اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود منيجر حرفه اى

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
    جیل نکن...ایپد رو برای دانلود که درست نکردن:دی
    ایپاد منم برای دانلود فایل ۱ گیگی نساختن ولی اگر نیاز باشه میزارم دانلود کنه!

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
      جیل نکن...ایپد رو برای دانلود که درست نکردن:دی
      مشكل شد دوتا!!حالا جيل كنم يا نه آخر!!؟؟دعوا نشه حالا اينجا);!!! ولي براي فقط بازي هم كه ساخته نشده من بيشتر براي وب گردي استفاده ميكنم و خوب دانلود هم پيش مياد چون ديگه سمت لب تاپ نميرم كه !!

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
        مشكل شد دوتا!!حالا جيل كنم يا نه آخر!!؟؟دعوا نشه حالا اينجا);!!! ولي براي فقط بازي هم كه ساخته نشده من بيشتر براي وب گردي استفاده ميكنم و خوب دانلود هم پيش مياد چون ديگه سمت لب تاپ نميرم كه !!
        جیلبریک فقط یک مسئله شخصی خودت باید بشینی ببینی چی میخوای من با وجود این که گارانتیی شرکت ایرانی که ازش خریدم باطل میشه جیلبریک کردم
        ببین محدودیت های اپل رو میخوای یا ازادی مطلق البته این ازادی بهایی مثل باطل شدن گارانتی اپل ( که هیچوقت نمیفهمن جیلبریک کرده بودی فقط قبلش باید ریستور کنی تا جیلبریک نباشه ) کندی ( چون ایپد ۲ a5 داره اصلا و ابدا به چشم نمیاد و متوجهش نمیشی ) و مصرف باتری ( که در حد خیلی کم افزایش میده که اون تازه نص مصرف ios5 میشه)
        جیلبریک به معنی زیر پا گذاشتن حق کپی رایت نیست دلیلی نداره که بعدش دوباره نتونی برنامه اورجینال بخری حتی سیدیا هم قسمت فروش برنامه های اورجینال خودشو داره و یک عالمه ازادی مثل بلوتوث برای انتقال فایل یا سیری و یا برداشتن محدودیت های مسخره اپل مثل همین دانلود فایل
        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 25-01-2012, 12:14 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
          ایپد رو جیلبریک کن حسام جون ایفون رو بزار همین جوری باشه..
          اون موقع ببین با کدوم بیشتر حال میکنی.

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
            ایپد رو جیلبریک کن حسام جون ایفون رو بزار همین جوری باشه..
            اون موقع ببین با کدوم بیشتر حال میکنی.
            اينم حرف خوبيه داداش پويا.ولي الان چيزي براي ايپد ٢هست كه به نظرت ارزش داشته باشه؟اكه اره كه بسم الله .بكو از كجا شروع كنيم ببينيم چي ميشه

نظر

دیگه از اینجا به بعد رو بریم پ.خ که تاپیک دوستمون از بحث خارج نشه.

نظر

صبر کنید ..
              X