اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك بحث و بررسي iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    خوب تبلیغاتی که به اسم آیفون 5 شده بود و بعد به عنوان 4اس معرفی شد این نبود.
    ودر مورد نون سنگک و انتظار هم باید گفت آیفون و شرکت اپل در فکر برآورده کردن فقط انتظارات ما نیست بلکه این یه تجارته!!!!
    و من هم کاملا با نظر دوست عزیزمون تو پست 10 همین تاپیک موافقم. و به نظر من هم از 4 تا 4اس اونقدر تفاوت گنده ای نکرد که به کار عامه بیاد.
    همه خودشون رو وعده داده بودن واسه لیزر کیبورد و نمایش دیسپلی و ....
    دوست عزیز اون تبلیغات که همه شایعه ای بیش نبود.. ما خودمون تقصیر داریم که شایعات رو تا حدی باور کردیم.. مزه تکنولوژی همینه که کم کم ازش استفاده بشه.. اینم سیاست شرکت های بزرگه..من مطمینم کیبورد لیزری هم 1 روزی محقق میشه ولی اون روز الان نیست.. الان قابلیت سیری رو آورده که واقعا جذابه.. شاید زیاد به کار ما نیاد ولی بقیه دنیا میتونن ازش لذت ببرن که میبرن.. ویدیو هاش رو ببینید شاید شما هم جذبش شدید..

نظر

با کمی دقت

دوره ی اینکه جدول بکشن بگن کدوم گوشی چقدر رم داره یا فرکانس سی پی یو چقدره و ... گذشته
      الان مهم کیفیت کاربری یک گوشیِ و تنوع تکنولوژیِ
      همه منتظر آیفون 5 با یه اتفاق جادویی بودیم ولی 4s معرفی شد و البته siri چیزی کمتر از جادو نداره و بهتر از خیلی گمانه زنی ها درباره ی آیفون 5 هستش.
      سیستم عاملی که بیشتر اپلیکیشن رو میشه براش پیدا کرد، قدرت سخت افزاری محاسباتی بالا که همه ی برنامه ها و گیم های سنگین رو قراره ساپورت کنه، تکنولوژی پردازش صوت که تکه، عکس و فیلم برداری هم با کیفیت بالاتر اصلا بدرد کسی نمخوره و البته سیستم عامل منحصر بفرد از جمله ویژگی های مهم برای یک کاربره!
      با این توضیحات چه اهمیتی داره این گوشی 100مگ رم داره یا 100گیگ! مهم اینه که کم نمیاره!

نظر

از کجا معلوم که بعد از7 8ماه یه آیفون دیگه که همون 5هست معرفی نشه؟
        ولی وقتی یه همچین چیزی رو معرفی میکنه کلی سود میبره و بعد میره سراغ غول دوم.فعلانم که گوشی رو دستش نیست پس دلیلی نداره که 5رو معرفی کنه.
        مثل داستان 3g و3gsو4 

نظر

این گوشی که معرفی شد بد نبود و همه دوسش دارن ولی کافی نبود .
          حالا دوستانی که خیلی موافق با این کار اپل هستن و انتقادی ندارن مثل دوست عزیزمون تو پست 11 میشه بفرماید چرا سهام اپل 5 درصد سقوط کرد ؟
          حتما به خاطر فوق العاده بودن 4s بوده .

نظر

دوستان یه نکته فراموش شده اینکه siri به اینترنت دائم نیاز داره . یعنی عملاً در ایران فقط تو جایی که wifi باشه قابل استفاده است. چون با این سرعت gprs مطمئناً کار نمیکنه

نظر

اين ايفون4s هم با اومدنش گند زد به هيكل ما... ما تو ذهن خودمون چه تصوري مي كرديم !! چي از اب در اومد!!!!!
              فقط يه دوربينش قوي تر شده... من رو باش چه خيال هاي مي كردم...
              مفت هم نمي ارزه ... قربون همونiphone 3gs خودم برم...

نظر

صبر کنید ..
              X