اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جزوه نویسی تحت ورد ویندوز با ایپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جزوه نویسی تحت ورد ویندوز با ایپد

با سلام به همه دوستان میخواستم از تجربه بچه هایی که با ایپد جزوه مینویسن استفاده کنم
    من سر کلاس جزوه استاد و تایپ میکنم و با دست نمینویسم . فقط یه مشکل اینکه مثلا برنامه هایی مثل offic 2 hd - یا quick office که تحت ورد عمل میکنن درست کار نمیکنن . این quick office که حتی امکان چپ و یا راست نوشتن و هم نمیده خیلی تایپ باهاش سخته البته منم دیدم اینجوریه زیاد باهاش ور نرفتم . برنامه docs togo هم که همه حروف رو بزرگ و جدا مینویسه
    فقط برنامه office 2 hd بهتر از همه بود که اونم البته یه سری مشکلات داره ولی بزرگترین مشکلش اینه که وقتی با ورد ویندوز باز میکنیش همه چی از اخر به اول نوشته میشه . فقط تونستم موقع سیو کردن به صورت pdf سیو کنم که درست بشه .
    ممنون میشم کسی در این زمینه کمکی کنه . البته موقع تایپ هم بشه صدا رو ضبط کرد که خیلی عالیه ، چند تا برنامه هم دارم که هم میشه نوشت هم تایپ کرد ولی متاسفانه تحت ورد ویندوز نیست
    همه این مشکلات برای اینه که من تو ورد ویندوز میخوام ادیت کنم و بعد پرینت بگیرم و پیرینتم و بخونم

من تقريبا با همه برنامه ها كار كردم ولي كاربردي ترين برنامه براي اينكار به نظر من AudioNote هستش :

http://www.i-phone.ir/forums/thread31912.html

البته اگه بخوايد با قلم بنويسيد (كه به نظر من تايپ كنيد بهتره ) ميتونيد از penultimate استفاده كنيد
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ممنون دوست عزیز ولی مشکل اینجاست که این برنامه ها تو word افیس ویندوز باز نمیشه .

نظر

سلام
        می خواستم ببینم نرم افزار ورد آفیس برای آیپد2 هم هست اگه هست معرفی کنید باتشکر

نظر

یکی به سوال بالا جواب بده

نظر

سلام.
            دوستانی که قصد یادداشت برداری با آیپد رو دارن برنامه Note Plus احتمالا به کارشون میاد. من خودم ورژن ۳.۰.۲ رو دانلود کردم و خیلی هم راضی بودم. تقریبا میشه گفت همه کاری میکنه و من تنها مشکلی که توش دیدم خروجی های فایل های تنظیم شده است که میتونه به شکل PDF یا webarchive باشه.
            اما در مورد تایپ فارسی تقریبا بهترین چیزیه که من دیدم.
            در هر حال اگر دوستان چیز دیگه ای میشناسن که بهتر از این جواب میده به من هم اطلاع بدن لطفا.
            ممنون

نظر

جزوه نویسی تحت ورد ویندوز با ایپد

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
              با سلام به همه دوستان میخواستم از تجربه بچه هایی که با ایپد جزوه مینویسن استفاده کنم
              من سر کلاس جزوه استاد و تایپ میکنم و با دست نمینویسم . فقط یه مشکل اینکه مثلا برنامه هایی مثل offic 2 hd - یا quick office که تحت ورد عمل میکنن درست کار نمیکنن . این quick office که حتی امکان چپ و یا راست نوشتن و هم نمیده خیلی تایپ باهاش سخته البته منم دیدم اینجوریه زیاد باهاش ور نرفتم . برنامه docs togo هم که همه حروف رو بزرگ و جدا مینویسه
              فقط برنامه office 2 hd بهتر از همه بود که اونم البته یه سری مشکلات داره ولی بزرگترین مشکلش اینه که وقتی با ورد ویندوز باز میکنیش همه چی از اخر به اول نوشته میشه . فقط تونستم موقع سیو کردن به صورت pdf سیو کنم که درست بشه .
              ممنون میشم کسی در این زمینه کمکی کنه . البته موقع تایپ هم بشه صدا رو ضبط کرد که خیلی عالیه ، چند تا برنامه هم دارم که هم میشه نوشت هم تایپ کرد ولی متاسفانه تحت ورد ویندوز نیست
              همه این مشکلات برای اینه که من تو ورد ویندوز میخوام ادیت کنم و بعد پرینت بگیرم و پیرینتم و بخونم
              منم اوايل ميخواستم همين كار رو بكنم ولي بجاي اين كه تايپ كني بعدش پرينت بگيري جزؤه نويسيت رو با هموم لبتاب انجام بده و با one note دسته بندي كن بعدش برنامه ي وان نوت كه براي خود ايپد رايكان هم هست دانلود كن و نوشته هات رو سينك كن و لذت ببر...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

درود بر شما
                مى توانيد از اين برنامه هم استفاده كنيد
                Documents Free (Mobile Office Suite) for iPhone, iPod touch and ...
                https://itunes.apple.com/gb/app/docu...id306273816?mt...

Free
                from 947 users
                اميدوارم كمك تان كند ، موفق باشيد.

نظر

صبر کنید ..
                X