اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه سئوال که برام مطرحه این برنامه Siri چرا روی آیفون 4 اجرا نمیشه !!! کسی میدونه چه تکنولوژی جدید توی 4s هست که باعت میشه این برنامه اجرا بشه توش ولی توی 4 اجرا نشه !!!!

نظر

• دوست عزیز شما گوشیتون جلبریک شده یا نرم افزلرهارو خریدید؟
      من گوشیم و جیل کردم..
      .
      دیدید که گفتم 153 تا نرم افزار دارم.
      کسی نیست جواب بنده رو بده؟
      چون موقع restore به 5 میگه
      دوست عزیز دستگاهتون رو ببرید به حالت.
      ریکاوری و ابتدا برید به فایل hosts و هر خطی که این حرف gs. رو که دوستان گفتن داره پاک کنید و سیو کنید...
      و ریست کنید...
      دستگاهتونم ببرید به ریکاوری حل میشه.
      یه سئوال که برام مطرحه این برنامه Siri چرا روی آیفون 4 اجرا نمیشه !!! کسی میدونه چه تکنولوژی جدید توی 4s هست که باعت میشه این برنامه اجرا بشه توش ولی توی 4 اجرا نشه !!!!
      هیچی فقط برای اینکه این گوشی 4اس رو متمایز کنه از بقیه گوشی های نسل قبل خودش این طوری هستش.
      مطمون هم باشید می یاد بزار ابتدا یه جیل کامل بیاد اینا هم به موقعش می یاد..
      برای 4 بزارید آیفون جدید بیاد بیرون رسمی امشب می یاد دیگه از فردا منتظر خبرهای مختلف هستیم.
      ویرایش توسط yala : https://i-phone.ir/forums/member/68166-yala در ساعت 14-10-2011, 02:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
        دوستان این حالت show preview تو مسیج چه جوری میشه خاموش کرد من هرچی میگردم پیدا نمیشه ؟؟!!!؟؟؟
        کسی نبود جواب بده ؟!!!؟؟؟

نظر

• کسی نبود جواب بده ؟!!!؟؟؟
          تو notifications برید و SHOW PREVIEW رو OFF کنین.

نظر

• دوستان من کجا می تونم در مورد ios 5 اموزش ها یا کارای هاشو گیر بیارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kardoo نمایش پست ها
              دوستان من کجا می تونم در مورد ios 5 اموزش ها یا کارای هاشو گیر بیارم؟
              http://www.i-phone.ir/forums/thread49591.html

نظر

• نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                تو notifications برید و show preview رو off کنین.
                اقا دمت گرم یه نفر پیدا شد جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                  دوس عزیز شما می تونید از shsh گوشیتون یک بکاپ بگیرید اگر زمانی خواستید(که عمرن نمی خواید)
                  از ورژن 5 برید به همین ورژن..
                  شما اگر آپدیت کنید جیل گوشیتون می پره و باید خودتون دوباره بعد از نصب گوشیتون رو دوباره جیل کنید...
                  و برای پاک نشدن عکسها می تونید به کامپیوتر گوشیتون رو وصل کنید و از همشون بکاپ بگیرید و یا به داخل کامپیوتر عکسهاتون و فیلمهاتون رو منتقل کنید...
                  از باقیه چیزها به راحتی با یک کلیک بر روی آیتیونز می تونید از همش بکاپ بگیرید و بدون عوض شدن راحت بعد از آپدیت بهio.s5 همشون رو بر گردونید.حتی سیو بازیهاتون رو...
                  .
                  دیگه جای خاصی نمونده اگر ابهامی هستش بگید شفافش کنم.
                  قربونت.

دوست عزیز این همه امکانات...
                  شما اون گزینه رو همچنان دارید...
                  وقتی روی گزینه ادیت کلیک کردید یک گزینه دیگه به اسم clear اضافه میشه بر روی اون کلیک کنید می تونید همشون رو یه جا پاک کنید..
                  بی نیازمون کرده از این همه سورس بیخودی و فایل بی خودی که باید از سیدیا نصب می کردیم..
                  فقط یه دلیوریم می زاشت دیگه...
                  غصه نداشت.
                  البته اونجایی ها مطمونن پیامکشون میرسه مثل اینجا نیست دعا بخونیم به گوشی فوت کنیم.
                  .
                  .
                  .
                  دوستانی که نمی دونن دیگه میشه بیش تر از 150 تا برنامه هم روی گوشی بدون هیچ برنامه ای نصب کرد من الان 153 تا برنامه دارم بدون افت سرعت و غیره و غیره داره می ترکونه.
                  دستت درد نکنه دوست من خیلی حرفه ای وکامل توضیح دادی فقط میتونی بگی shsh چیه وچجوری میشه ازش بکاپ گرفت؟ و دیگه اینکه اپ های جیلبریکیم سینک میشه با ایتونز چون برای ورژن او اس خودم باید app sync رو نصب میکردم رو دستگاه از سیدیا تا اپ هام سینک شن حالا با توجه به نبودن جیلبریک برای ای او اس 5 مشکلی پیش نمیاد? دستت درد نکنه اگه میشه راهنماییم کن. 

نظر

• سلام
                    ببخشید دوستان وقتی شیفت و ری استور رو می زنم و فریمور رو بهش میدم این پیغام رو میده.میشه بگید چرا؟
                    the iphone could not be restored because the firmware file is not compatible.
                    در ضمن ارهمین سایت دانلود کردم با حجم774 مگابایت
                    لطفا کمک کنید

نظر

• دوستان من هنگام ری استور به os5 این ارور رو دریافت میکنم.
                      گوشیم 3gs آنلاک فکتوری،الان 4.2.1 هستم.
                      از mac استفاده میکنم
                      itunes 10.5 رو هم دارم.از وی... هم استفاده میکنم.
                      ممنون میشم راهنمایی فرمایید

نظر

• سلام
                        من ipad 2 wifi دارم و از همین لینک ها ورژن ۵ رو دانلود کردم ، itunes ۱۰.۵ هم دارم ، چیز پی ان هم وصله ، اول که ارور ۳۱۹۴ میداد که با tiny um حل شد اما حل وقتی میرسه به preparing ipad for restore گیر میکنه و ارور ۱۶۰۴ میده ، کسی میتونه کمکم کنه ؟ با تشکر

نظر

• سلام من چیز پی ان ندارم چجوری میتونم به ios 5 برم بدون چیز پی ان؟

نظر

• سلام
                            ببخشید دوستان وقتی شیفت و ری استور رو می زنم و فریمور رو بهش میدم این پیغام رو میده.میشه بگید چرا؟
                            لطفا کمک کنید

نظر

• سلام
                              لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Max2010gold نمایش پست ها
                                دستت درد نکنه دوست من خیلی حرفه ای وکامل توضیح دادی فقط میتونی بگی shsh چیه وچجوری میشه ازش بکاپ گرفت؟ و دیگه اینکه اپ های جیلبریکیم سینک میشه با ایتونز چون برای ورژن او اس خودم باید app sync رو نصب میکردم رو دستگاه از سیدیا تا اپ هام سینک شن حالا با توجه به نبودن جیلبریک برای ای او اس 5 مشکلی پیش نمیاد? دستت درد نکنه اگه میشه راهنماییم کن. 
                                shsh امضای الکترونیکی Apple برای ورژن های مختلف iOS هست ( که در واقع سرور اپل از همین طریق اجازه آپگرید به هر ورژن رو میده )

اگر قبل از ریستور بکاپ بگیرید بعد که به 5 رفتید با ریستور کردن همون بکاپ تمام اطلاعات تون منتقل میشه.

نوشته اصلی توسط erfann نمایش پست ها
                                سلام
                                لطفا کمک کنید
                                فریم ویری که دانلود کردید ماله گوشیتون نیست.
                                گوشیتون چیه و کدوم ورژن رو دانلود کردید؟

نوشته اصلی توسط am66 نمایش پست ها
                                دوستان من هنگام ری استور به os5 این ارور رو دریافت میکنم.
                                گوشیم 3gs آنلاک فکتوری،الان 4.2.1 هستم.
                                از mac استفاده میکنم
                                itunes 10.5 رو هم دارم.از وی... هم استفاده میکنم.
                                ممنون میشم راهنمایی فرمایید
                                [ATTACH]5956[/ATTACH]
                                اگر فریم ویر مخصوص گوشیتون رو درست دانلود کردید , فایل Host رو باز کنید, محتویاتشو پاک کنید و دوباره Save کنید و اقدام به ریستور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X