اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ibook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ibook

من ibookروروی دستگاه iphone3Gورژن۴.۲.۱نصب کردم ولی وقتی میخوام باایتونزکتاب نصب کنم نصب نمیشه مشکل ازکجاس

من هم با این مشگل مواجه شدم ولی من رو آیپاد 4جی 4.3.3 میزنم ولی تو آی بوک نمیان راهنمایی کنید

نظر

[QUOTE=Shadi.;493838]من ibookروروی دستگاه iphone3Gورژن۴.۲.۱نصب کردم ولی وقتی میخوام باایتونزکتاب نصب کنم نصب نمیشه مشکل ازکجاس[/QUO
      کتابها باید با پسوند مخصوص epub یا pdf باشند.
      شما باید ابتدا کتابها رو تو itunes بریزین بعد به iphone منتقل کنین.
      در اخر پیشنهاد میکنم که اگر براتون مقدوره ibook را از appstore دانلود کنید.

نظر

دوستان عزیز من رفتم به ios5 از appstore ،ibook رو دانلود کردم و ریختم روی گوشیم اما وقتی بازش میکنم میپره بیرون .ممنون میشم راهنماییم کنید.(گوشی من 3gs هست)

نظر

حتما دستگاه هاتونو با redsn0w جلبریک کردید به همین خاطر این مشکل میاد. کلا ibook با redsn0w مشکل داره

نظر

نصب ibook

سلام من یه بار از طریق یه کامپیوتر دیگه ibook رو نصب کردم وقتی به کامپیوتر خودم وصلش کردم تا نرم افزار های دیگه ای رو نصب کنم نمی دونم چه پیامی داد که ibook ام رو پاک حالا هرکاری می کنم نصب نمی شه آیتونزم می شناسدش اما وقتی می زنم آپلای کنه و سینک کنه نصبش نمی کنه ورژن ibook دو پلیز راهنمایی
            ویرایش توسط Spouramin : https://i-phone.ir/forums/member/87764-spouramin در ساعت 05-03-2012, 09:04 PM

نظر

من بعد اینکه ios 5.0.1 نصبیدم دیگه ایبوکو باز نمیکههههههههه یعنی تا میرم توش میپره بیرون ibook fix رو هم نصب کردم دیگه چه کنم

نظر

با سلام خدمت دوستان
                اول از همه باید بگم وقتی شما یه برنامه free نصب میکنی باید کامپیوتر شما authorize باشه ! بعدش شما همگی میتونین از ورژن کرک شده ibooks استفاده کنین ! که هم تو انجمن هس هم apptracker در جواب دوست عزیز که میگه با رد اسنو مشکل داره اره اما فقط ورژن بتا ۳ این مشکل داشت ! و اگر میخوایین شما راحت کناب بریزین داخل ibooks پیشنهاده من برنامه Itools هس که یه مدل pc suite هس و با اون این امکان رو دارین که drag & drop کنین کتابهای خود را !

IMessage & Yahoo : Lat_Sina@Nl.Rogers.Com
                ویرایش توسط lat_sina : https://i-phone.ir/forums/member/48805-lat_sina در ساعت 05-03-2012, 09:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                  حتما دستگاه هاتونو با redsn0w جلبریک کردید به همین خاطر این مشکل میاد. کلا ibook با redsn0w مشکل داره
                  دوسته عزیز
                  من هم آیپدم و هم آیفونم جیلبیریک شده و سیستم ۵.۰۱ هم هست ibook 2 هم نصب کردم ولی هیچکدوم مشکلی ندارند.

... کوه از نخستین سنگ آغاز میشود و انسان از نخستین درد ...

نظر

نوشته اصلی توسط hesiu نمایش پست ها
                    من بعد اینکه ios 5.0.1 نصبیدم دیگه ایبوکو باز نمیکههههههههه یعنی تا میرم توش میپره بیرون ibook fix رو هم نصب کردم دیگه چه کنم
                    با b5 جیلبریک کنید، بعد ibooks رو از آیتونز دانلود و با همون هم بریزید درست میشه
                    دوستان عزیز من رفتم به ios5 از appstore ،ibook رو دانلود کردم و ریختم روی گوشیم اما وقتی بازش میکنم میپره بیرون .ممنون میشم راهنماییم کنید.(گوشی من 3gs هست)
                    شما 5.0 هستی یا 5.0.1؟
                    اگر 5.0 ی ibooks fix رو از cydia.xsellize.com بگیر اگرم 5.0.1 ی که اول پست توضیح دادم.
                    ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 06-03-2012, 12:24 AM

نظر

دوستان با redsn0w_win_0.9.10b5c جیلبریک کنین مشکل نداره من هم ایفون و هم ایپدم و با ای ورژن جیلبریک کردم مشکلی ندارم

نظر

من به دوستان توصیه میکنم که با اضافه کردن سورس cydia.sibche.ir
                        از قسمت دسته ها و بخش کتابها برنامه ibook ورژن 2 را نصب نمائید مشکلتان حل میشود..
                        پیروز باشید

نظر

صبر کنید ..
                        X