اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ی ریست فکتوری ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خب من الان باید چیکار کنم؟ دیگه گوشی بالا نمیاد فقط وقتی تو قسمتی که کابل میره به سمت لوگوی ایتونز میاد ایتونز هم از pc اصلا گوشی رو نمیشناسه

نظر

نوشته اصلی توسط sahra_70 نمایش پست ها
      خب من الان باید چیکار کنم؟ دیگه گوشی بالا نمیاد فقط وقتی تو قسمتی که کابل میره به سمت لوگوی ایتونز میاد ایتونز هم از pc اصلا گوشی رو نمیشناسه
      خوب باید صبر کنید تا وی.. درست شه
      Rest in peace Steve
      Do What You Love
      Steve Jobs

نظر

چون سرعت پرت پی پی تی چی خیلی وایین اومده بعد از وصل شدنش از دیروز بهتره از پرت ال ۲ پی چی استفاده کنید تا وصل بشید و شما از برنامه tyni umberlla استفاده کنید و از ریکاوری مد درش بیارید.  

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          چون سرعت پرت پی پی تی چی خیلی وایین اومده بعد از وصل شدنش از دیروز بهتره از پرت ال ۲ پی چی استفاده کنید تا وصل بشید و شما از برنامه tyni umberlla استفاده کنید و از ریکاوری مد درش بیارید.  
          لینک استفاده از tyni umberlla روبدی ممنون میشم

نظر

لینک اموزشش رو ندیدم ولی خوب این مخصوص خارج شدن از ریکاوری مد هست ( چون تینی هم بیشتر وقت ها عمل نمیکنه و هم یکم دردسر داره باید java نصب کنی که اون ۴۰ مگ خودشه باید دانلود کنی)
            http://www.i-phone.ir/forums/thread6541.html
            البته اگه مشکلتونو دریت فهمیده باشم :
            شما دستگاهت سالم بوده shsh سیو کردی بعد خواستی ریستور کنی به ارور ایتونز برخوردی چون چیز پی انت سرعتش پایینه و ایتونز نمیتونه کانتکت بشه و الان دستگاهت رفته تو ریکاوری مد .
            البته با چیز شکن u هم میشه کار کرد سرعتش پایینه ولی کار ایتونز رو راه میندازه ولی باید خدا خدا کنی وسطش قطع نشه.

نظر

دقیقا مشکلم همینه مرسی

نظر

سرعت وی... خوب شده ، حالا که میخوام ریستور کنم 10 مین که از ریستور میگذره این ارور رو میده:
                the iphone could not be restored. an unknown error occurred (1604) چیکار کنم؟
                ویرایش توسط sahra_70 : https://i-phone.ir/forums/member/68541-sahra_70 در ساعت 03-10-2011, 06:39 AM

نظر

سرعت وی... خوب شده ، حالا که میخوام ریستور کنم 10 مین که از ریستور میگذره این ارور رو میده:
                  the iphone could not be restored. an unknown error occurred (1604) چیکار کنم؟
                  با کاستوم رستور می کنید ؟ یا فریمور ساین شده با ifait ?

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

با فریمور رسمی 4.3.3 که با ifait کردن singed شده

نظر

مشکل اصلی من بااین علامته که از وقتی ریست کردم گوشی رو، اومده بالا گوشی و گوشی یهو هنگ میکنه، واسه ریستور هم که این ارور رو میده:
                      the iphone could not be restored. an unknown error occurred (1604
                      و نمیشه ریستور کرد، من باید چیکار کنم؟
                      اینم اسکرین شات از علامت بالای صفحه که از وقتی ریست کردم اومده بالا و گوشی هنگ میکنه:

اسکرین شات
                      ویرایش توسط sahra_70 : https://i-phone.ir/forums/member/68541-sahra_70 در ساعت 03-10-2011, 02:12 PM

نظر

کسی نیست ج بده؟

نظر

مشکل اصلی من بااین علامته که از وقتی ریست کردم گوشی رو، اومده بالا گوشی و گوشی یهو هنگ میکنه، واسه ریستور هم که این ارور رو میده:
                          the iphone could not be restored. an unknown error occurred (1604
                          و نمیشه ریستور کرد، من باید چیکار کنم؟
                          اینم اسکرین شات از علامت بالای صفحه که از وقتی ریست کردم اومده بالا و گوشی هنگ میکنه:

اسکرین شات
                          کسی نیست ج بده؟
                          ببینید اون علامت که واسه برنامه هاییه که نصب کردید حالا اینکه چه برنامه ایه باید با سعی و خطا تک تک برنامه ها رو پاک کنید تا درست بشه ولی این اروری که میگیرید 1604 رو احتمالا بشه با ireb از دستش خلاص شد . امتحان کردید؟
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                            این اروری که میگیرید 1604 رو احتمالا بشه با ireb از دستش خلاص شد . امتحان کردید؟
                            نه چیه؟

نظر

با همون ifait گوشی رو به pwned DFU ببرید و بعد رستور کنید .
                              گزینه " use dfu pwner " رو در برنامه بزنید و بقیه مراحل رو انجام بدید .

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

اون علامته رفت، حالا میشه برنامه هایی که روش نصبه رو یه جوری پاک کرد که دیگه ریستور نخواد؟ این برنامه ها نمیدونم چه جوری نصب شده که پاک نمیشه، چون من گوشی رو دست دو خریدم، چند نمونه ش هم تو اسکرین شاتی که گذاشتم هست
                                ویرایش توسط sahra_70 : https://i-phone.ir/forums/member/68541-sahra_70 در ساعت 03-10-2011, 07:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X