اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوتا نرم افزار-1.منشی تلفنی، 2- گوینده اسم تماس گیرنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوتا نرم افزار-1.منشی تلفنی، 2- گوینده اسم تماس گیرنده

سلام بچه ها
    من از اونجایی که خیلیوقتا با هدست کار میکنم اگه نرم افزاری باشه مثه همون نوکیاها که موقعه زنگ بعد از زنگ خوردن اسم تماس گیرندرو بگه عالی می شه.
    گشتم خودم چیزی ندیدم.
    و اینکه منشی تلفنی خیلی ساده مثه همه گوشیام اگه داشته باشه آیفون بهم بگین کلی ممنوم میشم.
    مرسی از همه

جفتش برا ایغون نیست
    اولی میتونی از مخابرات بگیری voice mail

نظر

اولی نیست ولی دومی برنامه calltell هست، تو انجمن سرچ کنید

نظر

مرسی دوستان مخصوصا اشکان
        آنتنم رفته نتونستم تستش کنم ولی نصب کردم calltell مرسی.
        عجیبه نرم افزاری که به ظاهر اینقد سادست (منشی تلفنی) هنو نرم افزاری نیومده براش که ماها تو ایرانم استفاده کنیم ازش.

نظر

نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
          مرسی دوستان مخصوصا اشکان
          آنتنم رفته نتونستم تستش کنم ولی نصب کردم calltell مرسی.
          عجیبه نرم افزاری که به ظاهر اینقد سادست (منشی تلفنی) هنو نرم افزاری نیومده براش که ماها تو ایرانم استفاده کنیم ازش.
          خواهش دوست عزیز

نظر

يه سوال ديگه اينكه اين نرم افزار فيديليو هست رستوران ياب، واسه آيفون اونم نيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
              يه سوال ديگه اينكه اين نرم افزار فيديليو هست رستوران ياب، واسه آيفون اونم نيست؟
              تو سایتش یه مدت زده بودن که برنامش در حال تسته ولی دیگه هیچ خبری نشد (مثله تمامیه پروژه های دیگه ی ایران)...

نظر

برای گفتن اسم تماس گیرنده یه برنامه تو cydia هست
                که هم اسم تماس گیرنده رو میگه و هم اسم کسی که اس ام اس داده ، say caller and sms name فکر کنم این بود برنامه شو پیدا نکردم

اینم لینک آموزش برنامه ی call tell http://www.simonblog.com/2010/08/30/...-text-message/
                ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 06-10-2011, 02:01 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                  که هم اسم تماس گیرنده رو میگه و هم اسم کسی که اس ام اس داده ، say caller and sms name فکر کنم این بود برنامه شو پیدا نکردم

اینم لینک آموزش برنامه ی call tell How To Enable iPhone Speak the Name of Caller and Read Text Message | The iPhone and iPad Blog
                  slm
                  y soal dashtam?

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها

اینم لینک آموزش برنامه ی call tell How To Enable iPhone Speak the Name of Caller and Read Text Message | The iPhone and iPad Blog
                    slm y soal dashtam?

نظر

صبر کنید ..
                    X