اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت Ultrasn0w برای iOS ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت Ultrasn0w برای iOS ۵

همونطوری که قبلا گفتم، امروز iPhone Dev Team برنامه Ultrasn0w رو آپدیت کردند، که برای آنلاک دستگاه های آیفون ۴ و آیفون 3Gs بکار برده میشه.

این آپدیت هیچ بیس باند جدیدی رو آنلاک نمیکنه، و فقط برای گوشی هایی که آنلاک آنها بر پایه استفاده از Ultrasn0w هستش، برای iOS ۵ آپدیت شده.

ورژن جدید این برنامه ۱.۲.۴ هستش که امروز برای آنلاک بیس باند های زیر ارائه شد :

01.59.00

04.26.08

05.11.07

05.12.01

05.13.04

06.15.00

اگر گوشی آیفون ۴ با بیس باند ۱.۵۹.۰۰ دارید، بهتر هستش برای استفاده از این برنامه برای آنلاک گوشی خودتون در iOS ۵، بدون آپدیت کردن بیس باند فیرم ویر خودتون رو آپدیت کنید. ( لینک آموزش )

برای استفاده از این برنامه حتما باید گوشی جیلبرک باشد.

در Cydia در قسمت Sources باید اگر سورس ultrasn0w.com رو ندارید، این سورس رو اضافه کنید. (* به صورت : http://repo666.ultrasn0w.com یا از سورس قدرتمند Mobile4Persian استفاده کنند )

سپس این برنامه رو نصب کنید تا آیفون ۴ یا آیفون 3Gs شما آنلاک بشه.

اگر بیس باند شما از بیس باند های پشتیبانی شده توسط این برنامه بالاتر هست، میتونید برای آنلاک از لینک زیر استفاده کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread49831.html
    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 14-10-2011, 07:56 PM

با تشکر از سالار عزیز روس سورس آپدیت شد.
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 15-10-2011, 12:06 AM

نظر

با چی جلبریک کنیم؟

با sn0wbreeze-v2.8b8 کاستوم بسازم و جلبریک کنم بعد آنلاک کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mmreza71 نمایش پست ها
        با چی جلبریک کنیم؟

با sn0wbreeze-v2.8b8 کاستوم بسازم و جلبریک کنم بعد آنلاک کنم؟
        لینک زیر پست رو بخونید، جواب سوالتون کامل توش هست :

http://www.i-phone.ir/forums/thread49831.html

نظر

بله ميتونيد
          گوشي لاك را حتماً كاستم بسازيد تا بيس باند اپديت نشود

نظر

دوستان من نمىدونستم كه بايد كاستوم بريزم و اصلى ريختم ولى با تينى امبرلا كه تست كردم دىدم مودم هنوز٦.١٥ وتغييرى نكرده
            پس يعنى مشكلى نيست و مىتونم راحت جيل و سپس با اولترا انلاك كنم؟
            ممنون ميشم راهنمايي كنين بدجور گير افتادم گوشى زاپاس هم سوخته فردا بى گوشيم( خود كرده ...)

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
              دوستان من نمىدونستم كه بايد كاستوم بريزم و اصلى ريختم ولى با تينى امبرلا كه تست كردم دىدم مودم هنوز٦.١٥ وتغييرى نكرده
              پس يعنى مشكلى نيست و مىتونم راحت جيل و سپس با اولترا انلاك كنم؟
              ممنون ميشم راهنمايي كنين بدجور گير افتادم گوشى زاپاس هم سوخته فردا بى گوشيم( خود كرده ...)

شما که تموم راه رو رفتید، جیلبریک کنید ببینید با نصب اولترا اسنو انتن شما فعال میشه یا نه.

نظر

دوست عزيز اكانتم تمومه و نميتونم دانلودش كنم الانم با edge كانكتم
                ميخام ببينم اگه ميشه صبح ببرم يه جايى

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
                  دوست عزيز اكانتم تمومه و نميتونم دانلودش كنم الانم با edge كانكتم
                  ميخام ببينم اگه ميشه صبح ببرم يه جايى
                  اگر شما الان در iOS 5 هستید و همچنین بیس باند گوشی 6.15.00 هستش. ئس به احتمال خیلی زیاد با نصب اولترا اسنو گوشی شما آنلاک میشه.

شما الان که دیگه به iOS 5 اپدیت کردید. تمام قسمت ریسک پذیر کار همین آپدیت به iOS 5 هستش. پس اگر جیلبریک کنید یا نکنید، اتفاق خاصی برای گوشی نمیافته.

نظر

با سلام خدمت دوستان
                    گوشی من 3GS هستش با بیس باند 06.15.00
                    الان هم به 5 آپدیت کردم اما وقتی که می خواهم با ورژن جدید الترااسنو آنلاکش کنم این ارور را میده لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام بیس بند آیفن 4 لاک دوستم اینه : 03.10.01
                      آیا می تونه با گیوی سیم یا ultrasnow آنلاکش کنه ؟
                      جیلبرک این کاستوم ها تتر هست یا آنتتر ؟

نظر

به ميتنيد با گيوي سيم انلاك كنيد
                        اگر ٤.٣.١ تا ٤.٣.٣ باشه انتتره

نظر

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                          به ميتنيد با گيوي سيم انلاك كنيد
                          اگر ٤.٣.١ تا ٤.٣.٣ باشه انتتره
                          یعنی کسایی که با گیوی آنلاک کردن الان نمی تونن از ultrasnow استفاده کنن ؟
                          چون استفاده از ultrasnow دیگه دردسرهای گرفتن شماره 112 و ... رو نداره .

نظر

نوشته اصلی توسط vvdd نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوستان
                            گوشی من 3gs هستش با بیس باند 06.15.00
                            الان هم به 5 آپدیت کردم اما وقتی که می خواهم با ورژن جدید الترااسنو آنلاکش کنم این ارور را میده لطفا راهنمایی کنید
                            فکر کنم این مشکل خود سورس هس .منم بعضی موقع ها به این مشکل بر میخورم.
                            شما از سورس دیگه ای بنصب

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                              یعنی کسایی که با گیوی آنلاک کردن الان نمی تونن از ultrasnow استفاده کنن ؟
                              چون استفاده از ultrasnow دیگه دردسرهای گرفتن شماره 112 و ... رو نداره .
                              گوشي لاك حتما هم ultrasnow را بايد نصب كرد وهم با گيوي سيم ( يك مدل هست كه قيمتش ٦٠ هزار كه ديكه احتياجي به ١١٢ نيست وبه راحتي انتن هست كه sam را هم بايد نصب كنند)

نظر

صبر کنید ..
                              X