اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برای بازی های کرک شده باید سیدیا نصب شده باشه؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای بازی های کرک شده باید سیدیا نصب شده باشه؟؟؟؟

سلام من تازه آی پد 2 خریدم .ورژن 4.3.5
    میخواستم بدونم این بازی های که در آیتیونز پولی هستند اما اینجا لینک دانلود دارن چه جوری میتونم نصب کنم؟؟؟
    حتما باید جیل بریک سیدیا کنم؟؟؟؟؟
    اگر نیاز هست پس من یک مشکل دیگه دارم اینکه ورژن 4.3.5 هنوز جیل بریک نشده.باید چیکار کنم؟؟

دوست من ورژن ۴.۳.۵ جیلبریک میشه اما اگر بخای گوشیتو روشن خاموش کنی یا به هر دلیلی خاموش بشه باید با کامپیوترت روشنش کنی تنها مشکلش اینه.
    برای نصب بازی ها و برنامه های کرک شده باید دستگاهت جیلبریک باشه بعد جیلبریک تو قسمت سرچ سیدیا appsynce رو نصب کن و با ایتونز راحت برنامه های کرک شده رو نصب کن تو انجمن هم بگردی هم واسه جیلبریک و هم واسه سیدیا توضیحات بیشتر و کاملتر پیدا میکنی
    موفق باشی

نظر

آیپد 2 با ورژن 4.3.5 تا الان به هیچوجه جیلبریک نمیشه. نه تترد و نه آنتترد
      باید منتظر آی او اس 5 باشیم ببینیم چی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
        اها ببخشید با ایفون اشتباه گرفتم حق با شماس

نظر

یعنی هیجوقت ورژن 4.3.5 جیل بریک نمیشه؟؟؟؟؟؟
          حالا این IOS 5 کی میاد که جیل بریکش بیاد؟؟؟؟؟

فکر کنم با این حساب حالا حالا ها باید بشینم با همون Free Apps کار کنم...
          کلا تو این آی پد شانس ندارم .این از ورژنش اونم از Home Button که 4 روزه خریدمش همین الان دادمش سرویس سنتر چون از کار افتاده .......

نظر

نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
            یعنی هیجوقت ورژن 4.3.5 جیل بریک نمیشه؟؟؟؟؟؟
            حالا این ios 5 کی میاد که جیل بریکش بیاد؟؟؟؟؟

فکر کنم با این حساب حالا حالا ها باید بشینم با همون free apps کار کنم...
            کلا تو این آی پد شانس ندارم .این از ورژنش اونم از home button که 4 روزه خریدمش همین الان دادمش سرویس سنتر چون از کار افتاده .......
            آی او اس 5 امروز قراره بیاد
            بعضی ها میگن جیلبریکش هم آماده هست و ممکنه چند روز بعدش بیاد.
            متاسفانه ورژن آیپد 2 من هم 4.3.5 هست و من هم مثل شما بی صبرانه منتظر اومدن جیلبریک 5 هستم. فقط امیدوارم برای آیپد 2 هم قابل استفاده باشه

نظر

آی او اس 5 امروز قراره بیاد
              بعضی ها میگن جیلبریکش هم آماده هست و ممکنه چند روز بعدش بیاد.
              متاسفانه ورژن آیپد 2 من هم 4.3.5 هست و من هم مثل شما بی صبرانه منتظر اومدن جیلبریک 5 هستم. فقط امیدوارم برای آیپد 2 هم قابل استفاده باشه

ببخشید میخواستم بدونم این IOS 5 برای همه دستگاه ها میاد یا فقط iPhone 4s ؟؟
              یک چیز دیگه هم اینکه من بعضی جاها خوندم امکان نداره IOS 5 رو هکش کنند(البته همیشه شایعه زیاده)

نظر

نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                ببخشید میخواستم بدونم این IOS 5 برای همه دستگاه ها میاد یا فقط iPhone 4s ؟؟
                یک چیز دیگه هم اینکه من بعضی جاها خوندم امکان نداره IOS 5 رو هکش کنند(البته همیشه شایعه زیاده)
                برای iphone3gs به بالا
                ipodtouch3g به بالا
                برای ipad1و 2

ورژن 5همین الانش هم جیلبرک شده منتها تترد که گفتن آنتترد هم موفق شدن جلبرک کنن ولی واسه اینکه اپل در نسخه ی نهایی راهش رو نبنده گذاشتن با ورژن نهایی منتشر کنن
                ویرایش توسط Mr. Maziar : https://i-phone.ir/forums/member/75165-mr-maziar در ساعت 12-10-2011, 11:26 PM

نظر

برای همه دستگاهها جز آیفون 2g و 3g و آیپاد تاچ 3g به قبل. آی او اس 5 هم جیل بریک میشه مطمئنا و به صورت untetherd خبرهایی هم هست که به زودی ...
                  ویرایش توسط massoodfjs : https://i-phone.ir/forums/member/19496-massoodfjs در ساعت 12-10-2011, 01:24 PM

نظر

صبر کنید ..
                  X