اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با iFunBox

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با iFunBox

دوستان من خیلی دوست دارم از pcsuite استفاده نکنم ولی محدودیتهای ifunbox باعث میشه که از pcsuite استفاده کنم .
    یکی از مشکلات ویرایش notes و دومی مشکل ویرایش contacts هستش .میخوام ببینم شما راهی برای این مشکل
    پیشنهاد میکنید یا نه ؟

به نظر من بهترین راه ویرایش contacts استفاده از خود گوشی یا گوشی دیگه ایه به جای pc suite

نظر

دوشتان منم یک سوال درباره ifunbox دارم زمانی که با ifunbox برنامه ای رو استخراج میکنیم این برنامه که کرک نمیشه ؟ ( چون من برای ایفونم که اورجینال هست بک اپ میگیرم و بعد میریزم رو ایپادم اجرا نمیکنه ) میخواستم ببینم اگه حدسک درست باشه من اگه ریستور کنم به ۵ و صبر کنم تا جیلبریک انتتر بیاد ( یعنی حالا حالا ها جیلبریک نکنم ) میتونم برنامه ها رو بک اپ بگیریم پ با ایتونز نصب کنم ؟ از نظر ازمایشی که مت انجام دادم امکانش هست چون اون برنامه ای که بک اپ گرفته شده رو از ایفون پاک میکنک همه اثارشم از بین میبرم بعد با insttalous اون فایل بک اپ رو نصب میکنم درست کار میکنه نظر شما چیه ؟

نظر

کسی نظری نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          کسی نظری نداره؟
          نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          دوشتان منم یک سوال درباره ifunbox دارم زمانی که با ifunbox برنامه ای رو استخراج میکنیم این برنامه که کرک نمیشه ؟ ( چون من برای ایفونم که اورجینال هست بک اپ میگیرم و بعد میریزم رو ایپادم اجرا نمیکنه ) میخواستم ببینم اگه حدسک درست باشه من اگه ریستور کنم به ۵ و صبر کنم تا جیلبریک انتتر بیاد ( یعنی حالا حالا ها جیلبریک نکنم ) میتونم برنامه ها رو بک اپ بگیریم پ با ایتونز نصب کنم ؟ از نظر ازمایشی که مت انجام دادم امکانش هست چون اون برنامه ای که بک اپ گرفته شده رو از ایفون پاک میکنک همه اثارشم از بین میبرم بعد با insttalous اون فایل بک اپ رو نصب میکنم درست کار میکنه نظر شما چیه ؟
          فکر نمیکنم بشه , چون باید برنامه های اورجینال با یک اکانت اکتیو بشن و iFunbox هم بصورت یک ipa کرک شده فایل رو بیرون میده و روی ورژن جیلبریک نشده کار نمیکنه
          Rest in peace Steve
          Do What You Love
          Steve Jobs

نظر

اخه چرا پس رو ایفون که نصب میکنم درست بالا میاد ولی رو ایپاد خودم یا هر دیوایس دیگه اون برنامه بک اپ گرفته شده رو نصب میکنم کار نمیکنه در این که ifunbox کرک میکنه هم شک دارم شما خودتون میتونید پوشه برنامه رو کپی کنید رو دستگاه بعد با وین رر فشردش کنید و بعد با تغییر نام فرمت رو از rar به ipa تغییر بدین همون کار بک اپ گیری برنامه رو میکنه پس برنامه ای که کرک نشده بعد از بک اپ گیریشم کرک نیست.

نظر

صبر کنید ..
            X