اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

MacBook Pro یا MacBook Air , کدام یک ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• MacBook Pro یا MacBook Air , کدام یک ؟

سلام ، من یک ماهیە بین مکب بەک پرو و مک بوک ایر دو دلی میکنم ، میتونین بهم پیشنهاد کنین کدام یک بهترە؟

من مک بوک پرو رو پیشنهاد میکنم ..
    شما نیازی داری لپ تاپت خیلی ناازک باشه؟؟؟

نظر

این یه جوارایی سلیقه ایه.من مک بوک ایر رو انتخاب میکنم.چون ظاهرش واقعا جذابه و اگه واسه کار سنگین نمیخوای ایر بگیر.خوبی دیگشم اینه که هارد ssd داره و برای کارهای روزمره فوق العاده هست.

نظر

اگه لپ ناپ دیگه ای نداری
        پرو بگیر چون dvd داره اما ایر ها شبیه نت بوکند

نظر

من هم بین همین 2 تا گیر کردم. ولی در نهایت ایر رو انتخاب کردم. چون کار سنگین که از لپ تاپ نمی کشم. در ضمن می خوام همیشه همراه و در دسترسم باشه. به این فکر کن می تونی همیشه توی کیفت داشته باشیش بدون اینکه متحمل وزن زیادی بشی. روی پات بذاریش و ساعت ها باهاش کا کنی بدون اینکه پات خسته بشه. و در نهایت قدرت پردازشی ایر و پرو 13 اینچ تفاوت فاحشی ندارند. در مورد درایو هم الان به لطف اینترنت پر سرعت و هاردهای اکسترنال من 2 ساله سی دی تو درایو ام نذاشتم!

نظر

من مكبوك ايرو پيشنهاد ميكنم البته به كار خودت بستگي داره ولي وقتي مقايسه اين دوتا رو تو سايت اپل ببيني هر كدوم يه مزيت داره مثلا تو بالا ترين كانفيگ اير بلوتوث ٤ داره پروسسور ٢.٧ داره پرو ٢.٤ داره اما پرو گرافيكش بهتره. به نظر من اگه ميخواي برا بيرون استفاده كني و زياد به گرافيك بالا احتياج نداري اير بگيري ١٠٠ درصد به نفعته.

نظر

این روزها دیگر درایو داشتن قدیمی شده
              وقتی تاندر بولت هست دیگر داریو به چه دردی می خورد؟

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                این روزها دیگر درایو داشتن قدیمی شده
                وقتی تاندر بولت هست دیگر داریو به چه دردی می خورد؟
                میشه بگی تاندر بولت چی هست؟

نظر

من خودم پرو دارم اما بهت ایر 11 اینچ رو پیشنهاد می دم !! چون تقریبا اندازه تبلته ولی با امکانات فوق العاده !! مطمئن باش پشیمون نمی شی ( البته اگه کار گرافیکی نداری واسه گرافیک کلا لپ تاپ خوب نیس چون گرافیک سنگین باتری رو زود خالی می کنه )

نظر

مک بووک ایر 13" چون یازده اینچش کوچیکه!

نظر

دوست عزیز قطعا مک بوک ایر بگیر...مخصوصا الان که آپدیت شده و هیچی از مک بوک پرو 13 اینچ کم نداره (جز سی دی رام که واقعا نیازت نمی شه و یه کابل شبکه که 30دلار یه دونه اکسترنالش رو بخر باش)...
                      در عوض از نعمت هارد اس اس دی بهره مند می شی که سرعت لپتاپت رو دگرگون می کنه...
                      من خودم 1 ساله ایر مدل 2010 رو دارم و واقعا ازش راضیم...بعد از اون با هیچ لپتاپ دیگه ای نمی تونم کار کنم(حتی پرو...چون واقعا سنگینیش حس می شه همچنین کندتر بودن به خاطر داشتن هارد معمولی)...
                      به این فکر کن که توی مک بوک ایر هیچ قطعه مکانیکی استفاده نشده و با تکون خوردن لپتاپ هیچ مشکلی براش پیش نمیاد. دقیقا مثل گوشی یا تبلت می مونه از این لحاظ...در ضمن من هم 11 اینچ رو بهت پیشنهاد می کنم (خودم 13 دارم، ولی 11 خیلی خوش دست تره) ، مخصوصا الان که از نظر پروسسور هم 11 و 13 مشابه هستند...البته خواستی بگیری حتما 4 گیگ رمش رو بگیر چون رم و هارد این دستگاه مثل بقیه لپتاپ ها قابل تغییر نیست و هرچی گرفتی تا آخر با همون مشخصات باید بمونی...در کل مک بوک ایر لپتاپیه که به هیچ عنوان پشیمونت نمی کنه...هیچ ربطی هم به انجاام کار سنگین و سبک نداره چون اگر دقت کنی سی پی یو و گرافیکش با پرو 13 اینچ یکیه...سی دی رام هم که کلا داره منقرض میشه، اصلا بش فکر هم نکن...

نظر

دوستان مچکرم ، همین کار رو میکنم و تصمیم گرفتم مک بوک ایر ١٣ بگیرم ، چون ١١ بە نظرم کوچیکە. و چون انلاین میخرمش مسلما رام ٤ گیگ میخرم یعنی همینی کە الان وبسایت اپل گذاشتە . بازم مچکرم
                        ویرایش توسط kurd-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/32858-kurd-iphone در ساعت 17-10-2011, 01:57 AM

نظر

آقا پیش پیش مبارکه!:d

نظر

نوشته اصلی توسط vista_66 نمایش پست ها
                            دوست عزیز قطعا مک بوک ایر بگیر...مخصوصا الان که آپدیت شده و هیچی از مک بوک پرو 13 اینچ کم نداره (جز سی دی رام که واقعا نیازت نمی شه و یه کابل شبکه که 30دلار یه دونه اکسترنالش رو بخر باش)...
                            در عوض از نعمت هارد اس اس دی بهره مند می شی که سرعت لپتاپت رو دگرگون می کنه...
                            من خودم 1 ساله ایر مدل 2010 رو دارم و واقعا ازش راضیم...بعد از اون با هیچ لپتاپ دیگه ای نمی تونم کار کنم(حتی پرو...چون واقعا سنگینیش حس می شه همچنین کندتر بودن به خاطر داشتن هارد معمولی)...
                            به این فکر کن که توی مک بوک ایر هیچ قطعه مکانیکی استفاده نشده و با تکون خوردن لپتاپ هیچ مشکلی براش پیش نمیاد. دقیقا مثل گوشی یا تبلت می مونه از این لحاظ...در ضمن من هم 11 اینچ رو بهت پیشنهاد می کنم (خودم 13 دارم، ولی 11 خیلی خوش دست تره) ، مخصوصا الان که از نظر پروسسور هم 11 و 13 مشابه هستند...البته خواستی بگیری حتما 4 گیگ رمش رو بگیر چون رم و هارد این دستگاه مثل بقیه لپتاپ ها قابل تغییر نیست و هرچی گرفتی تا آخر با همون مشخصات باید بمونی...در کل مک بوک ایر لپتاپیه که به هیچ عنوان پشیمونت نمی کنه...هیچ ربطی هم به انجاام کار سنگین و سبک نداره چون اگر دقت کنی سی پی یو و گرافیکش با پرو 13 اینچ یکیه...سی دی رام هم که کلا داره منقرض میشه، اصلا بش فکر هم نکن...
                            وحشتناک موافقم . من خودم ایر ۱۱ اینچ دارم هر روز که کارای نت و روز مره رو انجام میدم لذت میبرم و بهترین خریدیه که انجام دادم .

نظر

صبر کنید ..
                            X