اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریختن برنامه روی آیفون بودون اکانت برنامه نویسی در 4.1.1 XCode

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

كس ديگه اي نمي تونه كمك كنه؟!؟!يه سوال ديگه اينجا كسي كه تو فيلم داشت اموزش ميداد اخر فيلم فايل fake code sign.appرو كپي كرد رو دسكتاپ.اون فايل چي بود يعني بعد از اين همه كار كه مال من انجام نشد اخر غجفيلم چي شد و با اون فايل چي كار بايد كرد
    I Am What I Am

نظر

اون که آخر کپی کرد فایل app بود که میخوتید تبدیل کنه به .ipa ، شما اگه این اگه این مراحل درست پیش میرفت نیاز دیگه به این کار هم نیست. مستقیم اجرا که میکردی روی گوشت اجرا میشد بجای simulator.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

فولدر app رو بکشید تو آیتونز اتوماتیک به ایپا تبدیل میشه!

نظر

من هم همون مشکل رو داشتم ولی با انتخاب گزینه ی other و اضافه کردن مورد مربوط، تونستم مشکل رو حل کنم. الان فایل رو به آیتونز هم بردم. اما از اونجایی که امکان سینک کردن با آیتونز رو روی گوشیم ندارم، می خوام بدونم این فایل ipa رو چه طوری می تونم به طور جدا داشته باشم؟*(خارج از آیتونز).

نظر

گوشی را به mac وصل کنید. بعد xcode را باز کنید و روی گزینه زیر بزنید و گزینه IOS DEVICES را انتخاب کنید(البته اگر xcode گوشی شما را شناخته باشه اسم گوشی شما میاد) و بعد برنامه را اجرا کنید. فایل ipa بصورت مستفیم وارد گوشیتون میشه. اگر برنامه باز و بسته شد ، خودتون یک بار دیگه بازش کنید از روی گوشی.

ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 09-11-2011, 05:14 PM
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

احسان جان ممنون. فقط یه سوال اونم این که چه طور آیفونم رو به اکس-کد بشناسونم؟
              فایل آی پی ای تولید شده رو کپی کردم داخل فولدر نصب اینستالوس و با استفاده از اون خواستم نصبش کنم اما خطای غیرمعتبر بودن فایل رو داد و نصب نشد.

نظر

منتظر کمک هستم...

نظر

نوشته اصلی توسط neeku نمایش پست ها
                  احسان جان ممنون. فقط یه سوال اونم این که چه طور آیفونم رو به اکس-کد بشناسونم؟
                  فایل آی پی ای تولید شده رو کپی کردم داخل فولدر نصب اینستالوس و با استفاده از اون خواستم نصبش کنم اما خطای غیرمعتبر بودن فایل رو داد و نصب نشد.
                  باید از یک cert جعلی استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                  X