اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا آیفون 4 رو با 4s به زودی عوض میکنید؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منکه منتظرم بیاد تا زودتر بخرم حالا واسه تنوع اینبار سفید میگیرم

نظر

من خودم هم نمیدونم واقعاً ارزش هزینه کردن داره یا نه ولی حداقل به این زودی نمیگیرم صبر میکنم تا قیمتش متعادل بشه آخه من هم مشکی رو دست گرفتم هم سفید رو برام جای تنوع هم نداره که بخوام با قیمت کاذب بگیرم

نظر

نوشته اصلی توسط mparvin نمایش پست ها
        منم تا چیز خفنی نبینم که رو 4 اجرا نمیشه ولی رو 4 اس اجرا میشه عوض نمیکنم
        Infinity Blade 2

only on 4s

نظر

اشتباه محضه عوض كردن ايفون
          دادن ٤ و گرفتن ٤s
          هزينه زياديه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اونقدري تفاوت نمي كنه كه بخواي واسه اش سر و دست بشكني . بيشتر مث زماني مي مونه كه آيفون از 3 جي به 3 جي اس ارتقا پيدا كرد . بيشتر به درد كسائي ميخوره كه آيفون ندارن و ميخوان بخرن . همين الان كيفيت دوربين آيفون 4 خوبه و از باقي 5 مگا پيكسلي ها بهتر عكس مي ندازه . فكر نكنم كسي هم از سرعتش ناراضي باشه . در ضمن اينجا ايرانه و توي پايتحتش يه جائي به اسم علاءالدين هست كه بدجور بنداز بندازه . خدا ميدونه پول خون آدم رو ميگيرن بهش گوشي ميدن . تازه اكثرا هم خودشون پكش مي كنن . به نظر من اقبال زيادي به اين آيفون از طرف اونهائي كه آيفون 4 دارن نميشه . لبته بايد قبول كرد عده اي براي اسم ميخرنش و اينكه بگن ما زودتر دستمون گرفتيم و پز دادن و اينجور چيزا . براي اون قشر از آي كيو ها خيلي نميشه كاري كرد . اگه اپل بره n620 هم بزنه اينا ميرن ميخرن ميگن ما اول دستمون گرفتيم !!!!
            ویرایش توسط bozorgzadeh : https://i-phone.ir/forums/member/4280-bozorgzadeh در ساعت 05-10-2011, 08:54 AM

نظر

مطمئنن برای کسی که آیفون 4 داره چیز خاصی نداره.یادمه اونموقع که 4 جای 3gs اومد واقعا تر***** بود و خیلی زیاد فرق میکردن.اما الان واقعا این تفاوتها ارزشی ندارن.

نظر

البته تا کامل به بازار نیاد هیچی معلوم نیست .اما منم هیچ چیزه خاصی ندیدم که بخوام عوض کنم.

نظر

همین 4 خودمونو عشقه تا نسل بعدی

نظر

روز اول که 64gبیاد با هر قیمتی ابتیاع مینمایم

نظر

من حتما میگیرم
                      نمیدونم بعضی از دوستان چه انتظاری داشتید ؟
                      اونایی که صفحه بزرگتر میخواستن دوست داشتن مثه گوشی های اندرویدی هر کدوم یه سایز باشه تا برنامه و بازی ها به گوشیتون نخوره
                      یه سری هام میگن A5 ضعیفه ؟!!
                      A5 یکی از قویترین سکهای موجوده
                      لطفا برید امتیاز آیپد ۲ رو تو glbenchmark ببینید تا بفهمید A5 چیه

نظر

نوشته اصلی توسط hp_i3 نمایش پست ها
                        infinity blade 2

only on 4s
                        این بازی چیز خفنی نداره که منو مجاب کنه گوشیمو عوض کنم

نظر

من هیچوقت مدل های آپگرید شده و یکی در میونی آیفون رو نمیخرم (مثل 3gs و 4s). چون فقط بعضی قطعات و امکانات توشون ارتقاع داده شده و تغییر قابل توجهی ندارن (نه اینکه بد باشن)؛ ولی تحول و تغییر کلی تو آیفون های اصلی هستش (مثل 3g و 4). مطمئنا گوشی بعدی من یا iPhone 5 هست...

نظر

منم ایفون 3g تنها مدلی بود نخریدم اینم ایفون 4s هست که دیگه نمیخرم رفت تا ایفون5

نظر

من که عوض نمیکنم

نظر

من که صبر میکنم تا نسل بعدی آیفون بیاد. این که نسل بعدی آیفون نبود. از اپل انتظار دیگه ای میرفت نمیگم 4s بده ولی تو این دنیای پر از اسمارت فون های قوی آیا این آیفون کافی بود برای رقابت؟ کاهش سهام اپل نشون دهنده همین موضوع هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X