اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای آیپد

کسی چنین نرم افزاری سراغ داره؟

دوست عزیز چه سطحی هستید که کمکتون کنم ... نرم افزار زیاد هست ولی متسفانه اون هایی که به درد می خورن متستفانه کرک نشدن ...

ولی کلا نرم افزار های آموزش زبان به چند صورت هستند :

1- آموزش گرامر که بهترینش همین English Grammar In use ماله کمبریج هست که کرک شده ...

2- یاد گیری لغت که من از FlashCards استفاده می کنم خودش دیتابیس فارسی و انگلیسی داره ...

3- دیکشنری که خیلی هست خوشبختانه از Longman که بهترین هست American Heritage - Merriam

4- شما می تونید پی دی اف های آموزش زبانتون هم با نرم افزار هایی مثل Iannotate , PDF reader Pro به نظر من بهترین هستند ...

5- می تونید کمیک بوک بخونید که برای تقویت زبان بسیار مناسب هست ....

6- نرم افزار های آموزش زبان و مکالمات روزمره که 99 درصدشون پولی هستند ! ولی خیلی بدرد میخورن .

هر کدوم از نرم افزار های بالا رو خواستید می تونم لینک بتون بدم .
    ویرایش توسط kelark : https://i-phone.ir/forums/member/66831-kelark در ساعت 28-09-2011, 04:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
      دوست عزیز چه سطحی هستید که کمکتون کنم ... نرم افزار زیاد هست ولی متسفانه اون هایی که به درد می خورن متستفانه کرک نشدن ...

1- آموزش گرامر که بهترینش همین english grammar in use ماله کمبریج هست که کرک شده ...

2- یاد گیری لغت که من از flashcards استفاده می کنم خودش دیتابیس فارسی و انگلیسی داره ...

3- دیکشنری که خیلی هست خوشبختانه از longman که بهترین هست american heritage - merriam

4- شما می تونید پی دی اف های آموزش زبانتون هم با نرم افزار هایی مثل iannotate , pdf reader pro به نظر من بهترین هستند ...

6- نرم افزار های آموزش زبان و مکالمات روزمره که 99 درصدشون پولی هستند ! ولی خیلی بدرد میخورن .

بیشتر واسه تقویت لغات و مکالمه های روز مره میخوام پولی ها کدوم ها هستن؟

نظر

دوست عزیز این برنامه رو فعلا دانلود کنید :

Store Heaven iPhone For Everyone

سطح زبانتون رو نگفتید : من الان چیز چیز ا N ندارم برای همین نمی تونم لینک اپ استور بدم . این برنامه که من سطح اول رو براتون گذاشتم برنامه خیلی عالی هست اگر بتوونید سطح های دیگه اش رو تهیه کنید هم برای Listening ,Speaking بدرد میخوردن . قیمت هر کدوم از سطح هاش حدود 12 دلار هست ...

متستفانه فقط همین سطح رو کرک کردن ...

برای یادگیری لغت هم اینو من استفاده میکنم همه زبانی رو میشه با دیتابیسی که داره توش خوند فقط باید دانلود کنید هر دیتا بیس رو . مثلا من لغات رایج در روزنامه نگاری رو توش پیدا کردم . ( با ترجمه فارسی )

Store Heaven iPhone For Everyone

نظر

نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها

من الان چیز چیز ا N ندارم برای همین نمی تونم لینک اپ استور بدم .
          برای دسترسی به لینک های Appstore می تونید به یک " ax " قبل از "itunes" اضافه کنید و بدون چیز لینک رو باز کنید

کد:
          http://ax.itunes.apple.com
          موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها
            دوست عزیز این برنامه رو فعلا دانلود کنید :

store heaven iphone for everyone

سطح زبانتون رو نگفتید : من الان چیز چیز ا n ندارم برای همین نمی تونم لینک اپ استور بدم . این برنامه که من سطح اول رو براتون گذاشتم برنامه خیلی عالی هست اگر بتوونید سطح های دیگه اش رو تهیه کنید هم برای listening ,speaking بدرد میخوردن . قیمت هر کدوم از سطح هاش حدود 12 دلار هست ...

متستفانه فقط همین سطح رو کرک کردن ...

برای یادگیری لغت هم اینو من استفاده میکنم همه زبانی رو میشه با دیتابیسی که داره توش خوند فقط باید دانلود کنید هر دیتا بیس رو . مثلا من لغات رایج در روزنامه نگاری رو توش پیدا کردم . ( با ترجمه فارسی )
            store heaven iphone for everyone
            داداش ميشه لينك هاي اپ استورش رو بديد؟

نظر

نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها

1- آموزش گرامر که بهترینش همین English Grammar In use ماله کمبریج هست که کرک شده ...

2- یاد گیری لغت که من از FlashCards استفاده می کنم خودش دیتابیس فارسی و انگلیسی داره ...

3- دیکشنری که خیلی هست خوشبختانه از Longman که بهترین هست American Heritage - Merriam

4- شما می تونید پی دی اف های آموزش زبانتون هم با نرم افزار هایی مثل Iannotate , PDF reader Pro به نظر من بهترین هستند ...

سلام من آموزش زبان رو می خوام بخرم اسم اموزش های پولی چیه تا از اپستور دانلود کنم

ممنون می شم کمک کنید

نظر

Duolingo هم برای زبان خوبه.

نظر

سلام دوستانمن یه نرم افزار آموزش زبان انگلیسی واسه مکالمه میخوام ... یه جورایی از صفر تا صد مکالمه انگلیسی باشه ... واسه سن ۱۰ سال هست یه همچین نرم افزاری ؟؟ اگه پولی هم باشه مشکلی نیست فقط تضمینی باشه ...
                  اگه گیر نمیاد اینجور برنامه ای واسه آیپد ، چیکار کنم به نظرتون ؟؟ پیشنهادتون چیه ؟؟
                  مرسی

نظر

کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام ..میتونی به سایت زیر مراجعه بکنی ...خیلی خوبه برای یادگیری زبان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها - مکالمه 100 درصد تضمینی

نظر

سلام...ببین این سایت به درد ات میخوره ؟؟؟

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها - مکالمه 100 درصد تضمینی

نظر

سلام
                          مدتیه وقتی میخوام برنامه ای از اپ استور دانلود کنم ارور 1009 رو نشون میده و خیلی جاها خوندم تنها ارهش دانلود وی پی انه ولی من نمیتونم وی پی ان دانلود کنم چون هی مدام ارور 1009 رو نشون میده.به نظرتون چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghbesty نمایش پست ها
                            سلام
                            مدتیه وقتی میخوام برنامه ای از اپ استور دانلود کنم ارور 1009 رو نشون میده و خیلی جاها خوندم تنها ارهش دانلود وی پی انه ولی من نمیتونم وی پی ان دانلود کنم چون هی مدام ارور 1009 رو نشون میده.به نظرتون چکار کنم؟
                            خوب چیز پی ان رو میتونید از سایت های دیگه بخرید لازم نیست دانلود کنید
                            اکانت مثا یک ماهه می گیرید و یوزر و پسورد رو توی گوشی وارد میکنید

نظر

صبر کنید ..
                            X