اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iatkos L1 lion

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب iatkos L1 lion

نسخه ی iaktos L1 که ویرایش لیون از گروه iatkos عرضه شده که میخوایم با کمک دوستان اینجا آموزش نصبش رو بزاریم. من خودم امروز شروع به دانلود کردنش کردم و هروقت تموم شد آموزش نصب میزارم
    اگه کسی از دوستان نصب کرده خوشحال میشم آموزشش رو قرار بده
    پ.ن : دیدم تاپیکش نیست زدم ! وگرنه منو چه به آموزش گذاشتن در جایی که بزرگتر ها هستن
    پ.ن 2 : اینم لینک دانلود از سایت سیب دانلود که لینک مستقیم داره :
    http://www.sibdownload.com/mac-osx-l...-pc-iatkos-l1/
    ویرایش توسط mhshirani : https://i-phone.ir/forums/member/37634-mhshirani در ساعت 30-09-2011, 04:16 PM

دوستان چجوری تونستین روی دی وی دی رایت کنین من اصلا نتونستم
    یعنی چجوری به iso تبدیل کنیم؟
    من با PowerIso که دوستان گفتن فایل DMG را باز کردم همون طوری رایت کردم ولی وسط رایت ارور داد
    با poweriso هم نتونستم به iso تبدیل کنم با برنامه AnyToISO تبدیل کردم اونو رایت کردم ولی باز بوتش بالا نیومد هنگ میکنه هنگام بالا اومدن بوت

نظر

خدمت شما:
      iATKOS L1 readme
      ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 30-09-2011, 09:57 PM

نظر

دوستان آموزش تصویری در حال آماده سازی و قرار گیری بر روی سرور انجمن هستش.

تا یکی دو روز دیگه کار ویرایش و آپلود و ایجاد تاپیک تمام میشه.

نظر

کسی موفق به نصبش شده ؟

نظر

خوب در جواب دوست عزیزمون بگم که باید با نرم افزار transmac رایت کنن ایمیج رو

نظر

سلام.
              من اینو نصب کردم ولی وقتی میخوام وارد مک بشم واسه کارهای اولیه نمیتونم وارد شم. با این تصویر رو به رو میشم:

باید این رو هم بگم وقتی کاستومایز رو انجام دادم نوشت 5 گیگ و خورده ای. که فکر کنم یه کم عجیب به نظر میرسه.
              به نظر شما باید چکار کنم؟
              یه بار دیگه نصب کنم؟
              با دستور -x و -f هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشت. وقتی هم با -v بوت میکنم این ارور رو میده: nvenable fail. ظاهرا نصب نکرده. نمیدونم. کسی نیست که همچین مشکلی داشته باشه؟
              ممنون میشم کمک کنین.
              ویرایش توسط most : https://i-phone.ir/forums/member/69066-most در ساعت 04-10-2011, 06:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
                سلام.
                من اینو نصب کردم ولی وقتی میخوام وارد مک بشم واسه کارهای اولیه نمیتونم وارد شم. با این تصویر رو به رو میشم:

باید این رو هم بگم وقتی کاستومایز رو انجام دادم نوشت 5 گیگ و خورده ای. که فکر کنم یه کم عجیب به نظر میرسه.
                به نظر شما باید چکار کنم؟
                یه بار دیگه نصب کنم؟
                با دستور -x و -f هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشت. وقتی هم با -v بوت میکنم این ارور رو میده: nvenable fail. ظاهرا نصب نکرده. نمیدونم. کسی نیست که همچین مشکلی داشته باشه؟
                ممنون میشم کمک کنین.
                کسی نبود؟

نظر

عجب ارروریه
                  شبیه شلوار خواب بابابزرگمه :d

نظر

امروز دانلودش تموم شد ، تست میکنم خبر میدم.
                    اون دوست عزیز هم اگه آموزشش را اوکی کردین اینجا یه خبری بدین/
                    ممنون.

نظر

دوستان یه مژده. اموزش به صورت تماما تصویری اماده شده. هم اکنون در حال ویرایش و ایجاد تاپیک هستیم. اگه مشکی پیش نیاد، تاپیک اموزش تا یکی دو روز دیگه اماده میشه.

نظر

من یه ویدئو از سایت you ... پیدا کردم. سه قسمت. که به صورت hd هست. اموزش خیلی کامل iatkos l هست به صورت تصویری. خیلی کامله دارم دانلود میکنم. بعد از روش نصب میکنم. امیدوارم جواب بده. اگه جواب داد یه جای دیگه آپلود میکنم تا شما هم ببینین. البته اگه تا اون موقع سرعت اینترنتم بالا بود.

نظر

خودم به مشکل خوردم :دی
                          تو همون لود اولیه وقتی میخواد که سیدی رو لود کنه یه مدت میچرخه بعد از کار میوفته و رو همون صفحه ی لوگو اپل میمونه

نظر

نوشته اصلی توسط mhshirani نمایش پست ها
                            خودم به مشکل خوردم :دی
                            تو همون لود اولیه وقتی میخواد که سیدی رو لود کنه یه مدت میچرخه بعد از کار میوفته و رو همون صفحه ی لوگو اپل میمونه
                            شما با kernel flag زیر لود کنید و از صفحه ایی که گیر میکنه برام عکس بزار.

کد HTML:
                            -v -f -x

نظر

میشه بگید iaktos L1 چیه ؟؟؟ کارش چیه ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X