اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روش استفاده از iMessage چطوري است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روش استفاده از iMessage چطوري است؟

روش استفاده از iMessage چطوري است؟
    من اي او اس فينال٥ رو دارم ابرنامه iMessage هم فعاله اما چطوري ميتونم با كسي چت كنم؟
    كسي نيست؟
    لطفا اگه رؤش استفاده أش رو ياد داريد ما رو هم راهنمايي كنيد
    ممنون
    ویرایش توسط emad_hs : https://i-phone.ir/forums/member/33241-emad_hs در ساعت 13-10-2011, 04:01 PM

شمارتو بگو تا برات یه اس ام اس بفرستم

نظر

iPad wifi دارم

نظر

والا اینطور که من دیدم باید یه شماره یا ایمیل بدی.حالا برو تو تنظیماتش ببین شماره داره؟

نظر

شماره كه نداره

نظر

با Apple ID کار میکنه!*باید Apple ID داشته باشید + یک شبکه 3G یا Wifi
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

فکر می*کنم برای غیر آی*فون باید از ایمیلی که Apple IDتون هست استفاده کنید. قبلش توی Contacts سیو کنید اون ایمیل رو بعد از توی iMessage باید بیاد دیگه! (البته خودم تست نکردم براساس تجربه*ی FaceTime می*گم!!)

روی آی*فون چطوری هست؟ خودش تشخیص میده کسی که بهش مسیج می*دید آی*فون داره...؟!

نظر

خب من apple id دارم ولی وقتی میری تو messege میرم نمیتونم آی دی وارد کنم فقط شماره میخواد

نظر

دوستان عزیز نمی دونید ای مسیج رو ایفون چطوری اکتیو میشه؟ اصلا تو ایران امکان پذیره؟

نظر

خوب كاري نداره يكي منو سيو كنه به پيام به من بده

نظر

كاري نداره كه.اي دي طرف را وارد كن و باش بشين چت كن

نظر

Email : m.b168@yahoo.com
                        ویرایش توسط i-mohammad : https://i-phone.ir/forums/member/42937-i-mohammad در ساعت 14-10-2011, 08:52 PM

نظر

اپل ایدی بده میفرسته من 1000تا بیشتر از ایپد دادم به ایفون

نظر

وقتی میخوای message بفرستی اون بالا نمیتونی غیر از شماره اپل آیدی بنویسی دلیلشم نمیدونم، اصلا @ و . و ... رو نداره که بشه اپل آیدی بزنی یادمه تو بتای 1 میشد ولی در نسخه فاینال نمیشه، ولی میتونی یک جا مثلا در note یا اون جایی که میخوای مسیجتو بنویسی اپل آی دی طرف مثلا برای منو hosseinyz@yahoo.com رو بنویسی بعد انگشتت رو روش نگه داری و select all و بعد copy رو بزنی سپس در قسمتی که شماره طرف رو میخواین وارد کنید past کنید اپل آی دی رو.
                            بعد موقع نوشتن message میبینید که گزینه send به رنگ آبی هست.

یک راه دیگر هم اینه که بروید در کانتکت add رو بزنید و در قسمتی که میخواین مشخصات مخاطب رو وارد کنید اون پایینش جایی محل نوشتن home جای نوشتن email طرف هست. در آنجا apple ID رو وارد کنید و موقع فرستادن پیغام از روی کانتکتت اسم من رو(یا هرکس دیگه ای) add کنید.
                            ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 14-10-2011, 07:56 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

دوستان با cellular data میشه فرستاد یا حتما باید Wifi باشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X