اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

authorize اکانت آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• authorize اکانت آیتیونز

دوستان من الان ویندوز جدید ریختم اما ایتونز می گه هر 5 authorize را انجام دادم و تا سال اینده باید برای دی اتورایز اینا صبر کنم
    راه حلی داره این مشکل
    ممنون می شم کمکم کنید

نوشته اصلی توسط asakesh نمایش پست ها
    دوستان من الان ویندوز جدید ریختم اما ایتونز می گه هر 5 authorize را انجام دادم و تا سال اینده باید برای دی اتورایز اینا صبر کنم
    راه حلی داره این مشکل
    ممنون می شم کمکم کنید
    نیازی نیست که ۱سال صبر کنی * یه apple id جدید بساز

نظر

توایتونز از گزینه store>view my account برو قبلی هارو پاک کن

نظر

می گه برای قبلیها تا 2010 صبر کن
        کلی برنامه خریدم فقط با همین اکانت باز می شه اخه
        ویرایش توسط asakesh : https://i-phone.ir/forums/member/7261-asakesh در ساعت 05-08-2009, 03:31 PM

نظر

ببخشید دو پست پیاپی بد گیر کردم دوستان راهی پیدا نکردند
          ممنون و خحالت زده همه عزیزان

نظر

دوست عزیز راه حلش اینجاست برو به این لینک و با دقت بخونش

How to: Deauthorize all your iTunes accounts at once

نظر

اهااا من فکر کردم اکانت مجانی گرفتی معذرت . ...

نظر

نوشته اصلی توسط gungester2 نمایش پست ها
                دوست عزیز راه حلش اینجاست برو به این لینک و با دقت بخونش

how to: Deauthorize all your itunes accounts at once
                دوست عزیز با تشکر من همین کار را می کنم اما در مرحله پایانی می گه امسال به اندازه کافی این کارو کردی برو سال دیگه بیا !
                عزیز یه کرور اهنگ و شو و اینا خریدم فقط برنامه نیست کلا حدود 400 دلار خریدم براش
                واسه همین اکانت خودم نیازه
                از اینکه کمک می کنید واقعا ممنونم

نظر

bebin age negaran barnamehat hasti mituni crack shodasho inja peyda koni
                  Appulous : The iPhone and iPod Touch Application Index

مدير انجمن:شما به علت تايپ پينگليش و عدم رعايت قوانين دو روز "توقيف" خواهيد بود.
                  ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 05-08-2009, 10:52 PM

نظر

این لینک مستقیم خود اپله که کامل توضیح دادهAbout iTunes Store authorization and deauthorization

Note: You may only use this feature once per year. The Deauthorize All button will not appear if you have fewer than 5 authorized computers, or if you have used this option within the last 12 months. If you need assistance on using this feature, please contact the iTunes Store support via email میگه باید به آیتیونز استور میل بزنی

نظر

از طریق خود ایتیونز وارد اکانتت بشو بعد از توی منوstore برو به view my account بعد از اونجا اکانت هاتو ریست و پاک کن

نظر

نوشته اصلی توسط mcd300 نمایش پست ها
                        از طریق خود ایتیونز وارد اکانتت بشو بعد از توی منوstore برو به view my account بعد از اونجا اکانت هاتو ریست و پاک کن
                        دوست عزیز کلا بد نیست تاپیکو از اول بخونیدپست شماره ۳
                        ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 05-08-2009, 07:07 PM

نظر

دوستان من به مشکل دیگه ایی برخوردم
                          چند تا از برنامه هارو نصب نمیکنه میگه شما برای نصب این برنامه authorized نیستی ...
                          مثل skype و ...
                          چیکارش کنم ؟؟؟؟ authorize هم هستم مشکلی هم ندارم برا بقیه برنامه ها

نظر

نوشته اصلی توسط Rouzbeh نمایش پست ها
                            توایتونز از گزینه store>view my account برو قبلی هارو پاک کن
                            من این کار رو کردم، یعنی حالا میتونم با 5تا کامپیوتر دیگه Authorized کنم؟
                            من 4بار از 5بار رو اوتوریزد کرده بودم ها ...
                            ممنون.
                            __
                            مثل این که نشد ها ...
                            چون من دوباره اوتوریزد کردم نوشت از 5تا 4تا انجام شده !!!
                            یعنی همون آشه با همون کاسه ...
                            ویرایش توسط iSoheil : https://i-phone.ir/forums/member/1397-isoheil در ساعت 21-08-2009, 12:15 PM

نظر

دوستان من گوشیمو عوض کردم به 3جی اس والان دیگه اکانتی که قبلا با گوشی 3جی داشتم دیگه کار نمیکنه ودوباره اکانت جدید ساختم وباز همون مشکل رو دارم و ارور your request cannot be processed : error code 1009
                              من چکار کنم؟ فقط لنگ یه برنامه free از آیتونز هستم که بتونم بعضی از برنامه های که نصب میکنم میپرن بیرون رو حل کنم خیلی لازمه (مثلا" برنامه simanager_2.0 نصب نمیشه) ممنون میشم جواب بدید

نظر

صبر کنید ..
                              X