اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريبوت سيديا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ريبوت سيديا

سلام دوستان من همين ديروز آيپادم رو كه از سر اجبار مجبور شدم 4.3.5 روش بريزم جيلبريك تتر كردم و انقدر سرعتش اومده پايين كه خدا مي دونه
    حالا سوالم اينه كه من وقتي نرم افزاري از سيديا نصب مي كنم بايد پشتوانه اش ريبوت ديوايس هم بكنم براي همين من مي خوام يكي نرم افزار (android lock ex)و يكي هم نرم افزار اينستال او يو اس رو بريزم و ... اما اين دو مهم ترن.
    اما وقتي ريبوت مي كنيم دستگاه تتر شده رو كلا بايد ريستور بكنيم و دوباره دردسر جيلبرك كردنش رو بكشيم و هر چي زحمت كشيديم رو حروم مبكنيم
    حالا آيا راهي هست كه بدون ريبوت كردن نرم افزار از سيديا بريزيم يا نه.

نوشته اصلی توسط amazadfar نمایش پست ها
    سلام دوستان من همين ديروز آيپادم رو كه از سر اجبار مجبور شدم 4.3.5 روش بريزم جيلبريك تتر كردم و انقدر سرعتش اومده پايين كه خدا مي دونه
    حالا سوالم اينه كه من وقتي نرم افزاري از سيديا نصب مي كنم بايد پشتوانه اش ريبوت ديوايس هم بكنم براي همين من مي خوام يكي نرم افزار (android lock ex)و يكي هم نرم افزار اينستال او يو اس رو بريزم و ... اما اين دو مهم ترن.
    اما وقتي ريبوت مي كنيم دستگاه تتر شده رو كلا بايد ريستور بكنيم و دوباره دردسر جيلبرك كردنش رو بكشيم و هر چي زحمت كشيديم رو حروم مبكنيم
    حالا آيا راهي هست كه بدون ريبوت كردن نرم افزار از سيديا بريزيم يا نه.
    نباید کلا ریستور کنید فقط ببرید dfu و رد اسنو رو باز کنید و just boot tethered رو تیک بزنید

نظر

اینطور نیست اصلا
      بعد از نصب ریبوت کنید 2 حالت داره
      یا دستگاه بالا میاد اما سیدیا کار نمیکنه
      یا دستگها بالا نمیاد

که برای حل این مشکل هم رداسنو رو باز کنید و فرم ور رو بدید و به جای تیک install cydia تیک just boot tethered righte now بزنید و...

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        اینطور نیست اصلا
        بعد از نصب ریبوت کنید 2 حالت داره
        یا دستگاه بالا میاد اما سیدیا کار نمیکنه
        یا دستگها بالا نمیاد

که برای حل این مشکل هم رداسنو رو باز کنید و فرم ور رو بدید و به جای تیک install cydia تیک just boot tethered righte now بزنید و...
        خيلي ممنون دوستان فقط يك مورد ديگه و اينكه من وقتي جيلبريكش كردم نه setting باز مي شد و در آيتيونز وقتي روي آيپادم كليك ميكنم آيتيونز قفل مي شه

نظر

نوشته اصلی توسط amazadfar نمایش پست ها
          خيلي ممنون دوستان فقط يك مورد ديگه و اينكه من وقتي جيلبريكش كردم نه setting باز مي شد و در آيتيونز وقتي روي آيپادم كليك ميكنم آيتيونز قفل مي شه
          به دلیل بتا بودن جیلبریک هستش راه حلی نداره

نظر

صبر کنید ..
          X