اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال ایفون به usb خودرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال ایفون به usb خودرو

سلام دوستان
    من یه 206 دارم که ضبط فابریک اون USB میخوره...
    چند وقت پیشتر آیفونم شارژ نداشت و خواستم بزنم بهش که شارژ بشه اما دیدم همش قطع و وصل میشه و شارژ نمیشه!
    حالا میخواستم بدونم هیچ جوری میشه کاری کرد که USB ماشین رو مثل برق بدونه و شارژ بشه و همش قطع و وصل نکنه!!
    یکی دیگه کاری هم که میخواستم بکنم این هست که ضبط ماشین ساپورت ipod نداره میخواستم بدونم میشه کاری کرد که آهنگ های روی آیفون رو بشه مثل یک فلش تبدیل کرد که ماشین بتونه شناسایی کنه و اون رو اجرا کنه؟!
    ممنون میشم دوستان نظرات خودشون رو بگن

با سلام، با اجازه دوستان، البته دوستان استاد در اين زمينه زياد هستن ولي به نظر من شما يه ضبط ipod supportبگيري خيلي راحت تري، من الان ضبطم jvcهستش كه اين مدلش آيپاد رو راحت ساپورت ميكنه، هم شارژ ميكنه گوشيو هم تمام آهنگارو به صورت دسته بندي شده نمايش ميده

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

نظر

دوستمون درست گفتن ... ضبطی تهیه کنید که به صورت پیش فرض از آیپاد پشتبیانی کنه !
      خودم همین کار رو کردم ، شارژ میکنه و آهنگ ها هم به راحتی پخش میشن
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

دوست عزیز من هم سمند گرفتم و ضبطش Usb میخورد ولی iphone یا ipod را ساپورت نمیکرد
        و این ضبط را خریدم
        شما از این ضبط استفاده کنی خیلی به نفعت هستش
        چون هم کیفیت فوق العاده داره
        هم sd میخره
        هم usb در جلوی دستگاه هست و هم iphone را شارژ و هم تمامی آهنگ هایش را به 2 طریق خودکار یعنی از طریق خود ضبط
        یا بصورت مانوال یعنی ازطریق خود گوشی قابل استفاده هستش

اینم لینک این دستگاه
        DEH-6350SD CD Tuner with iPod Control, Front USB, SD and 3 Hi-Volt RCA Pre-outs - Pioneer Car Stereo - Digital Media Receiver

موفق باشی

نظر

خیلی ممنون از جواب همه دوستان
          الان که بوجه خرید ضبط خوب نیست...! اما آره باید یه فکری براش بکنم
          راستی قیمت اون مدلی که معرفی کردید چند هست؟
          و اینکه دوستان روش دیگه ای سراغ ندارید که با این ضبط بشه انجام داد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon
            سلام
            منم ضبط آیپاد ساپورت داشتم (پایونیر ۵۰۵۰) ولی استفاده از اونا یه مشکل بزرگ داره وقتی داری ازش برای پخش آهنگ استفاده میکنی آیفون آنتش قطع میشه و کسی نمیتونه با شما تماس بگیره
            پس اگر آیپاد دارید از این ضبط ها بخرید نه برای آیفون
            آهان...
            اگه اینجوری هست که اصلا کارایی نداره!!
            شاید برای این مدل اینجوری باشه و مدل های دیگه این مشکل رو نداشته باشن..
            چون من Iphone 3gs دارم و خیلی باهاش صحبت میکنم و گوشیم دائم زنگ میخوره!!
            ----
            راستی برای شارژ کردنش هم اگه یک روش پیدا بشه که قطع و وصل اینقدر نکنه خیلی خوب مشه...!
            چون از گوشیم خیلی استفاده میکم و شارژ زود خالی میکنه...
            ویرایش توسط m.behnam : https://i-phone.ir/forums/member/8021-m-behnam در ساعت 24-09-2011, 02:58 PM

نظر

یک دستگاه هایی هستند که آیپاد و آیفون رو به Fm player تبدیل می کنند قیمت زیادی هم ندارند، می تونه گزینه مناسبی باشه اگه نخواید ضبطتون رو عوض کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط m.behnam نمایش پست ها
                خیلی ممنون از جواب همه دوستان
                الان که بوجه خرید ضبط خوب نیست...! اما آره باید یه فکری براش بکنم
                راستی قیمت اون مدلی که معرفی کردید چند هست؟
                و اینکه دوستان روش دیگه ای سراغ ندارید که با این ضبط بشه انجام داد؟؟
                من خریدم 165 تومان
                نه عزیز آنتن قطع نمیشه
                حتی زمانی که گوشی زنگ می خوره صدای زنگ آیفون از باند ها پخش میشه و شما میتونین با هندسفری راحت جواب بدین

ولی قابل ذکر هستش که این ضبط هم CD میخوره هم SD Ram و هم usb
                ولی کیفیت آهنگ هایی که از Iphone از باند ها پخش میشه یه چیزه دیگست

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon
                  سلام
                  منم ضبط آیپاد ساپورت داشتم (پایونیر ۵۰۵۰) ولی استفاده از اونا یه مشکل بزرگ داره وقتی داری ازش برای پخش آهنگ استفاده میکنی آیفون آنتش قطع میشه و کسی نمیتونه با شما تماس بگیره
                  پس اگر آیپاد دارید از این ضبط ها بخرید نه برای آیفون
                  سلام دوست گرامی من پخش پایونیر7000دارم چنین مشکلی ندارم و وقتی تماس بگیرن میتونم ارتباط برقرار کنم.

نظر

صبر کنید ..
                  X