اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fdsa نمایش پست ها
    سلام كسي لينك جيل برك كردن ios4.3.4رو داره؟
    خدمت شما:

http://www.i-phone.ir/forums/thread43005.html
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط zodiac8411 نمایش پست ها
      دوستان مرسی درستش کردم اما اگە میشە برام بگید گوشیم لاک هست یا انلاک
      012961008645896
      دوست عزیز ime گوشیتون رو بدید تا بشه گفت آنلاک هست یا لاک !

نظر

• سلام من ایفون 5 دارم وقتی وصل میکنم به ایتونز اینو میده itunes cannot sync apps to the iphone because apps installed on iphone could not be determined

بعد موقع ریساورم ارور میده

نظر

• نوشته اصلی توسط gb jakvnkvn adk نمایش پست ها
          سلام من ایفون 5 دارم وقتی وصل میکنم به ایتونز اینو میده itunes cannot sync apps to the iphone because apps installed on iphone could not be determined

بعد موقع ریساورم ارور میده
          آیفون شما جیلبریکه؟

نظر

• سلام گوشیم لاک بود apple 3gs
            بعد با کلی دنگو فنگ انلاکش کردم ورژن 5.1.1 ولی بعد از ریستور الان دیگه صدا ندارم ... یعنی اهنگاو اهنگ زنگو الارمام دیگه بدون صدا شده
            سایلنت نیست ... ضربم نخورده ... کسی تا الان با این مشکل مواجه نشده؟
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mosiomm نمایش پست ها
              سلام گوشیم لاک بود apple 3gs
              بعد با کلی دنگو فنگ انلاکش کردم ورژن 5.1.1 ولی بعد از ریستور الان دیگه صدا ندارم ... یعنی اهنگاو اهنگ زنگو الارمام دیگه بدون صدا شده
              سایلنت نیست ... ضربم نخورده ... کسی تا الان با این مشکل مواجه نشده؟
              ممنون
              تنظیمات رو چک کردی؟
              چیزی از تو سیدیا نصب نکردی؟ که مربوط به آهنگ یا صدا باشه ؟

نظر

• دوستان یه ایفون 4s هست ریستور کردم به 7.0.4 الان اپل ایدی میخواد ازم برای اکتیو کردن
                اپل ایدیشم ندارم
                چی کار باید کرد؟

نظر

• دوستان بهترین روش برای ریستور مجدد در ورژن 6.1.2 کدوم روش هست که اوکی باشه ؟؟؟

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
                  Tapatalk

نظر

• داشتم تو سايتتون مطالب رو ميخوندم كه يكدفعه گوشي ري استارت شد تازه هم ios 8.0.1 رو آپديت كردم مشكل از اونه ؟ اين نسخه جديد افتضاح بود كلي مشكل داره كاش ميشد برش گردونم به قبلي.براي ري استارت شدنش خيلي نگران شدم لطفا جواب بديد كه ايراد از كجاست.

نظر

• سلام خسته نباشید. من آیفون 5sداشتم. حدود 5 ماه پیش آنتن گوشی رفت بعد از حدود 2 ساعت آنتن برگشت. ولی یک هفته بعد آنتن گوشی رفت و چند روز بدون آنتن بود بعد گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد .گوشی نه ضربه خورده بود و نه خیس شده بود کاملا بی علت این اتفاق افتاد.مشهد زندگی میکنم و چند تا مرکز اپل که مشهد داره بردم و نشون دادم گفتن بیس باند سوخته و دیگه هیچ راهی نداره!!!کسی میتونه اینجا کمکی به من بکنه و راه حلی به من بده. این مشکل میتونه در نتیجه جیلبریک کردن باشه؟

نظر

• سلام دوستان عزیز من میخوام یه افرون ۴بخرم قسمت رویی صفحه که فکر کنم اسمش قاب جلو یا....هست کمی به سمت بالا اومده اماصفحه کار میکنه لطفا راهنمایی کنید و هزینشم بهم بگین ممنون

نظر

صبر کنید ..
                        X