اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار آلارم برای آیپد۲ alarm for ipad2 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار آلارم برای آیپد۲ alarm for ipad2 3g

سلام
    لطفا یک نرم افزار مجانی آلارم با لینک مستقیم و ترجیحا از سایت اپل نباشه(ف*ی*ل*ت*ر* هم نباشه) معرفی کنید

alarm
    ویرایش توسط milady2006 : https://i-phone.ir/forums/member/69247-milady2006 در ساعت 14-10-2011, 11:46 PM

دوست من شما باید بتونی از اپ استور برنامه دانلود کنی. برنامه آلارم هم تا دلت بخواد هست.
    Alarm clock.
    Sleep

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
      دوست من شما باید بتونی از اپ استور برنامه دانلود کنی. برنامه آلارم هم تا دلت بخواد هست.
      Alarm clock.
      Sleep
      ممنون دوست عزیزم
      ولی من گفتم از سایت اپل نباشه ف#ی#ل#ت#ر نباشه
      آخه با این وضع اینترنت نیمتونم دانلود کنم

اگر کسی لینک مستقیم داره لطفا اینجا بزارید

ممنون

نظر

مشكل نداره تو اپ استور سرچ كن بعد چيز... رو وصل كن و بعد اينستال رو بزن بعد وقتي به لودينگ رسيد چيز رو قطع كن و اگه پيام داد ريتراي رو بزن اكثر وقتا جواب ميده بعد با سرعت معمولي دانلود كن اگه خيلي پيام داد فايده نداره بايد دان رو بزني و دوباره مراحل رو اجرا كني اما ايندفعه بذار بيشتر بمونه.

نظر

نوشته اصلی توسط am.m نمایش پست ها
          مشكل نداره تو اپ استور سرچ كن بعد چيز... رو وصل كن و بعد اينستال رو بزن بعد وقتي به لودينگ رسيد چيز رو قطع كن و اگه پيام داد ريتراي رو بزن اكثر وقتا جواب ميده بعد با سرعت معمولي دانلود كن اگه خيلي پيام داد فايده نداره بايد دان رو بزني و دوباره مراحل رو اجرا كني اما ايندفعه بذار بيشتر بمونه.

ممنون.
          برنامه رو با و#ی#پ#ا#ن# پیدا کردم و بعدش خارج شدم ازش و با استفاده از برنامه آیتونز ادامه دانلود رو انجام دادم

ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X