اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان خواهش میکنم کمک کنید
    بعد از ریستور دفترچه تلفنم نیست!!!
    ریستور با بک آپ هم کردم ولی نیومد
    چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_r60 نمایش پست ها
      دوستان خواهش میکنم کمک کنید
      بعد از ریستور دفترچه تلفنم نیست!!!
      ریستور با بک آپ هم کردم ولی نیومد
      چیکار کنم؟
      یه سوال شما قبل این فریمور برنامه خاصی نصب کردید مثلا sbs setting که contact رو بزارید تو dock مخفی یا یه همچین چیزی !؟

به قسمت search گوشی بزنید ببینید پیدا میکنه !

نظر

• برای فرستادن imessage باید در قسمت مسیج در گزینه Receive At ایمیل یا همون اپل ایدی طرف مقابل را وارد کنید تا بتونید با این گزینه کار کنید بنده در بتاها اینکارو کردم. یکی از دوستان ایمیلش را بده ایمیل منو رو هم وارد کنه تا باهم تست کنیم
        vahid.t@live.com

نظر

• وضعييت باطرى خيلى بهترشده.
          حداقل ازفريم ورهاى قبلى بهتره.

نظر

• سلام دوستان من الان به 5 ريستور كردم

ايا جيلبريكي براي 5 هست؟؟
            اگه سوالم تكراري بود ببخشيد
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
              سلام دوستان من الان به 5 ريستور كردم

ايا جيلبريكي براي 5 هست؟؟
              اگه سوالم تكراري بود ببخشيد
              ممنون
              جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• اقا من رو ایفون از ios 5 GM اومدم به ios 5 و کیبردم موند ولی روی آیپد کیبرد فارسیم پرید! تو ستینگها هم که کیبرد فارسی نیست ! پیشنهادی برا درس کردنش دارین؟! یا کسی همچین مشکل مشابهی داره؟!

نظر

• سلام

سلام دوستان به در خواست بعضی از دوستان چندتا عکس گرفتم با کمی توضیح برای شما میزارم :

1.
                  این صفحه اول گوشی هست ، چیزی جدید که به چشم میخوره VIDEO هست که از IPOD جدا شده و همینطور
                  جای IPOD ایکون با اسم MUSIC اومده ..... یه عکس دیگه از صفحه دو گوشیم »

2.
                  در این صفحه براتون با فلش نشون دادم که : برنامه در حال نصب از ایتونز به گوشی دیگه شما میتونید به گوشی برید و هنگامی که برنامه از ایتونز داره نصب میشه ،شما هم به کارهاتون درون گوشی بپردازید مثل شکل در بالا علامت SYNC هست و در پایین صفحه ایکون YAHOO در حال پر شدن نصب هست ! خیلی جالب بود برام .

3.
                  )reminders) این برنامه که البته خودتون هم بهتر میدونید برای یاد اوری کارهایی هست که میخواهید در روز خاص به یادتون بیاره و گوشی در همون زمان زنگی که تعریف کردید رو به صدا در میاره و متن رو روی صفحه LOCK گوشی نمایش میده .

4.
                  (notification) این برنامه رو که بهتر از همه میشناسید یه جور دسترسی سریع هست که میتونید براحتی کارهاتونو که نیمه تموم مونده مدیریت کنید .

5.

(newsstand) این برنامه به شما اجازه میده که مجله مورد نظر خودتون رو دانلود و در اینجا بگذارید و هر وقت که خواستید سری بهش بزنید و لذت ببرید . برنامه جالبیه ..

6.

محیطی از MUSIC هست که فقط و فقط موزیک درش هست و ویدیو دیگه وجود نداره .

7.

میحیطی از VIDEO که فقط فیلم ، شو ، تبلیغات خاص ایتونز و .... درش وجود داره .

8.

اینم محیطی از icloud هست که از برنامه ها و ..... گوشیتون BACK UP میگیره ! چیز جالبیه !

دوستانی که سوال داشتن در مورد این برنامه بله عزیزان در همین فروم برنامش رو برای PC و MAC گذاشتن کار نکردم هنوز باهاش ولی تو ایتونز هم میتونید گذینه BACK UP ICLOUD رو ببینید !کلا 5 گیگ فضا داره (بیشترش پولی میشه) میتونید از طریق این برنامه بفهمید چی داشتید دباره دانلودش کنید و ... که در تاپیک خودش میتونید بخونید .

در کل گوشی خیلی سریع شده ، مصرف باتری پایین اومده ، CALLER ID درسته ، کیبرد فارسی داره فقط کافیه کیبرد عربی رو انتخاب کنید بعد مثلا برای زدن حرف (پ) باید کلید (ب) رو نگه دارید .... ، کارایی بالا رفته ، باگ های فریمور های قبلی دیده نمیشه ، کیفیت دوربنش خیلی بهتر شده (هم فیلمبرداری هم عکس) .

امیدوارم بدرد بخوربوده باشه .......

imessage هم بدرد ما که ایرانیم نمیخوره اینترنت میخواد ...
                  ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 13-10-2011, 07:35 PM

نظر

• دوستان
                    گوشیم بعد از ری استور دیگه اکتیو نمیشه
                    فک کنم گوشیم لاک بوده
                    چه کار کنم؟

نظر

• دوستان ۳gs دار من تو reminder نمی تونم location reminder اضافه کنم، اصلا option ش رو نمی بینم ، باید تو قسمت remind me باشه، کسی دیگه این مشگل رو داره؟؟

نظر

• دوستان سلام. من آیپد ۲ تری جی دارم ورژن ۴.۳.۳ shsh این ورژن هم دارم. به نظر شما ارزش داره برم ۵? چیز خاصی داره نسبت به ۴.۳.۳ ? اگه بعدا حال نکردم میتونم دانگرید کنم به ورژن قبلی و دوباره با jailbrekme جیلش کنم? فکر میکنید اصلا جیل واسه ورژن ۵ آیپد ۲ بیاد? ممنون میشم باهام همفکری کنید

نظر

• برا آیپد ۲ ارور ۲۱ میده چی کار کنم؟

نظر

• با یکی از دوستان الان imessage را تست کردیم مثل بنز کار میکنه خیلی باحاله این imessage
                            هم عکس اراسال کردم. هم ویدئو. به راحتی ارسال میشه. متن رو که مثل موشک میفرسته و سریع دلیوردشم میده
                            در هنگام ارسال از طرف مقابلم یک صفحه مانند کوچک پایین باز میشه نشون میده طرف مقابل داره چیزی ارسال میکنه
                            ویرایش توسط king-1 : https://i-phone.ir/forums/member/4515-king-1 در ساعت 13-10-2011, 08:24 PM

نظر

• دوستان یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
                              از صبح خیلی ها که بهشون اعتماد دارم گفتن میشه و خیلی ها که بهشون اعتماد دارم گفتند نمیشه
                              کسی caller id رو تست کرده رو ۵؟
                              اگر کار میکنه از بکاب بتا ها ریستور کردید یا setup new کردید*؟
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ihooman نمایش پست ها
                                دوستان یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
                                از صبح خیلی ها که بهشون اعتماد دارم گفتن میشه و خیلی ها که بهشون اعتماد دارم گفتند نمیشه
                                کسی caller id رو تست کرده رو ۵؟
                                اگر کار میکنه از بکاب بتا ها ریستور کردید یا setup new کردید*؟
                                ممنون
                                دوست عزیز خیالت تخت کالر ای دی توی این ورژن حل شده مهم هم نیست از بکاپ بتاها استفاده کنی یا استفاده نکنی.

نظر

صبر کنید ..
                                X