اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن 3gs در حالت DFU

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن 3gs در حالت DFU

سلام گوشی من که ی ایفون 3gs هست و توی حالت DFU گیر کرده و نمیدونم باید چیکار کنم که از حالت DFU در بیاد وقتی گوشی رو هم به iTunes وصل میکنم ارور میده و گوشی رو نمیشناسه از چند نفر هم شنیدم که اگر دکمه power و home رو با هم بگیرم روشن میشه اما هیچ کاری نمیکنه وقتی هم گوشی رو به شارژ میزنم هیچ کاری نمیکنه نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید ممنون

درسته هوم و پاور رو ١٥ تا ٢٠ ثانيه نگه دار يا شايدم بيشتر تا ارم اپل بياد بعد گوشي مياد بالا

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نگه داشتم ولی درست نشده ورژن گوشیم هم 4.3.3 هست اگر راهی هست لطفا کمکم کنید

نظر

از برنامه
        TinyUmbrella
        استفاده کنید. بعد از وصل به کامپیوتر و راه انداحتن برنامه،
        Fix (or Exit) recovery
        رو بزنید. اگه راهنمایی بیشتر خواستید برام بنویسید.

نظر

ببخشيد دوست عزيز اما ايشون گفتن كه گوشيشون تووduf مونده نه توو ريكاوري.خواستم بدونم برنامه هايي مثل تيني آمبرلا گوشي رو از dufهم خارج ميكنه يا فقط واسه ريكاوري و save shshو ... كاربرد داره؟

نظر

امتحانش ضرر نداره!

نظر

نه فقط برای ریکاوری مود جواب می ده اینکار. در مورد این قضیه قبلا توی همین انجمن خیلی بحث شده. جستجو کردید؟

نظر

از برنامه ی رداسنو استفاده کن
                چون تو حالت دی اف یو هست میشناستش و میتونی زندش کنی

نظر

ممنون از همه ی دوست های عزیز که من رو دارن راهنمایی میکنن دوست عزیز میشه درباره ی برنامه ی TinyUmbrella
                  بیشتر راهنمایی کنی و دوستی که گفته بودن با برنامه ی رداسنو این کار رو انجام بدم چطوری این کار رو انجام بدم؟

نظر

میخواستم درباره ی برنامه ی TinyUmbrella
                    یکم راهنمایی کنیم

نظر

مشكل شما فكر كنم اين باشه با iReb يا Redsn0w بردين تو PwnedDFU شما راهي ندارين جز ريستور مجدد به آخرين فريمور 4.3.5 كه ارور نده

نظر

من همین مشکل رو دارم.اخرین ورژن هم میزنم اما ارور 1600 میده.4.3.5 میزنم.خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sagedmo نمایش پست ها
                          من همین مشکل رو دارم.اخرین ورژن هم میزنم اما ارور 1600 میده.4.3.5 میزنم.خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید

به جای استفاده از ireb (که گوشی رو به dfu میبره ) شما گوشی رو به ریکاوری ببرید و امتحان کنید .

گوشی رو خاموش کنید و دکمه home رو بگیرید و سپس کابل رو بهش وصل کنید و بعد ریستور کنید .

( با این روش از این ارور گذشتم )
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

سلام به همه بچها منم این مشکل رو دارم چیکار باید بکنم ؟ گوشی کلن تو حالت دی اف یو هستش وقتی گوشیو جاست بوت میزنم از dfu در ماید و صفحه سفید میشه عکس اپل نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            ios 5.1 هستش و گوشی لاک هستش
                            با tinyumberella هم کار کردم جواب نداد ریستور هم نمیشه کرد
                            دارم دیوووووووونه میشم کسی چیزی به زهنش نمیرسه ممکنه سخت افزاری باشه !!

نظر

نوشته اصلی توسط arshani نمایش پست ها
                              سلام به همه بچها منم این مشکل رو دارم چیکار باید بکنم ؟ گوشی کلن تو حالت دی اف یو هستش وقتی گوشیو جاست بوت میزنم از dfu در ماید و صفحه سفید میشه عکس اپل نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              ios 5.1 هستش و گوشی لاک هستش
                              با tinyumberella هم کار کردم جواب نداد ریستور هم نمیشه کرد
                              دارم دیوووووووونه میشم کسی چیزی به زهنش نمیرسه ممکنه سخت افزاری باشه !!
                              redsnow رو باز كنيد و just boot كنيد

نظر

صبر کنید ..
                              X