اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

iPhone 4 دارم
    بیسباندم 04.10.01
    iOS 5 کاستم ساختم ریستور کردم
    جیلبریک هم کردم
    میخوام از گوی پرو ام که 4.3.3 قبلا باهاش کار میکردم رو استفاده کنم
    میزارم تو گوشی سیم رو با گوی
    میاد مرحله اول وقتی accept میکنم هرچقدر صبر میکنم یک آنتن نمیاد که 112 بگیرم میزنه no sevice چکار کنم ؟!
    برگردم 4.3.3 یا راهی هست همینجا unlock شه؟

نظر

سلام
      من آیفون 4 لاک دارم
      روی تایید سیم کارت مونده
      سیم at&t ندارم
      آیا این کاستوم رامی که ساختم هکتیویت نیمکنه؟

نظر

آیفون ۴ لاک با بیس بند ۳.۱۰.۰۱ و آنلاک شده با گوی سیم رو میشه با این روش برد به ۵ و آنلاک کرد ؟
        آخه گفته بودن ۳.۱۰.۰۱ ساپرت نمیشه ها

نظر

gevey رو 5 جواب نمیده حتی با کاستوم هم که بری ج نمیده

نظر

سلام ببخشید چجوری میتونم فریمور اصلی رو به کاستوم تبدیل کنم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
              سوال مبتدي بود ؟
              خیر، ولی ساخت کاستوم واقعا راحت هستش و با RedSn0w جدید ساخته میشه. وقتی شما به راحتی میتونید خودتون اقدام به ساخت کاستوم کنید، دلیلی نداره که بخواید دوباره ۷۰۰ مگ فیرم ویر رو دانلود کنید.

نوشته اصلی توسط NinRaiden نمایش پست ها
              سلام
              آیفون لاک دارم و با گوی کار میکنم.
              آیتونس ری استور کرد به ورژن 5 و حالا میگه سیم کارتتون ساپورت نمیشه.
              قبل آپدیت بیس بند و رسرو نکردم.
              فاتحم خوندس؟!
              اگر بیس باندتون آپدیت شده، فعلا روشی برای آنلاک شدنش وجود نداره. باید منتظر باشید، شاید با آپدیت های جدید Gevey مشکل آنلاک با ابن بیس باند هم حل بشه. ولی در حال حاضر هیچ روشی برای آنلاک این بیس باند وجود نداره.

نوشته اصلی توسط sepehrmooz نمایش پست ها
              iPhone 4 دارم
              بیسباندم 04.10.01
              iOS 5 کاستم ساختم ریستور کردم
              جیلبریک هم کردم
              میخوام از گوی پرو ام که 4.3.3 قبلا باهاش کار میکردم رو استفاده کنم
              میزارم تو گوشی سیم رو با گوی
              میاد مرحله اول وقتی accept میکنم هرچقدر صبر میکنم یک آنتن نمیاد که 112 بگیرم میزنه no sevice چکار کنم ؟!
              برگردم 4.3.3 یا راهی هست همینجا unlock شه؟
              شما بیس باندتون رو یکبار چک کنید، مطمئن هستید که آپدیت نشده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hidden2255 نمایش پست ها
                سلام
                من آیفون 4 لاک دارم
                روی تایید سیم کارت مونده
                سیم at&t ندارم
                آیا این کاستوم رامی که ساختم هکتیویت نیمکنه؟

دوست عزیز، تمام فیرم ویر های کاستوم هم جیلبریک شده هستند و هم Hacktivate شده هستند. شما اشتباهی فیرم ویر اصلی رو ریستور نکردید ؟

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                آیفون ۴ لاک با بیس بند ۳.۱۰.۰۱ و آنلاک شده با گوی سیم رو میشه با این روش برد به ۵ و آنلاک کرد ؟
                آخه گفته بودن ۳.۱۰.۰۱ ساپرت نمیشه ها
                منبع ؟

اگر شما الان با Gevey* آنلاک کردید، با حفظ بیس باند در iOS ۵ هم میتونید از Gevey استفاده کنید.

در کل آپدیت به نسخه های بالاتر برای تمام دوستانی که آیفون لاک دارند، همیشه با ریسک از دست دادن آنتن همراه هستش.

تمام مراحل بالا رو باید با ریسک خودتون انجام بدید.

اگر میبینید و میدونید که ممکنه با آپدیت مشکل آنتن شما حل نشه، شدیدا پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  دوست عزیز، تمام فیرم ویر های کاستوم هم جیلبریک شده هستند و هم Hacktivate شده هستند. شما اشتباهی فیرم ویر اصلی رو ریستور نکردید ؟

منبع ؟

اگر شما الان با Gevey* آنلاک کردید، با حفظ بیس باند در iOS ۵ هم میتونید از Gevey استفاده کنید.

در کل آپدیت به نسخه های بالاتر برای تمام دوستانی که آیفون لاک دارند، همیشه با ریسک از دست دادن آنتن همراه هستش.

تمام مراحل بالا رو باید با ریسک خودتون انجام بدید.

اگر میبینید و میدونید که ممکنه با آپدیت مشکل آنتن شما حل نشه، شدیدا پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.
                  Unlock iPhone 4, 3GS iOS 5 with Ultrasn0w - Supported Basebands :
                  01.59.00 / 04.26.08 / 05.11.07 / 05.12.01 / 05.13.04 / 06.15.00
                  Unlock iPhone 4, 3GS iOS 5 with Ultrasn0w Tomorrow - Jailbreak iOS 5 / 4.3.5 / 4.3.1 / 4.3.2 / 4.3.3 / 4.3.4 Untethered - iPad 2 Jailbreak
                  البته واسه الترا اسنو هستش این

یعنی من که الان با بیس بند ۳.۱۰.۰۱ و گوی سیم آنلاک کردم میتونم به ۵ برم با حفظ بیس بند ؟
                  ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 15-10-2011, 01:22 PM

نظر

من آیفونم رو به ۵ بردم با حفظ بیس بند .
                    خداروشکر مشکلی پیش نیومد . دارم با گوی سیم ور میرم واسه آنلاک :d

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                      بله کاستوم ها جیلبریک شده اند.
                      واقعا ؟
                      واسه من که cydia نیومد ؟*
                      باید دوباره جیلبریک کنم ؟

نظر

یعنی کسایی که با گیوی آنلاک کردن الان نمی تونن از ultrasnow استفاده کنن ؟
                        چون استفاده از ultrasnow دیگه دردسرهای گرفتن شماره 112 و ... رو نداره .

نظر

تست شد این کاستوم رام جیلبریک شده نیست و فقط بیسباندتون رو آپدیت نمیکنه
                          بعد از اینکه این کاستوم رو ساختین ریستور کنید و گزینه جیلبریک رو بزنید (قبلش توی extera گزینه select ipsw رو بزنید و ios 5 رو بش بدید)
                          لطفا به پست اول اضافه کنید که اشتباه نشه
                          ویرایش توسط hidden2255 : https://i-phone.ir/forums/member/36873-hidden2255 در ساعت 15-10-2011, 06:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
                            من آیفونم رو به ۵ بردم با حفظ بیس بند .
                            خداروشکر مشکلی پیش نیومد . دارم با گوی سیم ور میرم واسه آنلاک :d
                            سلام رفیق
                            منم با حفظ بیس باند رفتم 5
                            وی الان هر کری میکنم آنتن نمیاد یعنی اصلا پیغام اولیه نمیده برم بقیه مراحل
                            برای شما آنتن اومد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                              ساخت كاستوم نياز به وصل بودن گوشي از اولين مرحله به كامپيوتر دارد يا اينكه كاستوم آماده را ميتونيم ريستور كنيم و اگر اينطوري باشه . امكاني هست كه كاستوم آماده را در اين تاپيك قرار دهيد
                              کایتوم نیازی به گوشی نداره شاید کاستوم های آماده بعد از آنتتر شدن قرار بگیرند

نظر

نوشته اصلی توسط farhad6600 نمایش پست ها
                                سلام رفیق
                                منم با حفظ بیس باند رفتم 5
                                وی الان هر کری میکنم آنتن نمیاد یعنی اصلا پیغام اولیه نمیده برم بقیه مراحل
                                برای شما آنتن اومد ؟
                                سلام .
                                آره درست شد واسه من . ولی یه برنامه اشتباهی نصب کردم گند زده فعلا :d

نظر

صبر کنید ..
                                X