اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سفید شدن ایکون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سفید شدن ایکون

سلام من ایفون 3gs من وقتی با itunes برنامه نصب میکنم ایکون برنامه ها درسته ولی وقتی گوشیرو خاموش و روشن میکنم ایکون برنامه ها سفید میشه
    ورزن گوشی 4.1
    با redsn0w_win_0.9.6b2 جیلبریک کردم

با تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط rolex نمایش پست ها
    سلام من ایفون 3gs من وقتی با itunes برنامه نصب میکنم ایکون برنامه ها درسته ولی وقتی گوشیرو خاموش و روشن میکنم ایکون برنامه ها سفید میشه
    ورزن گوشی 4.1
    با redsn0w_win_0.9.6b2 جیلبریک کردم

با تشکر فراوان
    چه برنامه ای نصب کردید که اینطوری شد؟ اونو پاک کنید

و یا برنامه iretiner GUI رو از سورس bigboss نصب کنید و داخلش گذینه fix white icon رو بزنید
    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 08-10-2011, 04:51 PM
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

میتونید با برنامه iSpirit از ویندوز درستش کنید بعد از نصب و اجرای برنامه اون بالا گزینه repair icon رو بزنید درست میشه.

نظر

گوشی های لاک که بیس بند آپدیت کنن اینجوری میشن . دلیلش چی هست نمیدونم اما من تجربی تست کردم اینطوری بوده .
        شما اگر میتونی ریستور کن .

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          چه برنامه ای نصب کردید که اینطوری شد؟ اونو پاک کنید

میتونید از سیدیا repair icons رو نصب کنید .

و یا برنامه iretiner GUI رو از سورس bigboss نصب کنید و داخلش گذینه fix white icon رو بزنید
          برنامه iretiner GUI رو اجرا میکنم این پیغام رو میده

برنامه repair icons از کدوم سورس نصب کنم

نظر

نوشته اصلی توسط unlock-factory نمایش پست ها
            گوشی های لاک که بیس بند آپدیت کنن اینجوری میشن . دلیلش چی هست نمیدونم اما من تجربی تست کردم اینطوری بوده .
            شما اگر میتونی ریستور کن .
            منم خودم با ایفون 4به این مشکل برخودم ولی دلیلش این نبود برای من یک سری برنامه اورجینال قبل از جیلبریک کردنم ریخته بودن بعد که من اومدم جیل کنم نمیدونم چی شد رد اسنو هنگ کرد منم هوم و پاور رو گرفتم دستگاهم ریبوت شد دیدم 23 صفحه برنامه همش ایکوناشون سفید شده ولی با روشی که گفتم به راحتی به روز اولش برگشت.:d

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
              منم خودم با ایفون 4به این مشکل برخودم ولی دلیلش این نبود برای من یک سری برنامه اورجینال قبل از جیلبریک کردنم ریخته بودن بعد که من اومدم جیل کنم نمیدونم چی شد رد اسنو هنگ کرد منم هوم و پاور رو گرفتم دستگاهم ریبوت شد دیدم 23 صفحه برنامه همش ایکوناشون سفید شده ولی با روشی که گفتم به راحتی به روز اولش برگشت.:d
              میشه لینک دانلود برنامه رو بزاری

نظر

بفرمایید اینم لینک دانلود

نظر

صبر کنید ..
                X