اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ظهرتون بخیر!
    من 3gsبا ios4 دارم با مدل mc131b,می خواستم ببینم لاک یا انلاک؟!
    Ios5 به راحتی جیلبرک میشه یا نه؟اگه لطف کنید یه لینک بهم معرفی کنید درباره جیلبرک گوشیم همراه با اموزش تو ios5 ممنون میشم!
    راستی من shshگوشیم رو با tiny umbrella سیو کردم,اگه ویندوز pc رو عوض کنم shshها میپرن؟
    تورو خدا اگه میدونید راهنمایی کنید بدجور گیر کردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط hosein.boy.good نمایش پست ها
      آقا من وقتی میخوام رستور کنم ارور 20 رو میده!!!!!! رستور نمیشه.. چیکار کنم. مشکل چیه؟
      ارورهای 20, 21, 34, 37 بدلیل تداخل با نرم افزارهای امنیتی کامپیوتر هستش در صورت فعال بودن انتی ویروس و فایروال اونها رو غیر فعال و مجددا ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_72 نمایش پست ها
        دوستان کسی نمیدونه چطور فقط از note ها بک اپ بگیرم ؟
        از برنامه ی iFunBox استفاده کنید، البته با خود iTunes هم میشه اینکار رو انجام داد.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_72 نمایش پست ها
          دوستان کسی نمیدونه چطور فقط از note ها بک اپ بگیرم ؟
          برای این منظور، اگر Jailbreak کردین میتونین از iFunBox و یا 91PC Suite for iPhone استفاده کنین.
          و اگر Jailbreak نکردین و یا می خواین با iTunes این کارو بکنین، به سر برگ info برید و از قسمت Other گزینه synce Note رو بزنید. بعد از اینکه سیستم عامل گوشی رو Upgrade کردین، از همین سربرگ و قسمت Advanced گزینه Notes رو تیک بزنید تا BackUpی که گرفته بودین جایگزین شه.
          برای BackUp بقیه قسمت ها (علی الخصوص Contacts) نیز به همین شیوه باید عمل کرد.
          ویرایش توسط hamed.vasei : https://i-phone.ir/forums/member/66869-hamed-vasei در ساعت 15-10-2011, 03:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
            از برنامه ی iFunBox استفاده کنید، البته با خود iTunes هم میشه اینکار رو انجام داد.
            نوشته اصلی توسط hamed.vasei نمایش پست ها
            برای این منظور، اگر Jailbreak کردین میتونین از iFunBox و یا 91PC Suite for iPhone استفاده کنین.
            و اگر Jailbreak نکردین و یا می خواین با iTunes این کارو بکنین، به سر برگ info برید و از قسمت Other گزینه synce Note رو بزنید. بعد از اینکه سیستم عامل گوشی رو Upgrade کردین، از همین سربرگ و قسمت Advanced گزینه Notes رو تیک بزنید تا BackUpی که گرفته بودین جایگزین شه.
            برای BackUp بقیه قسمت ها (علی الخصوص Contacts) نیز به همین شیوه باید عمل کرد.
            ممنون از 2 دوست عزیز
            من جیلبریک کردم . چطور با برنامه ifunbox این کارو انجام بدم ؟
            کجاش برم ؟

نظر

• ifunbox

دوست عزیز وقتی گوشیتو با کابل به کامپیوتر وصل کردی برنامه iFunBox رو اجرا کن و کمی صبرکنودر سمت چپ برنامه منوی درختی از مسیرهای قابل دسترسی نمایش داده میشه که آخرین گزینه که به شکل یک هارد اکسترنال است برای دسترسی به فایل های گوشی می باشد .

نظر

• آپگرید

اساتید محترم من یه آیفون 4 لاک شرکت at&t دارم که از طریق پرداخت هزینه به این شرکت برای همیشه آنلاک فکتوری شده (البته امیدوارم) والان تا 4.3.3 آپگرید کردم و مشکلی نداشتم و کاملا آنلاک بودم. می خوام بدونم اطلاع دارید اگه بیام رو 5 مشکلی پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط smiley60 نمایش پست ها
                  اساتید محترم من یه آیفون 4 لاک شرکت at&t دارم که از طریق پرداخت هزینه به این شرکت برای همیشه آنلاک فکتوری شده (البته امیدوارم) والان تا 4.3.3 آپگرید کردم و مشکلی نداشتم و کاملا آنلاک بودم. می خوام بدونم اطلاع دارید اگه بیام رو 5 مشکلی پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟
                  خودتون هم که خیلی به آنلاک بودن مطئن نیستید، shsh رو بگیرید و بعدشم upgrade کنین؛ توکل هم یادتون نره

نظر

• با سلام
                    من آیپاد تاچ 32گیگ 3.1.2 دارم
                    اصلا هم با اصطلاحات آشنایی ندارم لطفا اگه میشه واضح راهنمایی کنید
                    1)می خوام برم به 5 جیل برکی که اومده الان از ایناست اگه دستگات خاموش بشه باز باید جیل برک کنی؟
                    2)مراحل دقیق ریستور به 5 چیه؟(i os 5GM چیه؟!؟!)
                    3)مراحل دقیق جیل برک
                    ببخشید اگه سوالم تکراریه

نظر

• سلام خسته نباشید
                      دوستان خواهشا کمک کنید من به 5 آمدم ریستر کنم داشت خوب پیش میرفت که ارور .21 داد
                      الانم دیگه بالا نمیاد
                      ipod 4 لطفا کمک کنید
                      ویرایش:با چیز پی ان امتحان کردم ارور 3194 داد و گوشی با فریمور قبلی آمد بالا
                      لطفا یکی راهنمایی کنه
                      مرسی
                      ویرایش توسط MASTERWM : https://i-phone.ir/forums/member/73081-masterwm در ساعت 15-10-2011, 05:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masterwm نمایش پست ها
                        سلام خسته نباشید
                        دوستان خواهشا کمک کنید من به 5 آمدم ریستر کنم داشت خوب پیش میرفت که ارور .21 داد
                        الانم دیگه بالا نمیاد
                        ipod 4 لطفا کمک کنید

ارورهای 20, 21, 34, 37 بدلیل تداخل با نرم افزارهای امنیتی کامپیوتر هستش در صورت فعال بودن انتی ویروس و فایروال اونها رو غیر فعال و مجددا ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                          داداش ممنن بابات کمکت
                          یه سوال دیگه من اون موقع اشتباها ری ریستور میزدم
                          الان که روی آپدیت زدم ارور 3002 داد
                          میتونی یه راهنمایی بکنی؟
                          ممنون

نظر

• ايفون 4 انلاك دارم 4.3.3
                            پشنهاد ميكنين كه به 5 برم يا نه برنامه هاي نصب از سيديا مشكل پيدا نميكنه
                            مشكلي براي انتي دار شدن نداره
                            ویرایش توسط hossein77 : https://i-phone.ir/forums/member/18832-hossein77 در ساعت 15-10-2011, 05:47 PM

نظر

• من الان با camera kit فلشمو وصل کردم و در کمال تعجب شناخته شد!
                              در صورتی که قبلا از 4.2.1 تا بتا 7 که امتحان کرده بودم، با فلش خودم کار نمی کرد!
                              یعنی ولتاژ پورت دوباره زیاد شده!

نظر

• نوشته اصلی توسط MASTERWM نمایش پست ها
                                داداش ممنن بابات کمکت
                                یه سوال دیگه من اون موقع اشتباها ری ریستور میزدم
                                الان که روی آپدیت زدم ارور 3002 داد
                                میتونی یه راهنمایی بکنی؟
                                ممنون
                                با برنامه ی iREB دیوایستون رو به dfu ببرید، بر روی restore کلیک کنید و قبلش
                                shift رو نگه دارید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                                X