اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• slm bacheha,man az cydia polite silencel ro ro0ye iphone 4 nasb kardam,baad az inke rebo0t shod dg bala naumad,alanam go0shim khamushe,firmwaresham 5 bud,vaghtiam b itunes vasl mikonam error mide,mige (the iphone software update server could not be contacted),lotfan rahnamaeim konin k bayad chikar konam,mamno0nam azato0n
    سلام،من دیروز از cydia برنامه polite silencer روی آیفون 4 نصب کردم،بعر از اینکه rebo0t شد دیگه بالا نیومد،الانم گوشیم خاموشه،فرمورشم 5 بود،وقتیم به itunes وصل میکنم error میده که (the iphone software update server could not be contacted)، لطفاً راهنماییم کنین که چیکار کنم،ممنونم ازتون

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
      slm bacheha,man az cydia polite silencel ro ro0ye iphone 4 nasb kardam,baad az inke rebo0t shod dg bala naumad,alanam go0shim khamushe,firmwaresham 5 bud,vaghtiam b itunes vasl mikonam error mide,mige (the iphone software update server could not be contacted),lotfan rahnamaeim konin k bayad chikar konam,mamno0nam azato0n
      سلام،من دیروز از cydia برنامه polite silencer روی آیفون 4 نصب کردم،بعر از اینکه rebo0t شد دیگه بالا نیومد،الانم گوشیم خاموشه،فرمورشم 5 بود،وقتیم به itunes وصل میکنم error میده که (the iphone software update server could not be contacted)، لطفاً راهنماییم کنین که چیکار کنم،ممنونم ازتون
      شما در مكان هاي مختلف اي سوال را مطرح كرديد لطفا از اين نوع پست دادن ها پرهيز كنيد

Sent from my iPhone4s using Tapatalk{TT}

نظر

• ببین ifunbox گوشیتو میشناسه اگه شناخت ببین این توییک رو پیدا میکنی اگه پیدا کردی پاکش کن درست میشه اگه نتونستی با redsnow ببین just boot بالا میاد بعد برو از تو سیدیا پاکش کن

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
          ببین ifunbox گوشیتو میشناسه اگه شناخت ببین این توییک رو پیدا میکنی اگه پیدا کردی پاکش کن درست میشه اگه نتونستی با redsnow ببین just boot بالا میاد بعد برو از تو سیدیا پاکش کن
          جناب atila63 عزیز میشه برای استفاد از این روش بیشتر راهنماییم کنین؟

نظر

• شما اول همون just boot رو امتحان کن. رداسنو آخرین ورژن رو بگیر. گوشی رو به کامپیوتر وصل کن. رد اسنو رو ران کن. extras رو بزن و بعد هم just boot . ازت میخواد ببری به dfu mode (خودش میگه چی کار کنی. فقط دقیق انجام بده) گوشیت ایشالا بالا میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
              جناب atila63 عزیز میشه برای استفاد از این روش بیشتر راهنماییم کنین؟
              روش ifunbox رو که بهت کامل تو اون تاپیک توضیح دادم اگر از اون نتونستی این روش رو برو

برنامه ی redsn0w رو دانلود کن

حالا گوشیت رو با کابل وصل کن
              redn0w رو باز کن
              روی extras بزن
              select ipsw رو بزن
              اون فریموری که الان روش هستی رو انتخاب کن
              حالا روی just boot بزن
              حالا باید طبق مراحلی که خود برنامه توضیح داده گوشیت رو به dfu ببری
              فقط دقت کن که redsn0w رو با run as adminstator باز کنی
              ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 24-01-2012, 12:29 PM

نظر

• سلام دوستان

چجوری باید این ورژن رو آنتدر کرد؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
                  سلام دوستان

چجوری باید این ورژن رو آنتدر کرد؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
                  چه ور*ني هستين ؟ با نصب corona از سيديا آنتدرد ميشه البته اگه 5.1 نباشيد .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                    چه ور*ني هستين ؟ با نصب corona از سيديا آنتدرد ميشه البته اگه 5.1 نباشيد .
                    داداشی داخل سیدیا فقط یه کورونا هست اونم نوشته corona 5.0.1

ورژن مال من 5 هست

نظر

صبر کنید ..
                    X