اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالاتی درباره tiny umbrella

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالاتی درباره tiny umbrella

برای برگرداندن shsh به وسیله تینی امبرلا نیاز به خود فریمور اصلی هست که با آن کار ریستور را انجام داد؟ایا با برگرداندنshsh بیس باند تغییری می کند(اپگرید یا اپدیت می شود) یا باید با فریمور کاستوم کار برگرداندن shsh را انجام دهیم که بیس باند اپدیت نشود؟
    .
    .
    .
    ممکن هست وقتی که برنامه ifaith فریمور اصلی را که دانلود کرده ایم رو قبول نکنه ،برنامه ایتونز هم اون رو قبول نکنه یا سنوبریز یا هر برنامه دیگه ای؟من فریمور رو از خود انجمن با حجم 420 مگابایت دانلود کردم.
    .
    .
    .
    با انجام این کارها ممکن هست که گوشی خراب شود ؟

shsh اصلا ربطی به بیس بند و ... نداره
    فقط یه مجوز واسه رستوره ! شما با مفهموم کلی کار هنوز آشنا نشدی عزیز
    شما الان دقیقا قصد داری چه کاری انجام بدی و با چی مشکل داری ؟

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

دوست خیلی عزیزم من در ورژن فعلی خودم یک مشکل برایم پیش امده و می خواهم دوباره فریمور را نصب کنم .ایا با این کار مشکلی پیش می اید؟
      .
      .
      .
      من خواستم این کار را با برنامه ifaith انجام دهم ولی برنامه ifaith وقتی که فریمور اصلی را بهش می دهم می گوید فریمور نامعتبر است درحالی که از خود انجمن با حجم 420 مگابایت دانلود کردم .ایا ممکن هست وقتی که برنامه ifaith فریموری را که دانلود کردم را نخواند ، ایتونز هم فریمور را قبول نکند؟

نظر

ifiath یا redsn0w 0.9.9b1 فقط از فریموری که دستگاه در حال حاظر روش نصبه میتونه shsh بگیره و هیچ صدمه ای به دستگاه نمیزنه

تینی آمبرلا هم جهت دانگرید و گرفتن shsh استفاده میشه البته تینی آمبرلا فقط قادر به گرفتن shsh اخرین فریمور هستش اگه دیر بجنبید و فریمور جدیدتری ریلیز بشه دیگه تینی آمبرلا قادر به گرفتن shsh فریمور قبلی نخواهد بود پس در این مواقع باید از ifaith یا redsn0w استفاده کنید

حالا اگر شما قصد ریستور به فریموری به غیر از آخرین فریمور ریلیز شده دارید که همون دانگرید محسوب میشه به shsh اون فریموری که میخواهید بهش ریستور کنید نیاز دارید با داشتن shsh کافیه تینی آمبرلا رو اجرا و گوشی رو به سیستم وصل کنید و در تینی آمبرلا start tss server رو بزنید و برید سراغ آیتونز بعد ریستور کنید بعد ریستور هم اگه ارور خاصی گرفتید باید یکم زحمت بکشید انجمن رو بگردید و جواب مشکلاتتون رو پیدا کنید

من بخوام توضیح بدم باید ۱۰۰ صفحه اینجا تایپ کنم

انجمن هم که مشاهده کردید طی نظم آرایی جدید کاملا واضح هستش و هر تازه واردی راحت میتونه جواب سوال و آموزش های مورد نیازش رو پیدا کنه

نظر

خیلی سریع

اغا من خواستم دانگیر کنم که برنامه تینی امبرلا گفت هیچ shsh ذخیره نکردی در حالی که در سیدیا چند shsh ذخیره کردم
          اینم عکسش

نظر

نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
            اغا من خواستم دانگیر کنم که برنامه تینی امبرلا گفت هیچ shsh ذخیره نکردی در حالی که در سیدیا چند shsh ذخیره کردم
            اینم عکسش
            فایل hosts رو ادیت کنید و به یکی از همین فریمور ها که shsh دارید ازش رستور کنید .

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

چی کارش کنم؟

نظر

یه بار توسط برنامه تینی save shsh رو بزن و بعد start tss server رو بزن و دانگرید کن

نظر

تینی امبرلا...

تینی امبرلا shsh ها رو پیدا کرد ولی وقتی که فریمور رو به ایتونز می دم این پیغام رو می ده.

کمککککم کنید...

نظر

نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
                    تینی امبرلا shsh ها رو پیدا کرد ولی وقتی که فریمور رو به ایتونز می دم این پیغام رو می ده.

کمککککم کنید...
                    فایل فریمور مشکل نداره ؟ از کجا گرفتید ؟ کاستوم که نیست احیانا ؟
                    سیستم رو رستارت و از یه usb دیگه استفاده کنید اگه باز این ارور تکرار شد با یه سیستم دیگه تست کنید .

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

فایل فریمور رو از خود انجمن دانلود کردم.فریمور کاستوم هم نیست.الان همه چیزایی رو که گفتی امتحان می کنم..

نظر

يا فرمور دانلودي شما پسوندش ipsw نيست يا كلا فرمور كامل دانلود نشده يا فرمور مشكل داره يا فرمور رو اشتباهي دانلود كردي و هزار تا يا ديگه فعلا همين يا ها رو تست كن

نظر

یعنی دوباره دانلود کنم ؟؟؟
                          اخه من دیال اپ دارم دفعه قبل رفتم تو کافی نت دانلود کردم 4 هزار تومن خرجش شد ولی بهتر از این که به تعمیرات موبایل اینجا 50 هزار تومن بدی اینقدر بد اخلاقنننننن

نظر

صبر کنید ..
                          X