اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك بحث و بررسي iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپيك بحث و بررسي iphone 4s

دوستان براي اينكه در جاهاي مختلف بحث نشه و انجمن شلوغ نشه همين جا نظرات خود را اعلام كنين

من خودم اولش يه سوال دارم
    Siri فقط روي iphone 4s قابل استفاده است؟
    يا روي هر device كه ios 5 داشته باشه ميشه ؟
    ویرایش توسط MJS : https://i-phone.ir/forums/member/44971-mjs در ساعت 05-10-2011, 07:43 AM

نظر

منم مشتاقانه منتظر پاسخ دوستان به سوال بالا هستم .

نظر خودم در مورد کنفرانس : اول میتونم بگم که کنفرانس های اپل از پارسال دیگه اون بمب خبری در جوامع مختلف رو نداره ...

الببته چیزی که هست اینه که من که به شخصه فقط ای پد 2 دارم . ممکنه در آینده ایفون 4 اس بخرم ولی دوستانی که ای فون 4 دارن چیزی از دست ندادن چون احتمالا تا 2 سوال دیگه برای ای فون 4 ساپورت خواهد شد ....

دعا می کنم که سیری در ای او اس جدید باشه که ما هم بتونیم استفاده کنیم .

نظر

سيري فقط در آيفون جديد قابل اجراست و شايد آيپد 2 . چون توان پردازشي بالائي احتياج داره . اين رو توي كنفرانس گفته بود

نظر

خوب خوبه
          ولي منم خيلي خورد تو ذوقم
          خيلي دلم ميخواست يه چيز شاخ بده بيرون البته شاخ هستا ولي نه در اون حد

نظر

به نظر من iphone 4s گوشی جذابی میتونه باشه،با اینکه از نظر ظاهری تفاوتی* نکرد! چون قابلیت*های داره که توی هیچ گوشی دیگه*ای ندیدیم،مثل حافظهٔ ۶۴ گیگ و مخصوصاً سیری که شاید تا چند ساله دیگه هم مشابهشو روی هیچ گوشی دیگه*ای نبینیم.
            درسته که الان اکثر گوشیهای اسمارت مجهز به cpu ۲ هسته*ای شدن ولی* با A5 برنامه و بازیها*ای رو می*شه تجربه کرد که روی هیچ گوشی دیگه*ای شاهدش نبودیم،چون عملا سیستم عامل یکپارچه*ای برای استفادهٔ مناسب از این cpu ها موجود نیست.
            موضوع بعدی دوربین گوشی که قبلیت فیلمبرداری ۱۰۸۰ واقعی* رو داره که به نظر من از نظر کیفیت یک سرو گردن از بقیه گوشیهای ۸ مگاپیکسلیی دیگه بالاتره.

نظر

in my mind just Apple iPhone 4S with the best CPU (A5) and the best and most powerfull graphic in the world, i love it !

نظر

نوشته اصلی توسط bozorgzadeh نمایش پست ها
                سيري فقط در آيفون جديد قابل اجراست و شايد آيپد 2 . چون توان پردازشي بالائي احتياج داره . اين رو توي كنفرانس گفته بود
                agha ean siri chie?????

مدیریت : لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید
                ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 05-10-2011, 04:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط torghabeh نمایش پست ها
                  agha ean siri chie?????

مدیریت : لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید
                  این یه نوع سیستم گفتاری هست که باز هم جز شاهکارهای این گوشی به حساب میاد مثلا شما در حال رانندگی هستید.میتونید با آیفون خودتون حرف بزنید بهش میگید اس ام اس جدید دارم؟ ایفون به شما میگه بله از طرف ... و متن اس ام اس رو هم براتون میخونه و ...
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

حالا نظر من کاملا برعکس شماست اصلا نمیتونه جالب باشه
                    1- خیلی از بچه های سایت خودمون هستن که 32 رو هم نتونستن پر کنن چه برسه به 64. فکرم نمیکنم مقدار حافظه خیلی بالا هم باعث جذابیت بشه اگر اینجوری بود سامسونگ تا الان یه دونه 100 گیگ داده بود که خیلی ایجاد جذابیت کنه
                    2- در مورد سیری تا حدودی حرف شما درسته . میدونین چرا برای خیلی از بچه ها این قابلیت کم جالبه .چون تو ایران زبان اصلی مردم فارسیه و کم هستن کسایی که مسلط باشن به زبان انگلیسی . خیلی از بچه ها میتونن بخونن و متوجه هم میشن تو نوشتن هم دست و پا شکسته یه کارایی میکنن ولی برای کار با سیری شما باید یه انگلیسی زبان باشی پس این قابلیت برای بیشتر ایرانی ها جذابیتی نداره
                    3- در مورد دوربین هم فرق 5 با 8 اونقدر ها هم چشم گیر نیست که بخوای جذب 4s بشی و ایفون 4 خودتو بفروشی .

نظر

میشه دوستان لطف کنند و بگویند چه انتظاری از اپل داشتید؟الان چه احساس کمبودی تو آیفون میکنید؟ باید چیکار میکرد؟ گوشی میزد که میرفت واستون نون سنگک بگیره؟فقط دوست دارین 1 کار بزرگ میکرد حالا چی باشه مهم نیست.. انتظار از شرکت اپل خیلی بالاست..

نظر

خوب تبلیغاتی که به اسم آیفون 5 شده بود و بعد به عنوان 4اس معرفی شد این نبود.
                        ودر مورد نون سنگک و انتظار هم باید گفت آیفون و شرکت اپل در فکر برآورده کردن فقط انتظارات ما نیست بلکه این یه تجارته!!!!
                        و من هم کاملا با نظر دوست عزیزمون تو پست 10 همین تاپیک موافقم. و به نظر من هم از 4 تا 4اس اونقدر تفاوت گنده ای نکرد که به کار عامه بیاد.
                        همه خودشون رو وعده داده بودن واسه لیزر کیبورد و نمایش دیسپلی و ....

نظر

من بیاد ۱۰۰ درصد می خرم. ۶۴ سفید

نظر

من تو کنفرانس متوجه نشدم که siri مختص 4S باشه!!!
                            الان که تو این تاپیک خوندم یکم خورد تو ذوقم!!!!
                            حالا باز اگه رو iPad2 اجرا بشه هم خوبه لااقل یه تجربه از گفتمان با iOS داشته باشیم.

نظر

دوستان كسي از رم
                              iPhone 4S
                              خبري نداره ؟
                              همون 512 يا ارتقاش داده 1024 ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X