اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال: درخواست برنامه هایی که در installous نیست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال: درخواست برنامه هایی که در installous نیست ؟

سلام. ایا ممکن هست برنامه هایی که در installous و apptracker وجود ندارند را بتوان از جای دیگری پیدا کرد؟

به عنوان مثال من بسیار دنبال این برنامه ها هستم ولی متاسفانه پیدا نمیکنم:
    SmartVoc
    FlashVoc
    iChessPack HD

همچنین راهی نیست که درinstallous و apptracker برنامه هایی که ندارند را درخواست کرد؟؟ منظورم اینه که انجمنی داشته باشند یا بخش درخواست داشته باشند و ...

درضمن، ایا من میتوانم مطمئن باشم که اگر برنامه ای را خریدم، میتوانم با برنامه های موجود در سیدیا آنرا کرک کنم ؟ برنامه هایی مثل:
    Clutch, peodCrack GUI, CrackNShare, crackulous
    متشکرم

تقريبا همه برنامه هاي پولي توي اپ استور تو اينستالوس پيدا ميشن
    مثلا من يه برنامه كه توي اپ استور ٢٠ $ هست راحت از اينستالوس نصب كردم

ولي يه برنامه بود ٩٩٩$ بچه هارهم اينجا معرفيش كردن من توي اينستالوس نديدمش
    كه اصلا هم عجيب نيست!

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
      تقريبا همه برنامه هاي پولي توي اپ استور تو اينستالوس پيدا ميشن
      مثلا من يه برنامه كه توي اپ استور ٢٠ $ هست راحت از اينستالوس نصب كردم

ولي يه برنامه بود ٩٩٩$ بچه هارهم اينجا معرفيش كردن من توي اينستالوس نديدمش
      كه اصلا هم عجيب نيست!

Iphone4 4.3.1

only uk astonmartin
      ممنون که جواب دادید، ولی تعداد برنامه های اینستالوس قابل مقایسه با اپ استور نیست، و تا بحال بیش از ۲۰ برنامه بوده که من پیدا نکردم. از جمله همین برنامه ها.

نظر

اگه به اين فروم يا انجمن بريد مي تونيد درخواست برنامه بديد. اونجا اكثر كركرهاي معروف از جمله most-unique هستند و بعد از مدتي حدودا يك هفته برنامه شما توي apptrackr آپلود ميشه.
        ولي بگم سيستم درخواست كرك برنامه ها نظم خاصي داره كه بايد رعايت كنيد. قبلش حتما قوانين درخواست برنامه رو بخونيد.

http://hackulo.us/forums/index.php?
        ---
        - Woody: [voice box] Reach for the skyyyy!
        ویرایش توسط hamedtp : https://i-phone.ir/forums/member/20678-hamedtp در ساعت 03-10-2011, 11:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamedtp نمایش پست ها
          اگه به اين فروم يا انجمن بريد مي تونيد درخواست برنامه بديد. اونجا اكثر كركرهاي معروف از جمله most-unique هستند و بعد از مدتي حدودا يك هفته برنامه شما توي apptrackr آپلود ميشه.
          ولي بگم سيستم درخواست كرك برنامه ها نظم خاصي داره كه بايد رعايت كنيد. قبلش حتما قوانين درخواست برنامه رو بخونيد.

Hackulous
          ---
          مرسی.
          درمورد in app purchases هم اطلاعی دارید؟ تا بحال راهی پیدا شده که بشه اینها رو هم کرک یا دانلود کرد ؟

متشکرم 

نظر

نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
            مرسی.
            درمورد in app purchases هم اطلاعی دارید؟ تا بحال راهی پیدا شده که بشه اینها رو هم کرک یا دانلود کرد ؟

متشکرم
            بله
            خيلي از بازي ها يا برنامه ها هستند كه IAP دارند و كركشون توي سايديا هست. اگه خواستيد يه سورس بهتون معرفي ميكنم.
            فرقي هم نمي كنه برنامه كرك شده باشه يا خريداري شده باشه. مهم اينه كه دستگاه جيلبرك شده باشه.
            البته بستگي داره بعضي از IAP كرك نميشن كه انواع مشخصي هستند كه اينجا وقت نيست كامل توضيح بدم.

---

نظر

نوشته اصلی توسط hamedtp نمایش پست ها
              بله
              خيلي از بازي ها يا برنامه ها هستند كه IAP دارند و كركشون توي سايديا هست. اگه خواستيد يه سورس بهتون معرفي ميكنم.
              فرقي هم نمي كنه برنامه كرك شده باشه يا خريداري شده باشه. مهم اينه كه دستگاه جيلبرك شده باشه.
              البته بستگي داره بعضي از IAP كرك نميشن كه انواع مشخصي هستند كه اينجا وقت نيست كامل توضيح بدم.

---
              مرسی. مشتاقانه منتظر سورس هستم. درضمن ممنون میشم هر وقت که فرصت کردید توضیح بدید که چه IAP هایی رو میشه گیر اورد و کدوم ها رو نه؟
              مثلا من بیصبرانه به دنبال IAP های برنامه فوق العاده Dj Mixer Pro هستم.

متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
                مرسی. مشتاقانه منتظر سورس هستم. درضمن ممنون میشم هر وقت که فرصت کردید توضیح بدید که چه IAP هایی رو میشه گیر اورد و کدوم ها رو نه؟
                مثلا من بیصبرانه به دنبال IAP های برنامه فوق العاده Dj Mixer Pro هستم.

متشکرم
                این رو پیدا کردم:
                Idwaneo.org/repo

همچنین iAP Cracker که البته امتحانش نکردم.

ممنون میشم اگه توضیحی دارید بفرمایید

نظر

WoO0W با این iap Unlocker تقریبا همه چیز رو انلاک کردم:
                  Dj mixer pro
                  Chess Trainer
                  Touch Dj Evo
                  DailyBurn
                  فوق العادست. خیلی چیز ها رو انلاک میکنه.
                  درمورد درخواست دانلود در انجمن hackulo هم ممنون تو بخش درخواست فرم پر کردم. ولی فرم درست ثبت نشد !

نظر

صبر کنید ..
                  X