اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iAtkos L1 و هنگ در هنگام پارتیشن بندی هارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iAtkos L1 و هنگ در هنگام پارتیشن بندی هارد

با سلام
    امروز دی وی دی iAtkos L1 رو از وب سایت سیب دانلود کردم
    دی وی دی رو برای نصب میزام و پس از رد شدن مرحله انتخاب زبان سیستم
    در هنگام پارتیشن بندی یک پارتیشن 10 گیگابایتی می سازم مابقی هارد به مقدار 150 گیگابایت را خالی میگذارم
    در هنگام اعمال کردن سیستم هنگ می کند

1) سیستم Vostro 1500
    2) تغییرات بایاس برای هارد را نیز انجام داده ان

با تشکر

نوشته اصلی توسط POXER نمایش پست ها
    با سلام
    در هنگام پارتیشن بندی یک پارتیشن 10 گیگابایتی می سازم مابقی هارد به مقدار 150 گیگابایت را خالی میگذارم

1) سیستم Vostro 1500

با تشکر
    دوست من
    من هم Dell Vostro 1500 رو دارم ولی روی همون لوگوی اپل گیر میکنه و به محیط نصب نمیره
    شما تنظیمات خاص رو انجام دادی که تونستی به مرحله پارتیشن بندی برسی؟

نظر

نوشته اصلی توسط POXER نمایش پست ها
      با سلام

1) سیستم Vostro 1500

با تشکر
      دوست عزیز، خوب این چه کاریه ؟ چرا 10 گیگ. ولی در کل مک برای نصب کمینه 15 گیگ میخواد.

در ضمن شما اگر میبینی نمیتونی پارتیشن بندی کنی، تو یه محیط دیگه پارتیشن بندی کن. ولی اول در options در Disk Utility در محیط نصب، گزینه GUID رو انتخاب کن. بعد فقط کل هارد رو یه پارتیشن کن، حالا Apply کن، اگر درست انجام شد، روی علات + کلیک کن و یه درایو برای نصب مک بساز.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        دوست عزیز، خوب این چه کاریه ؟ چرا 10 گیگ. ولی در کل مک برای نصب کمینه 15 گیگ میخواد.

در ضمن شما اگر میبینی نمیتونی پارتیشن بندی کنی، تو یه محیط دیگه پارتیشن بندی کن. ولی اول در options در disk utility در محیط نصب، گزینه guid رو انتخاب کن. بعد فقط کل هارد رو یه پارتیشن کن، حالا apply کن، اگر درست انجام شد، روی علات + کلیک کن و یه درایو برای نصب مک بساز.
        این مورد رو هم تست زدم، کل هارد رو برای این موضوع زدم فرمت بشه اما وسط کار دوباره سیستم هنگ کرد

الان برم برای تست اینکه یک پارتیشن سی گیگا بایتی رو پارتیشن بندی کنم و ببینم چه میشود
        ویرایش توسط POXER : https://i-phone.ir/forums/member/74080-poxer در ساعت 06-10-2011, 05:36 PM دلیل: -

نظر

نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
          دوست من
          من هم dell vostro 1500 رو دارم ولی روی همون لوگوی اپل گیر میکنه و به محیط نصب نمیره
          شما تنظیمات خاص رو انجام دادی که تونستی به مرحله پارتیشن بندی برسی؟
          در بایوس سیستم شما باید تنظیمات هارد رو از ata به اون یکی مدلش تغییر بدین

نظر

سلام ، من هم همچین مشکلی دارم ، اما وقتی به installing میرسه ، هنگ می کنه . به نظرتون مشکل از کجا ناشی میشه ؟ من iatkos s3 رو به خوبی نصب میکنم ، به نظرتون ارتباطی با خود lion داره ؟ سایت سافت گذر نسخه یکپارچه mac os x lion 10.7.2 رو قرار داده . به نظرتون با این ورژن تست کنم شانسی وجود داره ؟

نظر

ماله منم موقع اینستال همون اول هنگ می کنه اینم عکسش در ضمن snow leopard بدون مشکل نصب کردم

نظر

سلام
                منم dell vostro 1500 دارم و تنظیمات هارد انجام دادم و با EasyBooter دوتا بوت یکی ویندوز سون رو درایو c و مک لیون روی درایو d و نسخه iAtkos L2 را میخوام نصب کنم ولی همون اول که لوگو اپل میاد یا بعدش یه صفحه سفید میاد و هنگ میکنه
                ممنون میشم خیلی سریع جواب بدید چطور مشکلم رو حل کنم

نظر

نوشته اصلی توسط vfxstudio نمایش پست ها
                  سلام
                  منم dell vostro 1500 دارم و تنظیمات هارد انجام دادم و با EasyBooter دوتا بوت یکی ویندوز سون رو درایو c و مک لیون روی درایو d و نسخه iAtkos L2 را میخوام نصب کنم ولی همون اول که لوگو اپل میاد یا بعدش یه صفحه سفید میاد و هنگ میکنه
                  ممنون میشم خیلی سریع جواب بدید چطور مشکلم رو حل کنم
                  سلام
                  از تایپیک زیر کمک بگیرید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread53135.html

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                  X