اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS5 , 4.3.5 ,4.3.3 توسط redsn0w 0.9.9b1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من قبلا 4.3.3 رو با redsn0w 0.9.6rc16 آنتتر جیلبرک کرده بودم.

این جدیدا بتا هستن و ممکنه مشکل ساز بشن

نظر

سوال من این نیست که این ورژن خوبه یا نه سوال من این که میشه دستگاهی که تترد جیل شده رو بدون ریستور انتترد جیل کرد
      و ایا میشه بجای فریمور ایپاد ۳ فریمور ایفون ۴ رو برا جیلبریک ایواد به رد اسنو داد؟ 

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        سوال من این نیست که این ورژن خوبه یا نه سوال من این که میشه دستگاهی که تترد جیل شده رو بدون ریستور انتترد جیل کرد
        و ایا میشه بجای فریمور ایپاد ۳ فریمور ایفون ۴ رو برا جیلبریک ایواد به رد اسنو داد؟ 
        بله میشه اما ریسکش زیاده،قبلا چندبار این کار رو انجام دادم اما از 5 بار 2 بار ناموفق انجام شد و بناچار مجبور به ریستور شدم.
        امتحان نکردم اما اگه ام بشه جیل نمیشه و به مشکل بر میخورید

نظر

من قبلا انجام دادم این کار رو و خوب کار کرده چندیدن بار گوشیم خاموش شد و با just boot اوردم بالا حالا الان دوباره که انجام میدم روی ارم اناناس می مونه و دیگه بالا نمیاد!!!!
          iPhone 4
          4.3.5
          Unlock Factory

نظر

عزیزان کمک
            من الان ریستور کردم به ios5 ولی الان رداسنو رو به دلیل دانلود زیاد نمیتونم دان کنم و یکی دیگه اینکه از جای دیگه که گرفتم فرمویر رو ساپورت نمیکنه.
            کمک کنید لطفا.
            یه سوال دیگه اینکه من فرمویر روکه دان کردم از سورس این صفحه با فرمت zip نشون میده و توی رداسنو و آیتونز شناسایی نمیشه.
            نمیدونم چیکار کنم. کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــک لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط rezapilot نمایش پست ها
              عزیزان کمک
              من الان ریستور کردم به ios5 ولی الان رداسنو رو به دلیل دانلود زیاد نمیتونم دان کنم و یکی دیگه اینکه از جای دیگه که گرفتم فرمویر رو ساپورت نمیکنه.
              کمک کنید لطفا.
              یه سوال دیگه اینکه من فرمویر روکه دان کردم از سورس این صفحه با فرمت zip نشون میده و توی رداسنو و آیتونز شناسایی نمیشه.
              نمیدونم چیکار کنم. کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــک لطفا
              zip رو به ipsw تغییر بده. آخرین ورژن رداسنو رو دانلود کن.
              ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 02-11-2011, 10:10 AM

نظر

شرمنده ميپرسم. نرم افزاري براي اينكار نياز هستش؟ چون من با F2 يا همون rename خودمون موفق نشدم تغييرش بدم

نظر

شما برو به my Computer از بالا به tools برو از folder option و تب view تیک Hide File Extensions for Konwn File Types رو بردار Rename کن ok میشه

نظر

سلام من گوشی رو جیلبریک کردم و الان cydia رو هم دارم اما هر برنامه یا بازی کرک شده ای رو میریزم ارور میده و نمیتونم نصب کنم مشکل چیه و این که اصلا گوشی جلبریک شده یا نه؟؟

نظر

سلام ، من همین کار رو کردم ، بعدش نرم افزار نصب کردم اما مثل سیدیا اجرا نمیشه . میشه بگین چرا ؟ لطفأ کمکم کنید :d

نظر

دوست عزیز ، هر کاری میکنم نرم افزار اجرا نمیشه ، سیدیا هم بالا نمیاد . چطور باید ریست کنم ؟

نظر

اره از منم همینجوریه . ایکونش سفیده بازش میکنی میپره بیروون

نظر

واسه منم اینجوریه . ایکونش سفیده بازم که میکنیش میپره بیروون

نظر

نوشته اصلی توسط roham_gh_19 نمایش پست ها
                              واسه منم اینجوریه . ایکونش سفیده بازم که میکنیش میپره بیروون
                              باید Boot tethered کنید

اموزشش توی این تاپیک هست :

http://www.i-phone.ir/forums/thread49658.html

نظر

سلام دوستان باید به اینترنت کانکت بود؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X