اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

موقع ریستور ارور11 میگیرم چیکار باید بکنم؟

نظر

کسایی که لاک هستن یا ارور ۱۱ میگیرن اول با PWNED DFU به dfu برن بعد itunes رو باز کنن و فرمور کاستومشون رو ری استور کنن

نظر

من ۱۶۰۰ میگیرم چرا؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط arya sh نمایش پست ها
          من ۱۶۰۰ میگیرم چرا؟؟
          از ireb استفاده کنید
          Rest in peace Steve
          Do What You Love
          Steve Jobs

نظر

من بیس بندم ۰۱.۵۹.۰۰ هستش جیلبریک کردم و just boot رو هم زدم و الان گوشی بالا اومده ولی call failed میده کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟ البته من آنتن دارم گوشیم زنگ هم میخوره و اس ام اس هم میتونم بدم ولی نمیدونم چرا نمیشه تماس بگیرم. کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟
            دوستانی هم که آنتنشون نمیاد باید boot tethered کنید بعد برید توی cydia یه آپدیت واسه mobile substract میده اونو نصب کنید تا gevey یا ultrasn0w کار کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenmehrvarz نمایش پست ها
              من بیس بندم ۰۱.۵۹.۰۰ هستش جیلبریک کردم و just boot رو هم زدم و الان گوشی بالا اومده ولی call failed میده کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟ البته من آنتن دارم گوشیم زنگ هم میخوره و اس ام اس هم میتونم بدم ولی نمیدونم چرا نمیشه تماس بگیرم. کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟
              دوستانی هم که آنتنشون نمیاد باید boot tethered کنید بعد برید توی cydia یه آپدیت واسه mobile substract میده اونو نصب کنید تا gevey یا ultrasn0w کار کنه.
              یکبار Network settings رو ریست کنید
              Rest in peace Steve
              Do What You Love
              Steve Jobs

نظر

پس رد اسنو واسه ویندوز نیومد ؟

نظر

اقا من بیس باندم 3.10.01 هستش با گوی کار میکنم با ورژن 4.2.1 الان میتونم 5 بریزم یا نه؟چجوری با ویندوز کاستوم بسازم؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    پس رد اسنو واسه ویندوز نیومد ؟
                    خیر هنوز نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط rezaajamlo نمایش پست ها
                      اقا من بیس باندم 3.10.01 هستش با گوی کار میکنم با ورژن 4.2.1 الان میتونم 5 بریزم یا نه؟چجوری با ویندوز کاستوم بسازم؟؟؟؟؟
                      لطفا به پست یک همین تاپیک مراجعه نمائید

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                        لطفا به پست یک همین تاپیک مراجعه نمائید
                        ساسان جان منم گوشیم مثل این دوستمونه پس منم با روش پست یک میتونم اپدیت کنم مشکلی نداره؟

چون اگه نشه گوشی بدون استفاده میمونه

نظر

اقا ازکجا میشه بیس باند رو تشخیص داد... سوال بعدی لاک یا انلاک بودن گوشی رو چه جور میشه تشخیص داد؟

نظر

نوشته اصلی توسط israel نمایش پست ها
                            ساسان جان منم گوشیم مثل این دوستمونه پس منم با روش پست یک میتونم اپدیت کنم مشکلی نداره؟

چون اگه نشه گوشی بدون استفاده میمونه
                            برنامه Redsn0w نسخه 0.9.9b5 فعلا برای mac اومده و نسخه win هنوز منتشر نشده و پیشنهاد میکنم با دقت پست یک را مطالعه و پیگیری نمائید

نظر

نوشته اصلی توسط yavar-mac3 نمایش پست ها
                              اقا ازکجا میشه بیس باند رو تشخیص داد... سوال بعدی لاک یا انلاک بودن گوشی رو چه جور میشه تشخیص داد؟
                              setting-genrral-about
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread21102.html

نظر

من با کاستوم فریمور تونستم نصب کنم .با گوی پرو انتن دارم مشخصات گوشی اینه:
                                4.10.01
                                با این متد میتونید با گوی انلاک کنید.برای گرفتن ۱۱۲ نیازی نیست منتظر انتن بشید.باید وقتی نو سرویس شد شماره گیری کنید.طبق متد ویدیو عمل کنید

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=xwrFQ9nuo6Q"]http://www.youtube.com/watch?v=xwrFQ9nuo6Q[/ame]

برای رفع ارور۳۱۹۴ موقع ریستور در مک فایل هاست رو باز کنید وهر عبارتی که توشgs.apple.com هست رو پاک کنید
                                ویرایش توسط ferryultrastar : https://i-phone.ir/forums/member/5495-ferryultrastar در ساعت 16-10-2011, 02:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X