اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sync نکردن appهای free و خریده شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• sync نکردن appهای free و خریده شده

سلام.منgm ios 5 ریختم تو گوشیم که آیفون 4 هست و آیتونز 5 که دیشب دانلود کردم.گوشیم رو جیل بریک نکردم .وقت sync همه appهام رو sync میکنه اما freeها و چندتا از اونایی که خریدم و قبلا تو موبایلم ریخته بودم رو ارور میده.کسی میدونه چرا؟راهنماییم میکنید؟

چه ارروری میده ؟ از منوی Store > Authorize Account اکانت خودتونو یک بار دیگه Authorize کنید.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام.درست نشد.کمکم کنید. ios 5 ریختم رو آیفون ۴ unlock factory.بعضی برنامه هایی رو که خریدم از appstore یا رایگان دانلود کردم سینک نمیشه و ارور میده.دوباره autorize کردم اما نشد.چرا؟

نظر

شما یک Account داری ؟ شاید با یک Account دیگه download کردی؟
        روی یکی از Application هایی که download شده توی iTunes دکمه راست بزن . بعد Get Info را بزن. توی صفحه که باز میشه قسمت پایین مشخصات Application را نوشته که آدرس Email شما باید در قسمت Account Name باشه! یک بررسی کنید ببینید همین email را میزنید!!
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          شما یک Account داری ؟ شاید با یک Account دیگه download کردی؟
          روی یکی از Application هایی که download شده توی iTunes دکمه راست بزن . بعد Get Info را بزن. توی صفحه که باز میشه قسمت پایین مشخصات Application را نوشته که آدرس Email شما باید در قسمت Account Name باشه! یک بررسی کنید ببینید همین email را میزنید!!
          ممنون از جوابت.آره ۱ account دارم.همش رو هم با همون account گرفتم.ارورش هم فقط میگه error to install

نظر

صبر کنید ..
          X