اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود منيجر حرفه اى

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود منيجر حرفه اى

با سلام خدمت تمام دوستان
    مى خواستم ببينم دانلود منيجرى واسه آيپد هست كه قابليت pause و resume داشته باشه؟ يه چيز تو مايه هايه idm ويندوز باشه ؟
    باتشكر

من از برنامه ي downloads hd استفاده ميكنم كه راضي هم هستم.

نظر

دوستان چیزی هست که از توی سیدیا دانلود کنیم کهمستقیم توی سافاری باشه و به درست 5 هم بخوره

نظر

هست اما فعلا هيچكدوم واسه ورژن ٥ كار نميكنن.....

نظر

Safari downloadmanenger هست که هموز با ۵ ساز گار نشده یکی دیگه هم پیدا کرده بودم میگفتن روی ۵ جواب میده که فقط کرش میکرد و دانلود های معمولی که خود سافاری انجام میداد رو هم نمیتونست دانلود کنه
          فعلا خود سافا ری بد نیست فقط فایل دانلود شده رو در مسیر /temp بگردین پیدا میشه من خودم خیلی چیزا با این روش دانلود کردم

نظر

Perfect download خيلي خوب بود حتما امتحانش كنيد، ميتونيد فايل واسه دانلود بزاريد و بريد كاراي ديكه تونو انجام بديد حتي ميتونيد lock كنيد

نظر

به نظرتون كدم مرورگر بهتره هم دانلد هم مرور اينترنت؟ مركوري -اتميك -اسكاي-خود سافاري گوشي؟

نظر

مرکوری خوبه به شرط این که از سیدیا قبلش prevent sleep رو نصب کرده باشین!

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
                  کار prevent sleep چیه؟

نظر

با سلام خدمت دوستان

من دنبال 1سایت شبیه apptrackr میگشتم اما پیدا نکردم.
                    اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه.

با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
                      اين كه گفتي از سيديا بگيريم چه كاري ميكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                        اين كه گفتي از سيديا بگيريم چه كاري ميكنه؟
                        تسک های در حال انجام رو در حالت اسلیپ فعال نگه میداره...

نظر

یعنی دیگه وسط دانلود، دانلود استاپ نمیشه؟

نظر

لطفا یه دانلود منیجر معرفی کنین که بدون نیاز به سیدیا بتونه توی حالت Sleep هم به دانلودش ادامه بده

نظر

آره دیگه...prevent sleep همراه SBSetting هست ...یعنی پلاگینشه
                              بعد اگر فعال بشه مصرف باتری بالاتره میره ولی چند تا مزیت داره!
                              چیز پی ان وقتی صفحه خاموش شه بعد 2 دقیقه قطع نمیشه!
                              در حال دانلود هم اگر باشین بعد یه ربع قطع نمیشه!

منم جیل نیستم..اگر دانلود منجری سراغ دارین که در حالت اسلیپ هم به دانلود ادامه بده ممنون میشم!
                              ویرایش توسط iMosi : https://i-phone.ir/forums/member/39671-imosi در ساعت 24-01-2012, 09:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X