اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا آیفون 4 رو با 4s به زودی عوض میکنید؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا آیفون 4 رو با 4s به زودی عوض میکنید؟؟؟

با سلام خدمت دوستان میخواستم ببینم با این اوصاف اون دوستانی که آیفون 4 دارن به محض اومدن آیفون4s گوشیشون رو عوض میکن یا نه به خاطر یکی بودن شکل ظاهری حالا فعلاً اونقدر عجله نمیکنید؟

من که بی*خیال شدم تا آیفون۶، دوربین ۸ مگا پیکسلی چیزی نیست که آدم به خاطرش گوشیشو عوض کنه cpu رو هم که من رو آیپد۲ دارم اینقدر که ینا تبلیغ می*کنن فرق داره من فرق زیادی ندیدم سریع تر هست ولی* نه ۷ برابر

نظر

ولی امکاناتش خیلی با حاله
      فیلمبرداری 1080
      ظرفیت 64 گیگ
      پردازش گرافیکی خیلی بیشتر از ایفون
      و از همه مهتر .... بهبود یافتن انت دهی که واقعا تو آیفون 4 با این همه هنوز مشکلش پرش آنتن رو داشت
      ....
      من خودم مشتاق خریدشم

نظر

اول بگم که منم انتظار بیشتری داشتم. اما حالا هم این گوشی میتونه خیلی نکات مثبت داشته باشه.
        1-پردازشگر=درسته این پردازشگر خیلی بالا نیست ولی وقتی بیایم و کامل نگاه کنیم میبینیم که شرکت اپل با ios که روی ایفون نصب میکنه بلده جطور از پردازشگر استفاده کنه و صد البته که این پردازشگر هم 1 پردازشگر 2 هسته معمولی نیست وسفارشی برا اپله.
        2- دوربین: دوربین این گوشی 8 شده که برا اپلی که تا 3gs اصلا به دوربین اهمیت نمیداد خوبه.
        3- حافظه 64 که واقعا وقتی ایفون داری میدونی که همیشه حافظه کم میاری اونم با انواع و اقسام برنامه و بازی های 1 گیگی
        4: باتری بسار کار امد که 9ساعت وایفای روشن. 10 ساعت ویدتو. 40 ساعت موزیک. 14 ساعت مکالمه توی ایران. دیگه دلواپس تموم شدن باتری نیستیم.

حالا باید بشینیم و ببینیم چه کارایی داره این دستگاه. ولی من که با کله عوض میکنم چون بیشتر بازی میکنم با گوشیم و معلومه که از این به بعد 1 سری بازی فقط برا این ایفون و ipad2 میاد

نظر

اگه تفاوت قیمت زیاد نباشه ممکنه یه مدت دیگه تعویض کنم.
          تفاوت قیمت در حدود مثلاً 100هزار نهایتاً 150 بیشتر نباشه.

نظر

اگه تفاوت قیمت زیاد نباشه ممکنه یه مدت دیگه تعویض کنم.
            تفاوت قیمت در حدود مثلاً 100هزار نهایتاً 150 بیشتر نباشه.

نظر

روراست تفاوتش درحدی نیست که یوزرطلبش بشه.
              بنظرمن که استقبال آنچنانی نمیشه.البته یوزرهایی
              که آیفون ندارن میخرن ولی اونایی که آیفون4دارن سخت
              برن سراغش.

نظر

منم تا چیز خفنی نبینم که رو 4 اجرا نمیشه ولی رو 4 اس اجرا میشه عوض نمیکنم

نظر

منم فکر میکنم کلا استقبال زیادی نشه، متاسفانه. حداقل از طرف iPhone 4 دارها(یکیش خود من). بعد از 1/5 سال، خود من منتظر معرفی یک محصول جدید بودم.
                  از طرفی هم فکر کنم، APPLE در کنفرانس ماه June سال 2012، iPhone 5 رو معرفی کنه. یعنی تقریبا 9 ماه دیگه. شاید...

نظر

آگه قرار باشه در حد 100 تا 150 بدم عوضش می کنم در غیر این صورت نه!

نظر

فقط منتظر ٧ اكتبر هستم براي Pre Order كردن اين غول !!!! واقعا عالي بود

نظر

من 3gs خودم و یه چند وقتی میشه فروختم ولی باز فکر کنم برم 4 بخرم به قول دوستان خیلی به هم نزدیکن . ولی تفاوت اصلی تو قیمتاشونه که ایران بیاد تا مدت های زیادی رو 1500 هستش و تا 1 سال طول میکشه به 1000.000 یا 900 برسه . به نظرم منطقی و به صرفه باز خرید همون 4 هستش .
                        به خاطر یه cpu 2 هسته ای و دوربین 500-600 تا باید بیشتر بدیم .که به نظر من عقلانی نیست

نظر

منم عوض نمیکنم 4 نمیدم برم یه جدید بخرم رفت تا 5

نظر

همین الان بازی بلید 2 که بناس بیاد فقط برا این جدیده میاد. اکه 4 هم ساپورت کرد منم عوض نمیکنم. چون siri که به درد ما که فارسی حرف میزنیم نمیخوره

نظر

به نظر منم زیاد منطقی نیست که 4 رو بدی 4اس بگیری بهتره صبر کنی تا 5

نظر

صبر کنید ..
                              X