اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ارور1015

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ارور1015

هنگام رستورازورژن۴.۲.۱به۴.۱ارور۱۰۱۵میده چیکاربایدبکنم

بعد از ريستور اگر ارور ١٠١٥ گرفتيد توجه نكرده بريد جيلبريك كنيد در پايان ممكن هست تو ريكاوري گير كند با فيكس ريكاوري خارج كنيد

نظر

علاوه بر fix recovery میتونید با tiny umberella هم گوشی رو از این حالت خارج کنید
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

متاسفانه هرچی به 4.2.1 ریستور می کنم 1015 میده با fix recovery و tiny هم دوباره بر میگرده به recovery فقط 3.1.3 روش نصب میشه که اونم بعد از نصب و جیلبریک مشکل اتصال به اینترنت داره کلافم کرده لطفا کمکم کنید ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط bahmanian نمایش پست ها
          متاسفانه هرچی به 4.2.1 ریستور می کنم 1015 میده با fix recovery و tiny هم دوباره بر میگرده به recovery فقط 3.1.3 روش نصب میشه که اونم بعد از نصب و جیلبریک مشکل اتصال به اینترنت داره کلافم کرده لطفا کمکم کنید ممنون.
          شما ممکنه فریمور رو اشتباه گرفته باشین.
          گوشیتون لاکه یا آنلاک؟
          از سخت افزار گوشی مطمئنید؟

نظر

گوشی لاکه ، فرمویر قبلیش 4.2.1 بود که خ.دم ریخته بودم،فرمویر و سخت افزار هم ok هست،فقط بیس باند رو قبلا مجبور شدم واسه آنلاک کزدن آپدیت به 6.15.00 کنم.

نظر

گوشی لاکه ، فرمویر قبلیش 4.2.1 بود که خ.دم ریخته بودم،فرمویر و سخت افزار هم ok هست،فقط بیس باند رو قبلا مجبور شدم واسه آنلاک کزدن آپدیت به 6.15.00 کنم.
              با کاستوم ریستور میکنید دیگه؟!؟!؟!؟!؟

نظر

با کاستوم الان ریستور کردم(کاستوم رو با snowbreeze ساخته بودم )error 2 داد!

نظر

با کاستوم الان ریستور کردم(کاستوم رو با snowbreeze ساخته بودم )error 2 داد!
                  ورژن sn0wbreeze چنده؟ احتمالا قدیمیه.

نظر

مگه snowbreeze مثلا 4.2.1 هم جدید و قدیمی داره؟ من از sn0wbreeze-2.2.1 استفاده کردم

نظر

مگه snowbreeze مثلا 4.2.1 هم جدید و قدیمی داره؟ من از sn0wbreeze-2.2.1 استفاده کردم
                      همینه که!!!!! 2.2 یا 2.2.1 !!!!

نظر

میشه یه خلاصه از کارایی که باید انجام بشه رو ارائه بدین؟ ممنون میشم

نظر

من هم همین مشکلو دارم ۴ روز گوشیم بالا نمیاد

آیفون ۳گ دارم،گوشیم آنلاک بود اما الان اصلا بالا نمیاد فقط ارور ۱۰۱۵ میده، یه بار شانسی بالا اومد نمیدونم چیکارش کردم که اونم نو سیگنال داد و کرریر و نشناخت، لطفا کمکم کنیدددد

نظر

moshkelam ba nasb in narm afzar hal shod
                            merciiii ham carrier bargasht ham iphone active shod baz
                            tinyumbrella-4.21.02.exe

ویرایش مدیریت : لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید

نظر

صبر کنید ..
                            X