اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی لوازم جانبی آیپد شما در این تاپیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ببخشید شما تهرانید چجور میفرسته؟مگه تحریم نیستیم؟

من کرمانشاه هستم میشه برام بفرسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها

بله من تهران هستم. ولی این شرکت که فعلا به ایران میفرسته و مشکلی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
        دوستان یک نکته ای رو اینجا یاد آوری کنم شاید خیلی از دوستان ندونن .... حتما حتما موقع شارژ آیپدتون رو از کیف یا کاور در بیارین ( در خیلی از سایت ها هم بار ها گوش زد شده ) .
        نوشته اصلی توسط CJ2 نمایش پست ها
        چه ارتباطي با اين تاپيك داره و حرفتون رو هم اثبات كنيد.

ببخشید اصلا قصد اسپم و این چیزا نبود فقط دیدم در مورد کیف هست گفتم این نکته رو به بعضی از دوستان یاد بدم.

کافی هست سرچ کنید.

اینم برای شما :
        Prolong battery lifespan for iPad / iPad 2: charging tips - The how to..

Free iPad from its leather or any other case when charging the battery. These cases prevent adequate ventilation, and cause extra temperature rise while charging.

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها

دوست خوب
          تحریم امریکا به معنی خط خوردن ایران از لیست کشورهای شرکت پست آمریکا نیست، شما میتونید همه اقلام به جز:

- شکر، مشروبات الکلی، تجهیزات رادیویی، لباس دسته دوم، نشریات خلاف شوونات اسلامی ... رو درخواست بدید و برای آدرستون حتما ارسال میشه.
          فقط یه نکته اینکه اگه کالایی که سفارش میدید دارای " باتری " باشه هر شرکت حملی (courier( مثل دی اچ ال یا فدکس دستورالعمل مخصوصه خودش رو داره و اگه مطابق اون عمل نشه جنس شما حمل نخواهد شد.برای مثال فدکس باتری رو جدا از کالا حمل میکنه.
          امیدوارم براتون این مطالب مفید باشه.
          لینک زیر هم کلیه اقلام ممنوعه حمل به مقصد ایران از مبدا آمریکا رو نوشته.

موفق باشید.
          http://http://pe.usps.com/text/Imm/il_004.htm

نظر

كسي سمارت كيس كه توي سايت اپل هستش استفاده كرده؟ لطفاً نظرتون رو در موردش بگيد

نظر

نوشته اصلی توسط Zhina نمایش پست ها
              كسي سمارت كيس كه توي سايت اپل هستش استفاده كرده؟ لطفاً نظرتون رو در موردش بگيد
              تاپیک زیر میتونه کمکتون کنه دوست عزیز
              http://www.i-phone.ir/forums/thread77121.html

نظر

اسمارت کیس دارم.عالیه.خیلی راضیم.49.99$ هم از apple store خریدم.فکر کنم پارت نامبرش ll/a باشه.اول رنگ طوسی کم رنگ خریدم دیدم سریع کثیف می شه.پس دادم طوسی پر رنگ(تو مایه های مشکی)خریدم.در ضمن آهن ربا های این قاب به شکل مثلثی در می آید و وقتی روی صفحه می کشم اتوماتیک صفحه lock می شه.
                دو تا عکسم از گذاشتم.(اولی پایه مثلثی شکل)-(دومی پشت اسمارت کیس)
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                X