اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Iphone 4 Ios 4 Or Ios 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Iphone 4 Ios 4 Or Ios 5

با سلام ببخشید من امروز رفتم آیفون 4 بگیرم یارو گفت واست آپدیت کنم به ios 5 منم چون ندونستم چی بگم از خرید پشیمون شدم تا از شما بپرسم و شنبه برم برای خرید
    سوال من اینه که
    1- الان من آپدیت کنم به ios 5 ؟؟؟
    2-در ios 5 جیلبریک کنم یا نکنم چه تفاوتی خواهد داشت؟؟
    3-همه برنامه ها و بازی هایی که در ios 4 کار میکردن در این نسخه هم کار خواهند کرد دیگه؟؟؟
    4-آیا برنامه ای وجود ددارد یا وجود خواهد داشت که مخصوص ios 5 باشه؟؟؟؟
    5-آیا تفاوتی در سرعت و کارایی گوشی ما بین این ios 4 and ios 5 وجود داره؟؟؟
    ازتون خواهش میکنم جواب همه سوالامو بدید تا با خیال راحت برم خرید کنم
    با تشکر

هنوز این 2 از هم جدا نشدن و نخواهند شد بازی وبر نامه هایی که روی 3.2.3 کار میکنن رو 5 هم کار میکنن همینتور برعکس بعضی برنامه های خیلی خاص هستند که فقط از 4 به بعد کار میکنن بقیه قبل از 3.2.3 هم کار میکنن شما بخر انشاالله ازش لذت ببری تونستی هم حتما ببرش به 5 خیلی چیز باحالیه 100 برابر از 4 بهتره 250 قابلیت بیشتر داره.
    100% سرعت افزایش پیدا میکنه چون اپل هرچی ورژن جدید داده در نظر داشته مصر باتری رو کاهش بده و سرعت رو افزایش تا الآن هم برای ایفون 4 خوب پیش رفته.
    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 13-10-2011, 10:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      هنوز این 2 از هم جدا نشدن و نخواهند شد بازی وبر نامه هایی که روی 3.2.3 کار میکنن رو 5 هم کار میکنن همینتور برعکس بعضی برنامه های خیلی خاص هستند که فقط از 4 به بعد کار میکنن بقیه قبل از 3.2.3 هم کار میکنن شما بخر انشاالله ازش لذت ببری تونستی هم حتما ببرش به 5 خیلی چیز باحالیه 100 برابر از 4 بهتره 250 قابلیت بیشتر داره.
      100% سرعت افزایش پیدا میکنه چون اپل هرچی ورژن جدید داده در نظر داشته مصر باتری رو کاهش بده و سرعت رو افزایش تا الآن هم برای ایفون 4 خوب پیش رفته.
      منظورتون چیه اگه تونستی ببر به 5 مگه نمیشه؟؟؟
      منظور من از سرعت این بود که چون این فریمور برای دو هسته ای ساخته شده یه وقت تو آیفون 4 سرعت کم نباشه ؟؟؟
      و یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم که یکی از دوستان بهش اشاره کرد shsh 4.3.5 رو حتما باید داشته باشم یا بدون هیچ نگرانی بدم طرف به به ios 5 آپدیت کنه؟؟؟
      ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 13-10-2011, 10:47 PM

نظر

نه منظورم اگه مقدور هست اگه میتونید خودتون انجام بدین اگه دوست دارین اگه به 250 قابلیت بیشتر اعتقاد دارین این فریمور فقط یکی نیست که برای هر دستگاهی جدا طراحی شده و سازگاری کامل رو با اون داره فریمور 5 مخصوص ایفون 4 با ایفون 4 اس فرق داره و جداست.

نظر

نه منظورم اگه مقدور هست اگه میتونید خودتون انجام بدین اگه دوست دارین اگه به 250 قابلیت بیشتر اعتقاد دارین این فریمور فقط یکی نیست که برای هر دستگاهی جدا طراحی شده و سازگاری کامل رو با اون داره فریمور 5 مخصوص ایفون 4 با ایفون 4 اس فرق داره و جداست.
          دوست من لطفا این سوال رو هم جواب بدید با تشکر:و یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم که یکی از دوستان بهش اشاره کرد shsh 4.3.5 رو حتما باید داشته باشم یا بدون هیچ نگرانی بدم طرف به به ios 5 آپدیت کنه؟؟؟
          آیا امکان داره فکر برگشت به ios 4 به کلم بزنه؟؟؟

نظر

هیچ چیز 4 نمیتونه شما رو از 5 منصرف کنه پس بیخیال برو به 5 ولی حتما در اولین فرصتی که سیو کردن shsh 5 اومد سیوش کن (البته شما اگه الان هم بخوای دیگه نمیتونی shsh 4.3.5 رو سیو کنی چون دیگه از زمانش گذشته زمان سیو کردن یک فیمور با زمان نصب قانونی اون یکی هست پس رسما دیروز با اومد 5 دیگه نمیشه از shsh 4.3.5 سیو داشته باشی مگر این که از اول روش 4.3.5 باشه بعد با یک برنامه میشه سیو کرد ولی 4.3.5 چیزی برای سیو کردن shsh نداره نه جیلبریک درست حسابی و نه هیچی دیگه 5 که خیلی از اون بهتره تازه جیلبریک انتتر هم داره که فقط لنگ ایفون 4 اس هست.
            ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 13-10-2011, 11:14 PM

نظر

ببخشید در ios5 final همه گفتند گالری تغییر کرده میشه بگید چه تغییری کرده؟من هیچ چیزه جدیدی در فینال نمی بینم.دوستان گفتن میشه مستقیم از داخل گوشی عکسا رو حذف کرد میشه راهنمایی کنید چگونه من همچین گزینه ای ندارم.

نظر

میشه فلدر بندی کرد میشه بیشتر امکانات برنامه photoalbume+ رو داره بجز قفل گذاشتن برای فلدر هاش .

نظر

میشه فلدر بندی کرد میشه بیشتر امکانات برنامه photoalbume+ رو داره بجز قفل گذاشتن برای فلدر هاش .
                  چطوری عکس ها رو حذف کنم؟

نظر

آقا روم سیاهه به خدا اونقد سوال پرسیدم
                    میگم یه وقت آپدیت کنم به ios 5 از شانس بد ما یه وقت جیلبریک نشه من چیکار کنم؟؟؟
                    مطمئنید که جیلبریک خواهد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

جیلبریک شده و جیلبریکش امادست حتی ایپد 2 هم گفته شده که پشتیبانی میکنه این به این معناست که ایفون 4 اس هم جیل شده چون هردو از پردازنده a5 استفاده میکنن نترسید. فقط تاخیر در ریلیز شدنش برای اومدن ایفون 4 اس بود که مثل اینکه امروز پخش شده حتی یکی عکس هایی از باز کردنشو گذاشته بود. ولی خوب شما برای محکم کاری با برنامه iFaith از shsh دستگاهتون بک اپ بگیرید این برنامه فقط shsh ورژنی که دستگاهتون روش هست رو سیو میکنه .
                      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 13-10-2011, 11:30 PM

نظر

ببینید همینه اینایی که گفتید در این گالری من می بینید ؟؟؟
                        اصلا کجاست حذف کردن کو پوشه بندی؟
                        خواهشا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Cyrus-72 نمایش پست ها
                          با سلام ببخشید من امروز رفتم آیفون 4 بگیرم یارو گفت واست آپدیت کنم به ios 5 منم چون ندونستم چی بگم از خرید پشیمون شدم تا از شما بپرسم و شنبه برم برای خرید
                          سوال من اینه که
                          1- الان من آپدیت کنم به ios 5 ؟؟؟
                          2-در ios 5 جیلبریک کنم یا نکنم چه تفاوتی خواهد داشت؟؟
                          3-همه برنامه ها و بازی هایی که در ios 4 کار میکردن در این نسخه هم کار خواهند کرد دیگه؟؟؟
                          4-آیا برنامه ای وجود ددارد یا وجود خواهد داشت که مخصوص ios 5 باشه؟؟؟؟
                          5-آیا تفاوتی در سرعت و کارایی گوشی ما بین این ios 4 and ios 5 وجود داره؟؟؟
                          ازتون خواهش میکنم جواب همه سوالامو بدید تا با خیال راحت برم خرید کنم
                          با تشکر
                          سلام.خسته نباشی.

شما برید یه ایفونی بردارید که پارت نامبرش مال هفته 20 باشه.یا یکم بیشتر.پشت کارتون گوشی یه چیزی به نام پارت نامبر هست که عدد چهارم و پنجمش فکر کنم مربوط به سری ساخت باشه.شما اگه ایفون سفید میخواین بردارید باید کمتر از 20 باشه تا فریمورتون 4.3.3 باشه(برای جیلبریک کردن) و اگه مشکی میخواین بخرید هر چه عدد چهارم و پنجم کمتر بود و عدد سوم به جای یک 9 بود بهتر است.(چون ورژن فریمورتون پایین تر هست و مصرف باتری هم کمتره)

شما گوشی رو که خریدی با اموزش گرفتن ش ش با ifit که ادریس جان گذاشتن یه ش ش از فریمورت بگیر. بعد جیلبرینگ کن و در برنامه سیدیا سورس cydia.hackulo.us را اضافه و اپ سینس 4* را نصب کنید.(برای نصب کردن برنامه های کرک شده که رایگان هستند)

1:به هیچ وجه به مغازه دار اجازه ندید که به 5 ابدیت کنه.اول کار هایی که بالا گفتمن رو بکنید و بعد خودتون به راهتی ابدیت کنید.(چون اگه ببردتون روی 5 دیگه نمیتونید به فریم ور قبلی خود گوشی که جیلبرینگ میشه برگردید و باید تمام برنامه و بازی های موجود رو از اپ استور به صورت اورجینال خریداری و دانلود کنید)

2:هنوز جیلبرینگ مناسب و کار امدی منتشر نشده .

3:بله.تمامی برنامه و بازی ها بر روی 5 کار میکنند ولی چون جیل نمیشه باید همه رو خریداری کنید.

4:بله وجود دارد اما به طور بسیار بسیار کم.چون حالا حالا هاا ای او اس های پایینتر ساپرت میشود.

5:من ابدیت کردم.سرعت خوبه ولی در کل فرق چندانی نداشته.وقتی گوشی پر از چیز و میز بشه باز هم کند خواهد شد.

اگه توضیح بیشتری میخواید بفرمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                            ببینید همینه اینایی که گفتید در این گالری من می بینید ؟؟؟
                            اصلا کجاست حذف کردن کو پوشه بندی؟
                            خواهشا راهنمایی کنید
                            دوست عزیز.گزینه ادیت رو به این بزرگی که بالای صفحه هست فشار بدید.

یا برای پوشه بندی توی یک پوشه برید و ادیت بزنید و عکس ها رو که مارک کردید گزینه ساخت پوشه جدید رو بزنید.

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                              دوست عزیز.گزینه ادیت رو به این بزرگی که بالای صفحه هست فشار بدید.

یا برای پوشه بندی توی یک پوشه برید و ادیت بزنید و عکس ها رو که مارک کردید گزینه ساخت پوشه جدید رو بزنید.
                              پس برای حذف کردن عکس چیکار کنم؟مثلا بخوام یک عکس رو حذف کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X