اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون Siri

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamidrzhm نمایش پست ها
    آقا من تازه آيفون 5اس خريدم و آپديت هم هست ميشه راهنمايي كنيد بگيد اين سيري چيه؟
    سيرى يه دستيار صوتى هست كه شما ميتونيد بدون دست زدن به گوشى بيشتر كارها رو انجام بدى نظير sms دادن زنگ زدن و ايميل دادن،پست گذاشتن توfb و خيلى چيزاى ديگه
    شما وقتى سيرى رو اجرا كرديد اون علامت سوال كه پايين صفحه هست و بزنيد تا بتونيد قابليت هاشو ببينيد!
    در ضمن اينم به خاطر داشته باشيد كه زبان فارسى ساپورت نميشه!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان مي خواستم بدونم سيري هميشه فعال باشه در تنظيمات ، آيا مصرف باطري رو افزايش مي ده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط virangar65 نمایش پست ها
        سلام دوستان مي خواستم بدونم سيري هميشه فعال باشه در تنظيمات ، آيا مصرف باطري رو افزايش مي ده؟
        هيچ چيز مثل تجربه نيست اگر ios8 هستيد يك بازه زماني انتخاب كنيد و مصرف باتري خود را به صورت اماري و درصدي در قسمت usage مشاهده كنيد و خودتون ببينيد

نظر

• سلام دوستان من یه مشکل یا سوال دارم
          خب ما وقتی سیری را باز میکنیم قدیما یادم میاد بدون اینکه داخل سیری اون علامت میکروفن را بزنیم میتونستیم از سیری سوالات وکارهای دیگه بکنیم
          ولی الان باید برای هر کاری داخل سیری اون علامت میکروفن را بزنیم بعد چیزی بگیم
          میشه کاری کرد که واسه هر سوال روی اون علامت میکروفن نزنیم؟ممنون

نظر

• سلام

من ایفون ۵ دارم با ورژن ۸.۱
            میخواستم بپرسم ایا برنامه سیری در حالت عادی در فریمور دیتا بیس داره یا فقط از اینترنت دیتاشو میگیره؟
            اگر داره میشه دیتاشو پاک کرد که مقداری از رم خالی بشه؟ چون هیچ استفاده ای ندارم
            منظورم اینه که مثل برنامه cleaner که زبان های گوشی رو حذف میکنه ودرم خالی میشه دیتابیس سیری رو هم حذف کنیم
            ببخشید طولانی شد

نظر

• سلام
              كسي اطلاع نداره؟

نظر

• سیری از سرورهای اینترنتی استفاده میکنه؟
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                  مشکلی که من یه مدته با سیری دارم اینه که صداش قطع شده. یعنی وقتی چیزی ازش میپرسم جواب رو فقط مینویسه. به صورت شفاهی چیزی نمیگه. همه ی تنظیماتشم هم درسته صدای دستگاه هم وصله. به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

نظر

صبر کنید ..
                  X