اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
    دوستان هیچکس نیست منو راهنمایی کنه؟!

بله میتونید دانگرید کنید، برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت زیر مراجعه کنید:

Downgrade iOS 5 To 4.3.3, 4.3.5 On iPhone 4, 3GS, iPad 2, iPad 1, iPod touch [How To Tutorial] | Redmond Pie
    ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 15-10-2011, 01:46 AM

نظر

• سلام
      یکی به من کمک کنه من بدون مشکل ios 5 رو نصب کردم زبانها هم به ترتیب انگلیش و united states انتخاب کردم بد گوشی رو به اینترنت وصل کردم
      حالا در حال اکتیو کردنه ولی این مرحله تمام نمیشه پیغام میده try again چند بار دیگه امتحان کردم نشد لطفا کمک کنید

نظر

• دوستان مشکل caller id fix توو ios 5 درست شده؟؟یا باید بازم این برنامه رو نصب کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط traffic نمایش پست ها
          سلام
          یکی به من کمک کنه من بدون مشکل ios 5 رو نصب کردم زبانها هم به ترتیب انگلیش و united states انتخاب کردم بد گوشی رو به اینترنت وصل کردم
          حالا در حال اکتیو کردنه ولی این مرحله تمام نمیشه پیغام میده try again چند بار دیگه امتحان کردم نشد لطفا کمک کنید
          شما گوشیتون لاک هست یا انلاک؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milads8 نمایش پست ها
            دوستان مشکل caller id fix توو ios 5 درست شده؟؟یا باید بازم این برنامه رو نصب کرد؟
            دوست عزیز بارها اعلام شده این مشکل رفع شده نیازی به نصب caller id fix نیستش.

نظر

• دوستان كسي نيست كمكم كنه؟

نظر

• سلام من آیفون 4 ام رو صبح به iOS5 به راحتی آپگرید کردم ولی برادرم یه آی پاد 8 گیگ نسل سوم داره یعنی سریال اش رو که توی گوگل میزنم
                MC086LL/A - Apple 8GB Black 3rd Generation iPod Touch at Abt
                از آیتونز که میزنم آپدیت شه میزنه جدیدترین ورژن 4.2 هست !!! و دستی هم که 4.2.1 رو گرفتم اررور داد که این فریمور مناسب این دستگاه نیست !!!
                کسی میدونه چیکار کنم !!

نظر

• انلاک

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                    شما گوشیتون لاک هست یا انلاک؟
                    انلاک

نظر

• سلام
                      در ضمن گوشی من 3جی اس انلاک هست

نظر

شما اگه فایل رو از همون تاپیک اولی که گفتید با idm دانلود کرده باشید پسوندش ipsw هستش و نیازی به تغییر پسوند نیست.
                        برای کنترل فایل این کار رو کردم، و مطابق با فرمایش شما پسوند فایل از اول ipsw بود.

نظر

این لینکها سالمند و کار میکنند، یکبار ایتیونزتون رو unistall کنید و دوباره ایتیونز 10.5 فاینال رو نصب کنید، در صورت دسترسی به سیستم دیگه، ios دانلود شده رو کپی و روی یه سیستم دیگه هم امتحان کنید.
                          روی لب تاپم هم امتحان کردم اما جواب نداد.
                          آخه مگه می شه فایلی رو که از سایت خود اپل می گیری خراب باشه؟؟

نظر

• احتیاجی هست دوباره restor کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ialmighty نمایش پست ها
                              روی لب تاپم هم امتحان کردم اما جواب نداد.
                              آخه مگه می شه فایلی رو که از سایت خود اپل می گیری خراب باشه؟؟
                              دوست عزیز از بابت اینکه لینکها سالمند خیالتون راحت باشه.
                              1. ایتیونزتون ورژن 5 فاینال هست؟
                              2. فایل رو که دانلود کرده بودید پسوندش ipsw بوده؟

اگه همه اینا درسته مشکل در دانلود کردن فایل بوده، به احتمال زیاد فایل بد و بطور ناقص دانلود شده.
                              ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 14-10-2011, 11:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط traffic نمایش پست ها
                                انلاک
                                نوشته اصلی توسط traffic نمایش پست ها
                                احتیاجی هست دوباره restor کنم
                                موقع اکتیو دیوایستون به شبکه ی wi-fi و itunes وصل هستش؟

نظر

صبر کنید ..
                                X