اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد gps برای ایران در اپ استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد gps برای ایران در اپ استور

دوستان سلام بر شما..
    آیا برنامه ای هست که شما به صورت اورجینال از اپ استور بخرید و بشه بدون جیل بریک
    از نقشه ایرانش استفاده کرد؟؟؟؟اگر آفلاین باشه بهتره
    راستی دوستان منظور از نقشه آفلاین این هست که مثلا من راه میرم ان نشون میده یا فقط یه نقشس..؟؟؟
    خلاصه دوستان پولش زیاد مهم نیست خودم یکیشو انتخاب میکنم...فقط اگر از برنامه ها اسکرین شات هم بگیرین بسیار منون...البته اگر تاپیک آموزشش هست هم لینک بدین متشکر...
    فقط بدون جیل بریک
    خواهشا جواب بدین نیاز دارم..
    دوستان اشتباه نکنید یعنی بشه بدون جیل بریک و با خیال راحت!!! نقشه هارو دانلود و توش قرار داد....
    ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 23-09-2011, 07:16 PM

تا جایی که میدونم خیر

نظر

یک چند وقتی هست دوستان در تلاش انجام چنین کاری هستند ولی در حال حاظر خیر شما ببینید اگه با برنامه ifunbox که برای کامپیوتر هست میتونید به فایل های گوشیتون دسترسی داشته باشید ( بدون جیلبریک) یک برنامه عالی برای این کار هست
      همین برنامه ای که گفتم میتونه نقشه رو دانلود کنه بعد ازش استفاده کنه فقط خودتون باید همه جای شهری که میخواین رو یک بتر روش برید تا نقشه دانلود بشه.
      اسم برنامه motionX-Gps هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        یک چند وقتی هست دوستان در تلاش انجام چنین کاری هستند ولی در حال حاظر خیر شما ببینید اگه با برنامه ifunbox که برای کامپیوتر هست میتونید به فایل های گوشیتون دسترسی داشته باشید ( بدون جیلبریک) یک برنامه عالی برای این کار هست
        همین برنامه ای که گفتم میتونه نقشه رو دانلود کنه بعد ازش استفاده کنه فقط خودتون باید همه جای شهری که میخواین رو یک بتر روش برید تا نقشه دانلود بشه.
        اسم برنامه motionx-gps هستش.
        مثلا تو ماشین باشم نشون میده حرکت میکنم؟؟
        چجوری دانلود کنم درست متوجه نشدم بتر روش برم یعنی چی؟؟؟؟
        چجوری نقشهرو دانلود کنم و چجوری توی گوشی بریزم؟؟؟میشه یه آموزش قدم به قدم بگید..خواهشا؟؟؟

نظر

دوستان اشتباه نکنید یعنی بشه بدون جیل بریک و با خیال راحت!!! نقشه هارو دانلود و توش قرار داد....

نظر

بجای ifunbox میشه از diskaid استفاده کرد؟؟؟

نظر

هر برنامه ای که بشه باهاش به فایل های برنامه ها دسترسی پیدا کرد و یک چیزی رو به اون فایل ها اضافه کرد.

نظر

دوستان دیگر به ifunbox مثل این که برای این کار نیاز نیست فقط فایل gpx نقشه لازمهدوستان ببنید میشه جدا؟؟؟)

1. Enable iTunes Drag & Drop from Menu > Setup > iTunes Drag & Drop.
                2. Connect your iPhone with your Mac or PC using your sync cable and launch iTunes.
                3. From iTunes, select your iPhone, then select the Apps tab and scroll down to the
                File Sharing section. Select MotionX-GPS, then add GPX files to the GPS Documents
                window or save GPX files from your iPhone to your desktop via drag & drop.
                Note: the iTunes Drag & Drop feature is not supported on the iPhone 3G or 1st/2nd
                generation iPod touch
                ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 23-09-2011, 08:34 PM

نظر

خوب اگه میتونه این کار رو بکنه مسئله ای نیست که حتما از ifunbox استفاده بشه ولی بگما یک فایل نیستا این برنامه برای اجرا نقشه از راهی که من میگم ۳۰۰۰۰ تا فایل میسازه و شما باید به همین تعداد فایل روش بریزید. ( هرچه زوم بیشتر و شهر بیشتر تعداد فایل ها بیشتر میشه. )

نظر

صبر کنید ..
                  X