اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

8 عیب گوشی Galaxy S II که شاید شمارا از خریدش منصرف کند!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 8 عیب گوشی Galaxy S II که شاید شمارا از خریدش منصرف کند!

سلامی دوباره خدمت دوستان گرامی این مطلب احتمالا به خیلی از دوستان که تو شک اند و دودل اند کمک میکنه! چون گالکسی اس 2 اونجوری هم که همه فک میکنند ابر قدرت و بی همتا نیست!

8 عیب گوشی Galaxy S II سامسونگ که شاید شما را از خرید این گوشی منصرف کند:

گروه خبری GSM: اگرچه معرفی و عرضه کهکشانی دوم سامسونگی ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما چند ماه بعد از عرضه، مشکلاتی از این تلفن همراه از سوی بسیاری از خبرگزاری های بزرگ جهان گزارش شد که در اینجا ما 8 مورد از مطرح ترین آنها را ذکر می کنیم.

1 - توانایی ضعیف گوشی در اجرای بازی در مقایسه با رقبا
    جی اس ام آرنا: در بخش اجرای بازی (که یکی از پرطرفدارترین قابلیت های گوشی های هوشمند امروزی است) ، گوشی Galaxy S II ضعف های قابل توجهی دارد به طوری که با توجه به تست های انجام شده توسط جی اس ام آرنا، این تلفن، از توانایی کمتری در اجرای بازی های HD در مقایسه با گوشی های HTC Sensation، LG Optimus 2X و حتی گلکسی قبلی سامسونگ برخوردار است.

2- تراکم پیکسل پایین صفحه نمایش
    جی اس ام: صفحه نمایش Galaxy S II در بحت تراکم پیکسل صفحه نمایش ، نسبت به رقبای آن چندان خوب عمل نکرده است به طوری که گوشی Sensation بطور متوسط 35% بیشتر از صفحه گوشی Galaxy S II تراکم پیکسل دارد و صفحه نمایش گوشی آیفون 4 هم از طرفی، 7% بیشتر از صفحه گوشی Sensation (و 42% بیشتر از Galaxy S II) تراکم پیکسل دارد .

3 – کیفیت نا مطلوب مکالمه
    سی نت: با وجود در نظر گرفتن میکروفون حذف صداهای اضافی ، همچنان کیفیت مکالمه پایین بوده و صدای پخش شده از طریق بلندگوی داخلی تلفن ضعیف است . بسیاری از کاربران در سراسر دنیا عملکرد نادرست میکروفون داخلی را مهمترین ضعف Galaxy S II می دانند

4- پدیدار شدن خطوط زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر
    جی اس ام آرنا: در حالت روشنایی پایین صفحه نمایش ضعف دیگری خود را نمایان می کند که باعث ایجاد رده هایی زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر خواهد شد ، این نقص به هنگام پخش تصاویر HD نیز پدیدار می شود . (البته قابل ذکر است که این مورد تنها در بین برخی نمونه های این تلفن همراه دیده می شود)

5 – داغ شدن بیشتر پردازشگر دو هسته ای در مقایسه با رقبا
    جی اس ام: پنل پشت تلفن همراه از جنس پلاستیک بوده که باعث تاخیر در خنک شدن پردازشگر دو هسته ای تلفن می شود و همین مسئله بازدهی پردازنده Cortex – A9 را کاهش می شود . به هنگام اجرای بازی های 3 بعدی ، پخش فیلم های HD یا کاربردهای Multi-tasking ناحیه پایین دوربین در پشت بدنه تلفن به شدت داغ می شود که به راحتی با کف دست احساس خواهد شد .

6 – کیفیت پایین تر ساخت گوشی در مقابسه با رقبا
    جی اس ام: قاب پلاستیکی دور صفحه نمایش اگر چه با پوشش کروم رنگ روکش شده است ولی در اولین برخورد با جسم سخت مخدوش شده و با توجه به طراحی باریک بدنه ، ظاهر گوشی را بد شکل خواهد کرد .

7 – عدم توانایی تعویض سریع کارت حافظه
    سی نت: درگاه کارت حافظه خارجی در زیر درب باتری قرار گرفته و برای تعویض آن باید باتری تلفن همراه را خارج کرده ، که همین امر باعث طولانی تر شدن مدت ریبوت مجدد گوشی خواهد شد .

8 – نیاز به آداپتور برای استفاده از پورت HDMI
    جی اس ام آرنا: با توجه به قابلیت های HD این تلفن همراه ، وجود درگاه MicroHDMI ضروری به نظر می رسد ، درحالی که برای انتقال محتویات HD باید تبدیل پورت USB به MHL را به عنوان ابزار چه ای جداگانه خریداری کرد که هزینه ای اضافی را به کاربر تحمیل خواهد کرد .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ایشالاه 02 روز و 05 ساعت و 15 دقيقه و 07 ثانيه دیگه آیفون 5....

منبع

مشکلات ال سی دیش فکر کنم عجله کردن که از آیفون عقب نیفتن بدتر خراب کردن که انقدر مشکل داره :d
    در کل سامسونگ هیچوقت یه برند عالی و کامل نبوده

نظر

اگر دیگه این مساءل رو هم نداشته باشه که دیگه گوشی نیست .

آیفون هم مساله زیاده داره اما انقدر هم خریدار داره .

اینا بیشتر بدرد مردم عادی میخوره که جی اس ام میخرن

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها

در این شکی نیست که هیچ چیز بدون نقص تولید نمیشه و همیشه ایرادی برش وارده! ولی:

میشه مسائل زیاد آیفون رو نام ببرید؟!

اگه دقت کنید جی اس ام فقط ترجمه کرده و این عیوب رو Cnet و GsmArena بیان کردن!!!

نظر

نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
            در این شکی نیست که هیچ چیز بدون نقص تولید نمیشه و همیشه ایرادی برش وارده! ولی:

میشه مسائل زیاد آیفون رو نام ببرید؟!

اگه دقت کنید جی اس ام فقط ترجمه کرده و این عیوب رو cnet و gsmarena بیان کردن!!!
            من ی کاربر اپل هستم و اگر هم بخام نمیتونم بعضی عیب رو ببینم چون ممکنه به اون وابسته شده باشم .

اما میشه یه چیزایی رو تو نگاه اول گفت مثل : صفحه نمایش کوچک نسبت به موقعیتی که توش هستیم و رقبا دارن .

یا بلوتوث ! و ...

نظر

عزیز من بلوتوث که کرک جدیدش اومده. هم واسه ۴.۲.۱ و هم ۴.۳.۳

We ♥ U .☺

نظر

من ی کاربر اپل هستم و اگر هم بخام نمیتونم بعضی عیب رو ببینم چون ممکنه به اون وابسته شده باشم .

اما میشه یه چیزایی رو تو نگاه اول گفت مثل : صفحه نمایش کوچک نسبت به موقعیتی که توش هستیم و رقبا دارن .

یا بلوتوث ! و ...
                من هی میگفتم بلوتوث اما دیدم یه نفر یه نظر باحال داده:
                اگر دوستت گوشیتو برداشت میدونی نمیتونه تموم اطلاعاتتو کش بره!!!!مموری کارد هم نداره که در بیاره...بزنه به آیتونز رمز میخواد و خلاصه...
                امنه...

نظر

یا بلوتوث ! و ...
                  خوب از شما که ی کاربر اپل هستید انتظار نمیره که بگید آیفون مسائل زیادی داره!

اتفاقا صفحه نمایش آیفون استاندارده و شما بد قضاوت میکنید ، شما موقعیت رقبا رو ببینید و اپل رو هم ببینید براتون سامسونگو مثال میزنم :

الآن سری گالکسی سامسونگ که رقیب اصلی آیفونه انواع و اقسام مدل هارو داره (مثله ایفون فقط یک مدل نیست!) و همچنان فروشگاه نرم افزاریه منسجمی مثله اپ استور نداره که بخواد به هم بریزه!!!و اپل هیچ وقت به خاطر این مسائل پا رو سیاستش نمیزاره...

بولوتوث که یک ایرادکاملا جهان سومانست این گوشی به این عظمت واسه خاور میانه که ساخته نشده که نیاز به بولوتوث داشته باشه!!! همه چی با وای فای به را حتی انجام میشه (مثل نرم افزار bumpو....) هم با سرعت بالاتر و هم با بورد بیشتر. از همه مهم تر جهان داره روبه کلود پیش میره و مطمئنا هیچ نیازی به بولوتوث نداره!(چون بهترین اسمارت فون دنیاست)

نظر

خدایی سیستم عامل کند تر و لش تر از اندروید مگه هست ؟ حالا گوشی خدا هم باشه سیستم عامل کاملا ناقصه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                      خدایی سیستم عامل کند تر و لش تر از اندروید مگه هست ؟ حالا گوشی خدا هم باشه سیستم عامل کاملا ناقصه
                      من هم امتیاز بیشتری رو به iPhone میدم، ولی در این مورد که اندروید کند و جالب نیست، کاملاً مخالفم.

نظر

من هم امتیاز بیشتری رو به iPhone میدم، ولی در این مورد که اندروید کند و جالب نیست، کاملاً مخالفم.
                        من زیاد با آندروید کار نکردم ... اما اواخر ماه رمضان، سامسونگ توی پاساژ گلستان یه نمایشگاهی داشت که اجازه می*داد که مردم با چند تا از محصولاتش کار کنن .. Galaxy S II و Galaxy Tab 10.1 هم جزو این دیوایس*ها بودن ... فکر می*کنم که قبول داشته باشین هر دوی این دستگاه*ها توی آندرویدی*ها بهترین توی کلاس خودشون باشن ( حداقل من تعریف این دو تا رو بیشتر از بقیه شنیده بودم ) ... چیزهایی دیدم که برام جالب بود(آن*هایی که این دستگاه را دارن امتحان کنن ) ... از این*که یک عکس ۳.۲ مگاپیکسلی با دوربین Galaxy S II گرفتم و بعد از pinch کردن مجبور شدم ۱ ثانیه صبر کنم تا تصویر تار، رندر شده و قابل دیدن بشه! مشابه همون کار رو با آیفون 3GSـم انجام دادم که ۲۶ ماهی عمر داشت! ( زوم کردن یک عکس ۳.۲ مگاپیکسلی ) نتیجه رو همه*ی آیفون*دارها می*دونن .. بدون هیچ*گونه تاخیری، هنگام pinch کردن عکس رندر میشد ... مشابه این*گونه تاخیر*ها رو چند جای دیگه هم دیدم ... توی Galaxy Tab که وضع به مراتب افتضاح*تر بود .. از انبوه اپلیکیشن*هایی که روی دستگاه بودن و اجرا نمی*شدن بگیرین ( باور کنین به جز تعدادی نرم*افزار پایه، حدود ۶۰ برنامه داشت ... که من برای باز کردن حدود ۱۰ تای آن*ها تلاش کردم .. و فقط یک بازی و یک برنامه*ی خبری کار کردند! .. آن بازی هم مشخص بود که برای آن رزولوشن ساخته نشده .. و در آن صفحه به شدت بی*کیفیت نشان داده میشد !!) تا فایل ۱۰۱ صفحه*ای PDF*ـی که کارکنان سامسونگ خودشون روی دستگاه گذاشته بودن تا مردم تست کنن ... هنگام Scroll کردن در بین صفحات این فایل PDF تنها چیزی که قابل دیدن بود پرش*ها و روان نبودن Scroll کردن بود!
                        قصد تخریب سامسونگ رو ندارم ... هر کسی یکی از دو دستگاه بالا رو داره کارهایی که گفتمو امتحان کنه اگه نتیجه*ی دیگه*ای گرفت بگه ... تنها حرفم با دوستانی هستش که فکر می*کنن آندروید سریع و جالب هستش! در مورد سرعت که کافیه یک دیوایس آندرویدی با یک دیوایس اپل که سخت*افزار مشابه دارن بردارن و سرعت جفتشونو تست کنن ... ( فقط بهتره چیزی نباشه که بخوان با آی*پد ۲ تست کنن .. چون نتیجش دردناکه ... ) .. در مورد جالب بودن هم .. خدمتشون باید عرض کنم که شاید یه سری قابلیت*ها رو داشته باشه که ios به صورت پیش*فرض نداشته باشه ... ولی من ترجیح میدم یه دستگاهی داشته باشم که ۲۰ تا قابلیت داشته باشه و اونا رو خوب انجام بده تا این*که ۴۰ تا قابلیت داشته باشه و ۳۰ تاشو با عذاب دادن صاحبش انجام بده ...

نظر

به نظر من اصلا سامسونگ و با اپل نباید مقایسه کرد .سامسونگ یه برند درجه ۲ یا ۳ هست بیشتر از اینم توقع نباید داشت

نظر

منم که دنبال یه گوشی خوب آندرویدی کنار آیپدم می گشتم به سونی آرک رسیدم ولی چه از لحاظ کیفیت و سخت افزاری و چه سیستم عامل اگه مقایسه نکنیم خیلی راحت تر میشه نتایج رو پذیرفت.

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                              به نظر من اصلا سامسونگ و با اپل نباید مقایسه کرد .سامسونگ یه برند درجه ۲ یا ۳ هست بیشتر از اینم توقع نباید داشت
                              آفرین

نظر

صبر کنید ..
                              X