اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Iphone 4 Ios 4 Or Ios 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشی.

شما برید یه ایفونی بردارید که پارت نامبرش مال هفته 20 باشه.یا یکم بیشتر.پشت کارتون گوشی یه چیزی به نام پارت نامبر هست که عدد چهارم و پنجمش فکر کنم مربوط به سری ساخت باشه.شما اگه ایفون سفید میخواین بردارید باید کمتر از 20 باشه تا فریمورتون 4.3.3 باشه(برای جیلبریک کردن) و اگه مشکی میخواین بخرید هر چه عدد چهارم و پنجم کمتر بود و عدد سوم به جای یک 9 بود بهتر است.(چون ورژن فریمورتون پایین تر هست و مصرف باتری هم کمتره)

شما گوشی رو که خریدی با اموزش گرفتن ش ش با ifit که ادریس جان گذاشتن یه ش ش از فریمورت بگیر. بعد جیلبرینگ کن و در برنامه سیدیا سورس cydia.hackulo.us را اضافه و اپ سینس 4* را نصب کنید.(برای نصب کردن برنامه های کرک شده که رایگان هستند)

1:به هیچ وجه به مغازه دار اجازه ندید که به 5 ابدیت کنه.اول کار هایی که بالا گفتمن رو بکنید و بعد خودتون به راهتی ابدیت کنید.(چون اگه ببردتون روی 5 دیگه نمیتونید به فریم ور قبلی خود گوشی که جیلبرینگ میشه برگردید و باید تمام برنامه و بازی های موجود رو از اپ استور به صورت اورجینال خریداری و دانلود کنید)

2:هنوز جیلبرینگ مناسب و کار امدی منتشر نشده .

3:بله.تمامی برنامه و بازی ها بر روی 5 کار میکنند ولی چون جیل نمیشه باید همه رو خریداری کنید.

4:بله وجود دارد اما به طور بسیار بسیار کم.چون حالا حالا هاا ای او اس های پایینتر ساپرت میشود.

5:من ابدیت کردم.سرعت خوبه ولی در کل فرق چندانی نداشته.وقتی گوشی پر از چیز و میز بشه باز هم کند خواهد شد.

اگه توضیح بیشتری میخواید بفرمایید.
    آخه این کارایی رو که گفتید من بلد نیستم
    یعنی شما میخواهید بگید ios 5 هیچوقت جیل نخواهد شد؟؟؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط cyrus-72 نمایش پست ها
      آخه این کارایی رو که گفتید من بلد نیستم
      یعنی شما میخواهید بگید ios 5 هیچوقت جیل نخواهد شد؟؟؟!!
      ذوست عزیز جیل میشه خوب هم میشه. همین الان هم جیلش اومده. قطعا به خاطر ارائه 4اس هم که شده زودتر از انتظار ارائه میشه.
      دوست من این قدر وسواس به خرج نده.

فکر کنم شما تا قبل از خرید گوشی کاربر ارشد شی هاااااااا؟!؟!؟!؟!؟!؟! ;-)

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        ذوست عزیز جیل میشه خوب هم میشه. همین الان هم جیلش اومده. قطعا به خاطر ارائه 4اس هم که شده زودتر از انتظار ارائه میشه.
        دوست من این قدر وسواس به خرج نده.

فکر کنم شما تا قبل از خرید گوشی کاربر ارشد شی هاااااااا؟!؟!؟!؟!؟!؟! ;-)

من اونقد بد شانسم که میترسم ios 5 رو بزنم ولی جیل نشه تا آخر عمرم بشینم فقط یبه گوشی نگاه کنم
        این جیلبریک تدر اومده جیلبریک درستی هست و همه نرم افزار ها راحت اجرا میشن دیگه؟؟؟؟؟
        ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 14-10-2011, 12:30 AM

نظر

بیخیال کل صحبت ایشون حول محور گرفتن shsh فریمور خود گوشی بود اون اعداد و ارقامی هم که گفت برای زمان ساخت گوشی هست که اگه رفتید بخرید بتونید ورژن مورد نظرتونو بگیرید که به نظر من زیاد جالب نیست چون از شانست میزنه ورزن ۴.۳ میفته که اصلا جیلبریک نشده.
          از بابت جیلبریک هم چیزی که تا امروز هکر ها گفتند این که انتتر هست ولی بله تا الان کسی روشو ندیده و تنها جیلبریک ۵ تتر هست که بعد از هر بار خاموش شدن باید گوشی رو با کامپیوتر بوت کرد. سرعت هم بعد از کار و شلوغ شدن دستگاه مسلما میاد پایین ولی ایفون ۴ هنوز زیاد قدیمی نشده کندی سرعت برای ایفون ۳ جی اس هست نه ایفون ۴
          برای گرفتن shsh اون تایپکی که دادم رو بخون نیازی هم به جیلبریک نداره shsh گوشی زو سیو کن بعد برو راحت به ۵ ببرش نمیخواد جیلبریک کنی و .... فقط اگه خیلی جیلبریک برات مهمه بگو گوشی ایفون رنگی که میخوای با حافظه ای که میخوای انلاک و پارت نامبرشم برای امارات نباشه ( چون فیستایم رو اماراتی ها نیست به دلیل تحریم بودن امارات ) و ورژن ۴.۳.۱ یا ۴.۳.۲ یا ۴.۳.۳ ولی ۴.۳ اصلا نگیر چون جیلبریک نداره.

نظر

آقا روم سیاهه به خدا اونقد سوال پرسیدم
            میگم یه وقت آپدیت کنم به ios 5 از شانس بد ما یه وقت جیلبریک نشه من چیکار کنم؟؟؟
            مطمئنید که جیلبریک خواهد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            بابا اینقد حساس نباش مگه میشه جیل نشه آپولو که هوا نمیکنن یه گوشی جیلبریک میکنن تو بگیر بعد یواش یواش همه این کارارو بکن کلیاتم کا حسابی واست توضیح دادم.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
              بیخیال کل صحبت ایشون حول محور گرفتن shsh فریمور خود گوشی بود اون اعداد و ارقامی هم که گفت برای زمان ساخت گوشی هست که اگه رفتید بخرید بتونید ورژن مورد نظرتونو بگیرید که به نظر من زیاد جالب نیست چون از شانست میزنه ورزن ۴.۳ میفته که اصلا جیلبریک نشده.
              از بابت جیلبریک هم چیزی که تا امروز هکر ها گفتند این که انتتر هست ولی بله تا الان کسی روشو ندیده و تنها جیلبریک ۵ تتر هست که بعد از هر بار خاموش شدن باید گوشی رو با کامپیوتر بوت کرد. سرعت هم بعد از کار و شلوغ شدن دستگاه مسلما میاد پایین ولی ایفون ۴ هنوز زیاد قدیمی نشده کندی سرعت برای ایفون ۳ جی اس هست نه ایفون ۴
              برای گرفتن shsh اون تایپکی که دادم رو بخون نیازی هم به جیلبریک نداره shsh گوشی زو سیو کن بعد برو راحت به ۵ ببرش نمیخواد جیلبریک کنی و .... فقط اگه خیلی جیلبریک برات مهمه بگو گوشی ایفون رنگی که میخوای با حافظه ای که میخوای انلاک و پارت نامبرشم برای امارات نباشه ( چون فیستایم رو اماراتی ها نیست به دلیل تحریم بودن امارات ) و ورژن ۴.۳.۱ یا ۴.۳.۲ یا ۴.۳.۳ ولی ۴.۳ اصلا نگیر چون جیلبریک نداره.

دوست عزیز.

اگه ایشون الان بردند به 5 و تا چند ماه دیگه باید به گوشیشون فقط نگاه کنند باید چی بشه؟

ایشون باید اول ش ش بگیره و قبلش متمعن بشه که گوشی که میخواد بخره ورژن 4.3.4 و 4.3.5 نباشه.
              شاید ایشون از 5 خوشش نیومد ویا جیلش هم نیومد.ویا محدودیت داشته باشه.

پس بهترین کار اینه...

نظر

Ipone 4

دوست عزیز.

اگه ایشون الان بردند به 5 و تا چند ماه دیگه باید به گوشیشون فقط نگاه کنند باید چی بشه؟

ایشون باید اول ش ش بگیره و قبلش متمعن بشه که گوشی که میخواد بخره ورژن 4.3.4 و 4.3.5 نباشه.

پس بهترین کار اینه...
                ممنون میشم یکم توضیح بدید
                یعنی الان من فقط 4.3.3 بگیرم بغیر این نگیرم درسته؟؟؟؟؟؟
                اخه مگه همشون اکبند نیستن من از کجا بفهمم که ورژنش چنده؟؟؟؟
                ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 14-10-2011, 02:51 PM

نظر

یه سوال دیگه این که اگه من ios 5 رو جیل تدر کنم بعد از اینکه آنتدر اومد میتونم جیلبریک آنتدر کنم یا نمیشه؟؟؟

نظر

دوست عزیز.

پس بهترین کار اینه...
                    حرف شما درست ولی خوب اولا الان خبر اومدن جیلبریک انتتر تا ساعتی دیگه داده شده پس نگرانی بابت جیلبریک نیست و ثانیا فکر نمیکنم کسی از ۵ خوشش نیاد منم گفتم که اگه دوست داشت shsh بگیره ولی خوب با اعداد و ارقامی هم که شما دادین ممکنه ۴.۳ بهشون بیفته که اون اصلا درست جیلبریک نشده فقط کاستوم اونم تتر داره
                    ثالثا با اون چیزی که شما گفتی منم پشیمون میشم چه برسه به ایشون که هنوز نخریدن.
                    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 14-10-2011, 03:30 PM

نظر

یه سوال دیگه این که اگه من ios 5 رو جیل تدر کنم بعد از اینکه آنتدر اومد میتونم جیلبریک آنتدر کنم یا نمیشه؟؟؟
                      بله میشه ولی من خودم به شخصه تجربه خوبی ازش ندارم یکم همه چیز به هم میریزه.

نظر

جوابتون رو در پ خ دادم دوست عزیز.

نظر

Ipone 4

با سلام بالاخره امروزرفتم گرفتم

ولی هر چی گشتم 4.3.3 نبود مجبور شدم 4.3.5 بگیرم لطفا راهنمایی کنید که چطوری جیلبریک کنم و چطوری برنامه هارو روش بریزم
                          یارو 50 تومان میخواست واسه برنامه منم ندادم رفتم یه پک 10 هزارتومانی نزم افزار گرفتم توش 500 تا نرم افزار آیفون 4 داره
                          لطفا راهنمایی کنید
                          منتظرم

نظر

مبارکککککک خوب شما اول برو تو قسمت اموزش ها ایفون قسمت اموزش های مرجع رو بخون بدردت میخوره.

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread48046.html
                              این جیلبریک.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                                مرسی دوست گلم
                                این آنتدر هست یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X