اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iAtkos L1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان کسی که این نسخه رو دانلود کرده ؟
    میشه برای من با پیک بفرسته ؟
    تمامی هزنه ها رو میدم
    اگه میشه بگید لطفا
    مرسی

نظر

دوستان گسی اطلاع داره آیا این نسخه ها با سریintel core I مشکل داره یا نه ? چون مثل اینکه بعضی از ورژن ها به این سری از CPU ها نمیخوره

نظر

یعنی این نسخه رو amd قابل نصب نیست؟؟!

نظر

خیر
          تمام هکینتاش ها فقط مخصوصی intel هستند

نظر

دوستان میشه بگین چجوری این فایل dmg را به iso تبدیل کینم با برنامه poweriso
            من خود این dmg را با powerIsO باز کردن همون جوری رایت کردم وسطش ارور رایت داد
            میشه راهنمایی کنین برای رایتش چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
              دوستان میشه بگین چجوری این فایل dmg را به iso تبدیل کینم با برنامه poweriso
              من خود این dmg را با powerIsO باز کردن همون جوری رایت کردم وسطش ارور رایت داد
              میشه راهنمایی کنین برای رایتش چیکار کنم ؟
              سلام، با استفاده از برنامه ی AnyToISO فایل dmg رو به iso تبدیل و با برنامه ی
              Power iso
              رایت کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                سلام، با استفاده از برنامه ی AnyToISO فایل dmg رو به iso تبدیل و با برنامه ی
                Power iso
                رایت کنید.
                با اونی که شما گفتی تبدیل کردم بوتش بالا نیومد داداش
                از برنامه transmac استفاده کردم و رایتش کردم الان هم نصب کردم دارم استفاده میکنم همه چیزش هم جواب داده
                ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 01-10-2011, 12:37 AM

نظر

منم همین مشکل رو داشتم، یعنی الان با این برنامه این مشکل برطف میشه؟؟؟
                  شما موقع رایت از این برنامه استفاده کردی یا موقع تبدیل؟؟
                  ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 01-10-2011, 12:55 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                    خیر
                    تمام هکینتاش ها فقط مخصوصی intel هستند
                    از کجا این رو میگید؟!
                    من Amd هستم ولی نسخه iAktus 10.3 رو سیستمم نصبه و خوب هم درایورشاو شناخته
                    ولی بعد از اون برای amd نیومده

نظر

از اونجایی که توی همه سایت های رو گفته
                      amd هستیید باز بستگی به مادربودرتون داره که ساپورت هکینتاش رو داره یا نه
                      در مرجله بعد cpu

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                        منم همین مشکل رو داشتم، یعنی الان با این برنامه این مشکل برطف میشه؟؟؟
                        شما موقع رایت از این برنامه استفاده کردی یا موقع تبدیل؟؟
                        دوست عزیز من کلا از این برنامه استقاده کردم
                        شما این برنامه transmac را واسه ویندوز دانلود کن بعد فایل DMG را باهاش باز کن بعد از باز کردن در سمت چپ برنامه که دی وی دی رام هاتو برات نشون میده این فایل dmg هم میاد روش راست کلیک کن و گزینه ...ex (برنامه واسم باز نمیشه اسمش یاد م نیست دقیق ولی اولش ex داره) اونو بزن ازت یه مسیر میخواد واسه سیو دوباره همون dmg که تو یه مسیر سیو میکنی بعد transmac را میبندی ودوباره باز میکنی ولی اینبار با transmac همون فایلی که سیو کردی را باز میکنی بعد از باز کردن هم که سمت چپ برنامه میاد روش راست کلیک میکنی و اینبار burn cd را میزنی و بعد دی وی رایتر و سرعت رایت را انتخاب میکنی و رایت میکنی همه چی حله
                        ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 01-10-2011, 10:17 AM

نظر

من نصب کردم همه چی درست کار میکنه به جز وای فای !
                          پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید

نظر

سلام، بوت کامل بالا میاد موقعی که درایو رو انتخاب میکنم بعد چند لحظه ارور میدهو بعد 5 ثانیه ارم اپل میاد و میگه برای خاموش کردن دستتان را روی دکمه ی پاور نگه دارید و... با f -v -s & cpus=0 busratio=xx & -x- امتحان کردم نشد، مدل لبتاب hp g62-b31ee هستش، مشکل از کجاست؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

مشکل در کاستومایز هست
                              مشخصات سیستمتون رو بزارید ...

نظر

كاستومايز مرحله ى بعد هستش، منظور من همون مرحله ى اول هستش قبل اينكه اصلا صفحه ى خوش امدگويي بياد
                                Cpu intel corei3 m350
                                Graphic intel
                                Hdd 320 gb
                                Motherbord hewlett
                                ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 02-10-2011, 09:45 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X