اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن کلید home

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکردن کلید home

سلام من iphone 4 دارم کلید home بعضی وقتها کار میکنه بعضی موقع ها هم کار نمیکنه مشکلش چییه

نوشته اصلی توسط rolex
    کسی نیست بکه چشه
    دوست عزیز
    منم آپاد تاچ 4 دارم. همین مشکل رو دارم
    مشکل از زمانی شروع شد که از ورژن 4.1 آپگرید کردم
    من احتمال میدم مشکل به خاطر سیستم عامل باشه که احتمالا در ios 5 درست میشه

نظر

ممکنه خاک زیرش رفته باشه یا پایه کلیدش شکسته باشه در کل کلید هوم ایفون خیلی ضعیفه و به راحتی به این روز میفته البته ایپادتاچ ها هم همین شکل هستند.
      باید ایفونتون باز بشه و کلید تعویض بشه البته اگه پایش شکسته باشه
      با مسولیت خودتون یک قطره اب ترجیها اب مقطر رو دکمه بریزید و چند بار دکمه رو فشار بدین تا به زیر دکمه بره چند بار هم بعدش دکمه رو بزنید برای ایپاد من که کار کرد و الان خوب شده ولی میگم من هیچ مسولیتی قبول نمیکنم و در زمان انجام این روش فقط و فقط یک قطره اب بریزید نه بیشتر نه بیشتر تر

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        ممکنه خاک زیرش رفته باشه یا پایه کلیدش شکسته باشه در کل کلید هوم ایفون خیلی ضعیفه و به راحتی به این روز میفته البته ایپادتاچ ها هم همین شکل هستند.
        باید ایفونتون باز بشه و کلید تعویض بشه البته اگه پایش شکسته باشه
        با مسولیت خودتون یک قطره اب ترجیها اب مقطر رو دکمه بریزید و چند بار دکمه رو فشار بدین تا به زیر دکمه بره چند بار هم بعدش دکمه رو بزنید برای ایپاد من که کار کرد و الان خوب شده ولی میگم من هیچ مسولیتی قبول نمیکنم و در زمان انجام این روش فقط و فقط یک قطره اب بریزید نه بیشتر نه بیشتر تر
        من همین الان اینو اک خریدم نمیدونم چرا اینطورییه

نظر

من که گفتم ۹۰% مواقع گرد و خاک زیر کلید رفته ۱۰% هم ممکنه پایه کلید یا خم شده یا شکسته در کل اپل دستگاهی نمیده که مشکل داشته باشه حالا شاید شانس شما خیلیییی بد بوده.

نظر

می تونید از tweak موجود در cydia به اسم activator استفاده کنید و تنظیمش کنید مثلا با دوبار tap روی ساعت عمل کلید home انجام بشه.

نظر

صبر کنید ..
            X