اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

دوستانی که آیفون ۴ لاک با بیس باندهای پایینتر از ۴.۱۱.۰۴ دارند، میتونند با روشی که در ادامه عنوان میکنم، به iOS ۵ برن و گوشی رو هم توسط Gevey آنلاک کنند، البته این روش برای حفظ بیس باند، برای دوستانی که از UltraSn0w برای آنلاک استفاده میکنند هم جوابگو هستش و میتونن با این روش به iOS ۵ آپدیت کنن و از برنامه UltraSn0w که امروز آپدیت جدید این برنامه برای iOs ۵ ارائه شد استفاده کنند. (* لینک آموزش در انتهای همین پست وجود داره )

برای استفاده از Gevey در iOS ۵ حتما حتما باید بیس باند گوشی حفظ بشه و به نسخه جدید آپدیت نشه. در صورت آپدیت شدن بیس باند به نسخه جدید ( ۴.۱۱.۰۸ )* فعلا امکان آنلاک برای گوشی شما وجود نخواهد داشت.

برای اینکار به برنامه های زیر نیاز دارید :

- Redsn0w آخرین نسخه :

لینک دانلود مستقیم نسخه Redsn0w 0.9.9b6 برای مک :

لینک دانلود مستقیم نسخه Redsn0w 0.9.9b6 برای ویندوز :

- iTunes 10.5 ( نسخه نهایی iTunes 10.5 منتشر شد )

- iOS 5 ( نسخه نهایی iOS 5 منتشر شد )

مرحله اول : آیفون ۴ خودتون رو به کامپیوترتون وصل کنید و برنامه Redsn0w نسخه 0.9.9b5 رو اجرا کنید.

مرحله دوم : حالا گزینه Extras و سپس گزینه Custom IPSW را برای ایجاد یک فیرم ویر از پیش جیلبریک شده انتخاب کنید :

مرحله سوم : برنامه Redsn0w فیرم ویر کاستوم را برای شما آماده خواهد کرد. البته ممکن است چند دقیقه ایی طول بکشد.

مرحله چهارم :* فیرم ویر کاستوم که آماده شد، گزینه Pwned DFU را در داخل برنامه Redsn0w کلیک کنید.

مرحله پنجم : دستورات برنامه رو دنبال کنید تا گوشی در حالت DFU قرار بگیره.

مرحله ششم : بعد ار اینکه گوشی شما در حالت DFU قرار گرفت، برنامه Redsn0w رو ببندید و سپس iTunes ( البته نسخه ۱۰.۵ ) رو اجرا کنید. در این حالت آیتیونز گوشی شما را در حالت Recovery Mode خواهد شناخت.

مرحله هفتم : در مک کلید Option را نگاه داشته و روی گزینه Restore کلیک کنید تا پنجره ایی باز شود که از شما محل فیرم ویر را بخواهد. در دراین مرحله شما باید فیرم ویر ساخته شده توسط Redsn0w را به آیتیونز بدهید، مشخصه اصلی این فیرم ویر ساخته شده توسط Redsn0w این است که در ابندای اسم این فیرم ویر عبارت NO_BB ( به معنای بدون بیس باند )* درج شده است.

حتما حتما در مرحله ۷ دقت کنید که فیرم ویر اصلی را به آیتیونز ندهید، که اگر اشتباهی اینکار را انجام دهید، قابلیت آنلاک برای گوشی شما از بین خواهد رفت.

در آخر وقتی فیرم ویر روی گوشی شما بالا اومد، میتونید با Gevey گوشی خودتون رو انلاک کنید.

دوستانی که آنلاک آنها بر پایه استفاده از UltraSn0w هست، امروز شاهد اپدیت جدید این برنامه برای iOS ۵ بودیم. فقط دقت داشته باشید، آپدیت این برنامه بیس باند جدیدی را آنلاک نخواهد کرد، فقط مشکل دوستانی که در iOs ۵ نمیتونند از این برنامه استفاده کنند رو حل میکنه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread49835.html
    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 18-10-2011, 11:30 PM

وقتي كاستوم ميسازيم كه بيس بند تغيير نكنه ، ايا اين كاستوم همزمان بصورت خودكار جيلبريك شده هم هست

نظر

بله کاستوم ها جیلبریک شده اند.

نظر

ساخت كاستوم نياز به وصل بودن گوشي از اولين مرحله به كامپيوتر دارد يا اينكه كاستوم آماده را ميتونيم ريستور كنيم و اگر اينطوري باشه . امكاني هست كه كاستوم آماده را در اين تاپيك قرار دهيد

نظر

ببخشید، بنده مدل MC605AE , firmware 4.2.1, modem firmware 03.10.01 هست، می خواستم بدونم باید از این طریق برم یا معمولی ریستور کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ds28 نمایش پست ها
            ببخشید، بنده مدل MC605AE , firmware 4.2.1, modem firmware 03.10.01 هست، می خواستم بدونم باید از این طریق برم یا معمولی ریستور کنم ؟
            شما برای آنلاک کردن گوشی تون از Gevey استفاده میکنید ؟ اگر استفاده میکنید، حتما باید از این روش استفاده کنید، اگر هم از هیچ نوع برنامه یا سخت افزار خاصی برای آنلاک کردن گوشی استفاده نمیکنید، فقط در این صورت به روش معمولی به iOS ۵ برید.

شما اطلاعی از لاک یا آنلاک بودن گوشی خودتون دارید ؟
            ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 14-10-2011, 07:47 PM

نظر

من همه ی این کارها رو انجام دادم و فایل کاستوم رو به آیتونز دادم اما میگه this iphone could not be restored because it's not eligible for requested build
              چرا؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط steve jobs نمایش پست ها
                من همه ی این کارها رو انجام دادم و فایل کاستوم رو به آیتونز دادم اما میگه this iphone could not be restored because it's not eligible for requested build
                چرا؟؟
                دوست عزیز، آیا آیتیونز شما ۱۰.۵ و آخرین نسخه هستش ؟

آیا شما فیرمویر درست رو برای گوشیتون دانلود کردید ؟

نظر

بله آیتونز ۱۰.۵ رو دارم
                  فایل نهایی ۵ رو برای آیفون ۴ دانلود کردم

نظر

بنده اطلاع خاصی ندارم از آنلاک بودن یا نبودنش!
                    چطوری میشه فهمید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Steve Jobs نمایش پست ها
                      بله آیتونز ۱۰.۵ رو دارم
                      در فایل Host در آخرین سطر این عبارت رو اضافه کنید :

کد HTML:
                      74.208.105.171 gs.apple.com
                      ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 14-10-2011, 09:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Steve Jobs نمایش پست ها
                        بله آیتونز ۱۰.۵ رو دارم
                        من فایل آپلود شده در سایت رو دانلود کردم.
                        واسه آیفون ۴ لاک کدوم رو باید دانلود کنم؟؟
                        gsm ya csmi?

نظر

نوشته اصلی توسط steve jobs نمایش پست ها
                          من فایل آپلود شده در سایت رو دانلود کردم.
                          واسه آیفون ۴ لاک کدوم رو باید دانلود کنم؟؟
                          gsm ya csmi?
                          کلا نسخه های سیم کارت خور، gsm هستند.

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                            ساخت كاستوم نياز به وصل بودن گوشي از اولين مرحله به كامپيوتر دارد يا اينكه كاستوم آماده را ميتونيم ريستور كنيم و اگر اينطوري باشه . امكاني هست كه كاستوم آماده را در اين تاپيك قرار دهيد
                            سوال مبتدي بود ؟

نظر

سلام
                              آیفون لاک دارم و با گوی کار میکنم.
                              آیتونس ری استور کرد به ورژن 5 و حالا میگه سیم کارتتون ساپورت نمیشه.
                              قبل آپدیت بیس بند و رسرو نکردم.
                              فاتحم خوندس؟!

نظر

صبر کنید ..
                              X