اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Gta 3 و Max payne اینبار روی آیفون 4 اس

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Gta 3 و Max payne اینبار روی آیفون 4 اس

به مناسبت دهمین سالگرد دو شاهکار راک استار تو سال 2001 که هنوزم که هنوزه بازی کردنشون لذت بخشه قراره بر روی iphone 4s و آیپد 2 و چند دیوایس اندرویدی عرضه بشه.همچنین امکان اجرای این 2 بازی بدلیل مشخصات سخت افزاری آیفون 4 ممکن نیستش(دیگه ما 3gs دارا بدبخت شدیم)

همچنین در خرید جی تی ای 3 یه پکیج که شامل عروسک کلود(شخصیت gta 3 ) به همراه سلاحاش عرضه میشه

ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 14-10-2011, 10:51 AM

سورس ؟
    نامردیه یعنی ما آیفون 4 رو بندازیم دور دیگه !

نظر

خب اولا لابد سخت افزار بالا می خواد، بعدش هم چون ایفون 4 اس با ایفون 4 فرق زیادی نداره، مجبورا این کار ها رو بکنن که مردم به خرید 4 اس ترغیب بشن.

نظر

من تست های سرعت گوشی های مختلف رو که نگاه می کردم متوجه شدم ایفون 4 از Droid X2 و Optimus 2X وحتی Galaxy S2 سریع تره. پس چرا واسه ایفون 4 کار نمی ده؟

نظر

البته واسه تست های 3 بعدی ایفون 4 از همشون ضعیف تره.

نظر

مونک و سالار.من جواب پست های شمارو دادم ولی نمیدونم به چه علتی پاک شده!

نظر

نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
              من تست های سرعت گوشی های مختلف رو که نگاه می کردم متوجه شدم ایفون 4 از Droid X2 و Optimus 2X وحتی Galaxy S2 سریع تره. پس چرا واسه ایفون 4 کار نمی ده؟
              ایفون 4 از همشون ضعیف تره . optimus 2x توی کارای گرافیکی از galaxy s2 قوی تره پسرخوب بعدتو باiphone اونم تازه iphone 4 مقایسش میکنی ؟سامسونگ و ال جی ازلحاظ سخت افزار خیلی ازاپل بالاترن . اپل مانورش روی سیستم عامل و کیفیت و جنس دستگاههایی هست که میسازه و خیلی هم گرون فروشه . گوشی من iphone 4 هستش

نظر

متشکرم از شما دوست خوب... آقا سالار اسپم ندین لطفا

نظر

بالاخره ریلیز شد
                  Grand Theft Auto 3 hits iOS and Android on schedule, costs $4.99
                  اما خبری از مکس پین نیست
                  کنترل بازی با توجه به عکسایی که تو اپستور دیدم باید خیلی سخت باشه! نصف صفحه شده دکمه های مجازی

نظر

Maxpayne کجاست

نظر

من روی ۳ gs دارمش

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
                        من روی ۳ gs دارمش
                        سرعت چطوره؟؟؟

مثل fallen nation نشه یه وقت.....

نظر

Universal App:
                          Grand Theft Auto III is supported on iPhone 4, iPhone 4S, iPod Touch 4, iPad 1 and iPad 2.

نظر

دوستان من میخوام بخرم فقط یه سوال این بازی چون تازه ریلیز شده به نظرتون تخفیف برای سال نو میخوره یا نه ؟؟؟صبر نکنم و بخرم؟

نظر

من gta رو خریدم ... ارزش داره بخرید .. خیلی جالبه
                              ولی بعضی اوغات گرافیکش قاطی میکنه !!

نظر

صبر کنید ..
                              X