اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما پیرامون نشریه آی مگ "نسخه اول"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اولین کسی هستید که مشکل دارید٬*احتمالا بد دانلود کردید چون تا حالا کسی مشکل نداشته.

نظر

نوشته اصلی توسط iHamid نمایش پست ها
      میتونم بگم کار طراحی و گرافیکشو کی انجام داده؟؟؟؟
      فوق العاده بود طراحیششششششش
      فقط یک ذره فونت ها باید بزرگ بشه .
      من فردا می رم چاپش کنم:d
      لطف دارید شما

نوشته اصلی توسط mihan نمایش پست ها
      با چه برنامه ای طراحی شده است چون نوشته های به صورت فونت نیست
      نشریه با نرم افزار photoshop و Indesign و یه کمی هم illustrator طراحی شده ،
      در مورد فونت نبودن هم به خاطر کاهش حجم این کارو کردیم ، با فونت حجمش حدوده 90 مک میشد ،

نوشته اصلی توسط Audiocenter نمایش پست ها
      من هم با آيپد دانلود كردم ولى باز نمى شود!
      باز میشه ، ولی خوب این نشریه برای نمایش در iPad و iPhone طراحی نشده و اگه سیاست سایت و اضافه شدن نیروی گرافیست هماهنگ بشه شاید در شماره های بعد ، چند نسخه آماده بشه ،

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
      دستتون درد نکنه واقعا عالیه مخصوصا کارهای گرافیکیش
      امیدوارم ادامه پیدا کنه
      ممنون و متشکرم از تمام دوستانی که لطف دارن و زیبایی های کار رو میبینن

نظر

میتونم بگم محشره؟ همین طور حرف نداره ؟ دست تک تک عزیزانم که دست به دست هم دادین و با این گرافیک زیبا این نشریه برای ما تهیه کردید می فشارم

نظر

نخوندمش کاملا ولی لازمه انجمنه ناقص هم باشه ارزش داره مث یه نوزاده کم کم راه میفته عضویت در این انجمن باعث افتخار منه از انتقادها ناراحت نشید حتی اگه جنبه غرض ورزی داشته باشه اینو هم نمیگفتین بهتر بود چون اینجا انجمن اپله پس مث اپل رفتار کنیم بی نقص :عالی وبی ننظیر
          موفق باشین و ادامه بدین تو انجمن میشه اصلا بخش مقالات را مجزا راه انداخت
          بی صبرانه منتظر بعدیش هستیم مطمینا
          "نه تنها من

بلکه همه مون
          ویرایش توسط آرسام1381 : https://i-phone.ir/forums/member/71196-آرسام1381 در ساعت 11-10-2011, 03:35 PM

نظر

چرا خبری از دومین شماره نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
              چرا خبری از دومین شماره نیست؟
              اینجا جواب داده شده دوست من :

http://www.i-phone.ir/forums/thread53876.html

نظر

ممنون
                بي صبرانه منتظريم

نظر

مقالات شماره دوم آماده و ویراستاری شده و در مرحله طراحی گرافیک به سر میبره
                  sigpic

نظر

مجله بسیار عالی هست...

ولی بزرگترین مشکلش حجم بالاش هست که خب طبیعتا 56 مگ برای یک کتاب الکترونیکی خیلی زیاد هست.

به نظر من اگر حجم کاهش پیدا کنه بهتره

باز هم از همه عزیزانی که برای این مجله زحمت کشیدند تشکر میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                      مجله بسیار عالی هست...

ولی بزرگترین مشکلش حجم بالاش هست که خب طبیعتا 56 مگ برای یک کتاب الکترونیکی خیلی زیاد هست.

به نظر من اگر حجم کاهش پیدا کنه بهتره

باز هم از همه عزیزانی که برای این مجله زحمت کشیدند تشکر میکنم
                      قشنگيش به گرافيكي بودنشه

نظر

مجله هایی که در قالب pdf تهیه میشن همشون حجم بالایی دارن و نمیشه کاریش کرد !

نظر

همچنان منتظر هستیم

بهتره کمی صفحاتش بیشتر بشه(نه خیلی در حد قابل قبول)

نظر

اگر عکساش Compress بشه سایزش نصف میشه و کیفیت هم زیاد پایین نمیاد. من همیشه میکنم خیلی هم خوب میشه....

نظر

به نظرم یه کم بار علمیش (آموزشی) بیشتر بشه بهتره

نظر

دوستان ممنون از نظراتتون.

تا اونجایی که برای ما مقدور بوده در این شماره پیشنهاد ها و انتقادهای شما دوستان عزیز رو ترتیب اثر دادیم.

ما همچنان منتظر نظرات مفید و سازنده شما برای هر چه جامعتر شدن و پربارتر شدن مجلخ هستیم. لطفا ما رو از نظرات خودتون با خبر کنید.

این مقاله هنوز در اول راهش قرار داره و مطمئنا ممکنه به نظر شما کمی و کاستی هایی داشته باشه که حتما در شماره های آتی این کمی ها و کاستی ها کمتر خواهد شد. مثل شماره دوم این مجله که تا مدتی دیگه در اختیار دوستان قرار میگیره و برخی از قسمت های علمی جامعتر شدند و همچنین برخی بخش های جدید هم به این شماره اضافه شدند.

در رابطه با بار علمی مجله، متاسفانه نمیشه زیاد مقاله های درون مجله رو علمی صرف قرار داد، چون بخش زیادی از خوانندگان این مجله ممکن است معلومات و دانسته ای علمی اندکی از سیستم و سخت افزار داشته باشن. با این وجود در مقالات این مجله تا حد زیادی تلاش شده که مقاله ها بصورت کاملا علمی ارائه بشن و همچنین خواندن و درک اونها برای سایر دوستانی که اطلاعات کمتری دارن سخت نبوده و این دوستان هم بتونن داسته های علمی خودشون رو بیشتر کنند.

باز هم اگر در رابطه با مقالات نظری داشتید حتما نظراتتون رو با ما در میون بزارید.

نظر

صبر کنید ..
                                X