اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل کوچک شدن اسکرین در iOS 5.0 بعد از جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

میشه به منم بگید چجوری برم تو safe mode

نظر

دوستان عزیز من هم این مشکل رو داشتم اول برنامه pcsuit for iphoneرو روی کامپیوترم نصب کردم بعد از اونجا برنامه iblacklist رو unistallکردم درست شد امیدوارم به درد بخوره.

نظر

دوستان من هم اين مشكل رو داشتم اول برنامه 91pcsuit ios5 رو روي كامپيوترم نصب كردم واز اونجا برنامهiblacklistرو كه باعث مشكل گوشيم شده بود رو unistall كردم درست شد اميدوارم به دردتون بخوره

نظر

با UNINSTALL کردن آخرین نرم افزار نصب شده از CYDIA اونهم با کمک برنامه PCSUITE از شر مشکل خلاص بشید

نظر

آقا از من هم حل شد
            دم همتون گرررررررررررررم
            از بلک لیست بود
            myprofile نصب نکنید
            ویرایش توسط ehsanshafie : https://i-phone.ir/forums/member/89601-ehsanshafie در ساعت 06-04-2012, 10:50 PM دلیل: مشکلم حل شد تغیر دادم

نظر

من فکر کردم مشکلم حل شده ولی اشتباه میکردم
              آقا کسی میدونه چطور میشه myprofile را پاک کرد؟
              تو وبلاگای خارجی هم چیزی دستگیرم نشد
              با برنامه ifile بعصی از فایلهایی که میشد را پاک کردم
              بعضی ها هم میگه نمیتونی پاک کنی
              تو cydia هم ارور میده
              الان آیکون myprofile پاک شده ولی هنوز صفحه را کوچیک میکنه و فقط توس safe mode صفحه درست میشه
              کسی این مشکل راداشته

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                منم امروز تصادفی با این مشکل مواجه شدم!
                Activator و... هم نداشتم متاسفانه
                راهی که انجام دادم رو میگم شاید به درد کسی خورد
                گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و با برنامه ifunbox به مسیر /var/root/Media/Cydia/AutoInstall برید
                بعد از لینک زیر برنامه Activator رو بگیرید(آخرین ورژنش نیست ولی رو 5.0.1جواب میده و کارتون رو راه میندازه)
                Activator 1.6.0 by iphonefamily.deb

حالا فایل Deb دانلود شده رو بیریزین داخل اون مسیر بالا
                گوشی رو Restart کنید(دکمه هوم و پاور)
                بعد برید داخل Setting
                توجه کنید که تو حاللتی که صفحه کوچیک شده وقتی وسط رو فشار میدید،بالای صفحه عمل میکنه!
                یعنی اگه تو ستینگ میخواید مثلا WiFi رو تاچ کنید که اون بالاس،باید تقریبا وسطای صفحه رو لمس کنید(منظور از صفحه همون کوچک شده هستش نه کل LCD)
                بعد با همین آزمون و خطا به مسیری که دوستمون تو پست 31 گفتن برید...ولی واسه من رو Short Hold کار نکرد رو Long hold هم که میرفت رو Voice control
                خلاصه من گذاشتمش رو Triple Press که به سه بار زدن دکمه هوم بره رو Safe Mode
                رفتم تو safe mode و اون بالا Restart SpringBoard رو زدم،مشکلم حل شد
                ولی اون برنامه مخرب رو که MyProfiles بود نتونستم پاک کنم
                سلام دوست من
                با ifile سرچ کن myprofiles را هرفایلی را که میشه با خود ifile پاک کن
                هر چی که نشد با 91pc suite کن . برا پیدا کردن آدرس فایلها هم میتونی تو خود ifile ببینی
                بعد که همه فایلها پاک شد برو cydia / package / myprofiles بعد modify کن و unistall کن
                من این کارر را کردم تا مشکلم حل شد

نظر

سلام برای من My Profile بود که با آموزش رفتن به سیف مود حل شد.

نظر

صبر کنید ..
                  X